Yakın mesafedeki annede yatılı kalınır mı ?

Salgın dönemi haricinde konuşuyorum. Anne baba da kalınabilir , hatta kalmak güzel olur diye düşünenlerdenim.

Bir iki gün eşim annesinde ben kendi annemde kaldığımız oldu evliliğimiz boyunca.

Beraber uyanmak, kahvaltı yapmak güne devam etmek iyi geliyor bana , eşime de. Onları da sevindirmis oluyoruz.

İkimizin de hala odaları durur anne evlerimizde. . Neden olmasın ki..

Ben annemde kalıyorum ara ara acikcasi.keyif veriyor bana. 6 senelik evliyim esim gelmesede ben arada gidiyor kaliyorum evimiz cok uzakta değil. Ama kardeslerimle annemle babamla bir arada olmak cok guzel geliyor. Ama son zamanlarda kısıtlamalar dan dolayi oturmaya bile gitmedim 1 ay oluyor .tabi sizin durum farklı esiniz kısas yapar diye cekiniyorsaniz tabikide kalmayin .zaten tehlikeli bir donem..

Salgın dönemi haricinde konuşuyorum. Anne baba da kalınabilir , hatta kalmak güzel olur diye düşünenlerdenim.

Bir iki gün eşim annesinde ben kendi annemde kaldığımız oldu evliliğimiz boyunca.

Beraber uyanmak, kahvaltı yapmak güne devam etmek iyi geliyor bana , eşime de. Onları da sevindirmis oluyoruz.

İkimizin de hala odaları durur anne evlerimizde. . Neden olmasın ki..
Bende çok iyi olucağını düşünüyorum umarım pandemi biterde kalırım ailelerimizden çok sevinir 🥰

Canim zaten o kadına ne yapsan yaranamazsın onun gözünde iyi gelin modeli, gel diyince gelsin git diyince gitsin kukla gibi oynatmak istiyor.O yüzden hiç iyi gelin olmaya çalışma.Sen olduğun gibi ol onlar seni öyle kabul etsin.Birak gitmiyorsunuz diye sitem etsin o arada anne bizim evimiz ayri,evin yemeği temizliği derken evimin işleri oluyor çalışıyorum yetişemiyorum ya da anca yetisiyorum dersin.Anladigim kadarıyla yalandan annem yavrum diyor ama yeri gelince de lafını sokmaktan da geri durmuyor.Sen de ona annecim annecim yap lafını da gedigine koy yeri gelince:)) Ay ne anlıyorlar sürekli dip dibe,oğlu kaçıyor sanki
Valla bende anlamıyorum çok garip bide kızıyla oğlunu övmeye aralarındaki bağı anlatmaya gösteriş yapmaya bayılır. Kardeş tabikide kıymetlidir ama sürekli gözüme sokarak “zaten abine laf söyletmezsin abinde sana, birbirinizi çok seviyorsunuz yavrum birbiriniz olmadan yapamazsınız, başlarsın 2 güne abimde abim o da kardeşimde kardeşim demeye, kimseyi sokmazsınız aranıza” ne bu şimdi ? Yani kardeşiyle arasını bozmak istesem çok kolay bozardım öyle bi niyetim yok Allah korkum var benimde bu amacı ne ?

X