Yakın zamanda masseter botoksu yaptıran var mı süreç nasıldı ve ne kadara yaptırdınız?:))

Masseter botoksu ile ilgili basliklarda detaylica uzun uzun konusuldu bu konu. Yaptirmadan once onlari okuyup yeniden degerlendirin pisman olan cok ki ben de onlardan biriyim.

Ben yaptırdım 2 kez. 1.500₺ ücret ödedim her ikisinde de. İlkinin etkisi çok kısa sürdü çünkü ben yaklaşık 15 senedir diş sıkıyorum, ikincisi biraz daha derine yapıldı ve etkisi daha uzun sürdü. Ben herhangi bir problem yaşamadım. yakın zamanda 3.yü yaptırmayı düşünüyorum.

Ben yaptırdım 2 kez. 1.500₺ ücret ödedim her ikisinde de. İlkinin etkisi çok kısa sürdü çünkü ben yaklaşık 15 senedir diş sıkıyorum, ikincisi biraz daha derine yapıldı ve etkisi daha uzun sürdü. Ben herhangi bir problem yaşamadım. yakın zamanda 3.yü yaptırmayı düşünüyorum.
Nerede yaptirdiniz aceba? Ben de cooook uzun zmndir dis skma sorunuyla ugrasiyorum artik ciddi problemlere sebep oluyor botoxu bir denemek istyorum o sebeple

Nerede yaptirdiniz aceba? Ben de cooook uzun zmndir dis skma sorunuyla ugrasiyorum artik ciddi problemlere sebep oluyor botoxu bir denemek istyorum o sebeple
Ben ikisini de dişçide yaptırdım. Çorlu’da. Bazı özel hastanelerde nöroloji doktorları da yapıyor ama dişçiye nazaran nasıl bir uygulama yaparlar bilemiyorum.

Neden pişman oldunuz
Gülüşümde asimetri olustu. Yapilan botoks gulme kasina da taşmış. 5 ay bitiyor ama hala tam eskisi gibi gulemiyorum. Yuzde doksan duzeldi sukur ama gecen zamanda cok uzuldum. Ayrica tam olarak neye gore oldugu belli degil kimi insanlarda yuzde sarkma meydana gelmis daha yaşlı gorunduklerini soyluyolar bu yuzden. Yuz dolgunlugu iyidir genc gosterir. Cene kasınız mi genis yanaklariniz mi dolgun ondan emin olun. Sonra kaslar kuculunce ustteki dolgunluk asagi dusmesin.
Ayrica iyi doktora gittim cok memnunum diyenler oluyor. Bu isin doktorla hicc alakasi yok. Ben de bulundugum sehrin en iyi doktoruna gittim sabahtan aksama kadar bu islemleri yapiyor ve profesor. Problem yasayan diger kisiler de hep en iyiye gitmisler meshur klinikler meshur doktorlar. Ama şans. Forumda masseter botoks(cene botoksu) basligina bakin herkes yazmis. Ayrica instagramda cem hamidi bu konuyu acikliyo. Googlea “masseter botox smile changed” yazarsaniz ornek fotograf da cikiyor.
Ha ben ayrica bu olumsuzluklari ogrenir ogrenmez islemin hemen ardindan sakiz cignemeye basladim yuzum sarkmasin diye. Bilsem asla yaptirmazdim

Benimde ergenliğimden beri olan problemimdi diş gıcırdatma ve çenemi sıkma , daha önce yaptıran bir arkadaşımın tavisyesi ile istanbulda bir devlet hastanesi plastik cerrahi bölümünde masseter botoks yaptırdım 2 seansta problemim çözüldü.Doktorum çok büyük olasılıkla tekrarlamayacğını söyledi.Şuan çok memnunum.

Benimde ergenliğimden beri olan problemimdi diş gıcırdatma ve çenemi sıkma , daha önce yaptıran bir arkadaşımın tavisyesi ile istanbulda bir devlet hastanesi plastik cerrahi bölümünde masseter botoks yaptırdım 2 seansta problemim çözüldü.Doktorum çok büyük olasılıkla tekrarlamayacğını söyledi.Şuan çok memnunum.
Hangi hastnede yaptırdınız öğrenebilirmiyim bende İstanbul'dayım.özelden yazar mısınız benimde yptırmm lazım epeyde ücret istiyor özeldeki hekimler sizden ücret aldılar mı nasıl yaptılar bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler geçmiş olsun

Başlığı açan bir zahmet edip dönüp baksanız değil mi. Sorumluluk değil mi.

Massetter botoks kadar faydalı bi şey yok ben dişlerimi uyurken sıkarım… bi dönem gece plağı da denedim hiçbir işe yaramıyor aksine sabah uyandıgımda daha kötü hissediyordum. 4 yıldır düzenli massetter yaptırıyorum geç kalmayın diş zedelenmesi hatta kırılmaya kadar gider yoksa

Merhaba doktorun ismini öğrenebilir miyim acil yaptırmam gerekiyormuş çenemde kayma da oldu benim. Neresi olursa gideceğim. Yanıtlarsanız çok sevinirim

Merhaba doktorun ismini öğrenebilir miyim acil yaptırmam gerekiyormuş çenemde kayma da oldu benim. Neresi olursa gideceğim. Yanıtlarsanız çok sevinirim

Ben geçen sene, hazır arkadaşımın düğününe gitmişken, Bursa'da onun sürekli gittiği bir doktordan botoks ve dolgu için randevu almıştım. Ömer Buhşem'di sanırım ismi ya da Ömer Buğşem. İnternetten tam ismini ve yerini bulabilirsiniz. O zamanlar araştırmıştım gerçekten çok bilgili, ilgili ve güzel işler yapan bir doktordu. Yurtdışına falan eğitim vermeye gidiyordu sürekli. Fiyatları da İstanbul ve İzmir'de görüştüğüm yerlere göre çok daha uygundu. Gitmişken masseter botoksun fiyatını da sormuştum yanlış hatırlamıyorsam 800tlydi.

Massettee botoksundan gayet memnun olan bugüne kadar sok şükür hicbi sıkıntı yasamamıs olmama bunu yaptırıp pişman olan çok ama en kötü 1-2 yıla geçmiş oluyor ve eski haline geri geliyor yüz yine de kesinlikle cok iyi bi yere gidin zira ağzı yüzü kayan insanlar bile var

X