Kız İsteme Yakın zamanda nişanım olucak kaç gr altın isteyelim bilmiyorum

sena0134

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2021
26
-16
32
Arkadaşlar şimdiye kadar üni okuyordum o bitti iki yıldır çalışıyorum iki ay sonrada nişanım var fakat hiç birsey bilmiyorum bu tür şeylere baya uzak olduğum için :))) neyse annem 300 gr altın isteyelim diyor ben hiç anlamam sizce fazlamı yani 36 yasında nişanlanacağım kişi ve yurtdışında yaşıyor bence maddi imkanı iyi hiç maddiyattan bahsetmedim soruda sormadım ama bence iyi anladığım kadarıyla neyse sık sık evlilik üzerine soru soracağım cünkü hiç bilmiyorum.

Biz herhangi bir miktar belirtmemistik, eşimin ailesinin durumları doğrultusunda bir şeyler takıldı. Takılanlar da kasada duruyor öyle işte

Ooo maşaAllah valla ben altın istemediğim halde kötü oldum boşverin isteyin gitsin tabii 300gr çok ama siz bilirsiniz

Arkadaşlar şimdiye kadar üni okuyordum o bitti iki yıldır çalışıyorum iki ay sonrada nişanım var fakat hiç birsey bilmiyorum bu tür şeylere baya uzak olduğum için :))) neyse annem 300 gr altın isteyelim diyor ben hiç anlamam sizce fazlamı yani 36 yasında nişanlanacağım kişi ve yurtdışında yaşıyor bence maddi imkanı iyi hiç maddiyattan bahsetmedim soruda sormadım ama bence iyi anladığım kadarıyla neyse sık sık evlilik üzerine soru soracağım cünkü hiç bilmiyorum.
Niye siz belirtiyorsunuz ki gram falan, onlar bilir zaten durumlarina gore takarlar diye dusunuyorum

21yy da hala kaç gram sltın isteyelimi konuşmak aşırı saçma
Hediye yahu bu altınlar isterse kimse gram altın takmaz

ileride oğlum olursa ve karşı tarafın ailesinden böyle bir hareket görürsem aile kültürü açısından veririm puanı

Bu geleneksel yaklaşımı evliliğiniz her aşamasında sürdürürsünüz umarım

X