Yalancı sevgilim

Gsyabk

Cemal abi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
4.446
22.090
27
konuyu ozetleyeyım amme hızmetı
konu sahıbı sevgılısını aldatmıs
kendısıde aldatılıyor
bıle bıle devam etmıs

yanı tam tencere kapak meselesı
Sabah sabah gözlerim okurken kör olmuş, beynimde "sen ne okuyon allasen" deyip duruyordu...
Allah razı olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 494 gün geçti.

Gsyabk

Cemal abi
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
4.446
22.090
27
Reis sana tek bi onerim var siz çoğalmayın ha. Nasıl birbirine yakışan Ziyan bi çift olmuşsunuz anlatamam. Ama çoğalmayın.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 494 gün geçti.

illedeben

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
2.338
5.713
Burada bir konu daha var. Konu sahibinin eşi kayınçosunun eşiyle beraber. Yani kadının eşi kadını, kadının abisinin hanımıyla aldatıyor 8 yıldır. Allah muhafaza büyük konuşmak istemem ama bu konularda harekete geçmeyen durumu kabullenen konu sahiplerine kızıyorum ve üzülüyorum. Bir de buraya yazıyorlar ne diyebiliriz aferin mi sen de kendince haklısın mı..
Evet dediğiniz konuyu biliyorum, hatta delil lazım bana yoksa kimseyi inandıramam diye kendini kandırmaya devam ediyordu ordaki konu sahibi de. Bazen düşünüyorum, fazla mı alttan al idare et mantığıyla kız çocukları yetiştiriliyor da sonra böyle eşlerine sevgililerine bağımlı onsuz nefes alamıyorum kafasında kadınlar ortaya çıkıyor. Çok ilginç gerçekten.

Dante

Her gün birinizi, bir gün hepinizi..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
9.949
4.354
Evet dediğiniz konuyu biliyorum, hatta delil lazım bana yoksa kimseyi inandıramam diye kendini kandırmaya devam ediyordu ordaki konu sahibi de. Bazen düşünüyorum, fazla mı alttan al idare et mantığıyla kız çocukları yetiştiriliyor da sonra böyle eşlerine sevgililerine bağımlı onsuz nefes alamıyorum kafasında kadınlar ortaya çıkıyor. Çok ilginç gerçekten.
eee o konu kesin değil ki şüphe var sadece

illedeben

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2015
2.338
5.713
eee o konu kesin değil ki şüphe var sadece
Kesin olmasa da 8 sene boyunca sürekli şüpheyle yaşaması da pek normal değil. Belki kesin bir şey yoktur ama ortalığı ayağa da kaldırmadı, konuyu net bir şekilde sonuca bağlayıp önüne bakmadı. İnsan bunca yıl işkence gibi o şüpheyle nasıl rahat yaşar, kadına da üzüldüm aslında. Sürekli tetikte yani. O konuya yorum bile yazmadım,sadece okuyup geçtim.Burda da arkadaşın konusunu dağıtmayalım bence,öbür konuya yorum yaparak.

monicatak

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mart 2008
5.483
7.641
Konu 4-5 aylık inşallah ayrılmışsindir elbasan tava. Vallahi uzun zamandır böyle yüzsüzlük görmemiştim tebrik ediyorum.

Adam yakışıklı, kaslı, dövmeli ve kariyerli diye kuma olmaya bile okeysin resmen. Adam senin yanında sevgilisiyle konuşuyor, sen diyorsun ki sustum ayrılmayalım diye? Üstelik adamın evine de çökmüşsün. Adam seninle aynı yatağı paylaşıyor sadece farkında miisn acaba? Hele ki kazara sana evlenme teklif falan etse hiç umrunda olmayacak nasılsa nikahına aldı artık benim, dışarda ne yaparsa yapsın diyeceksin sende o potansiyeli gördüm 🤦🏻‍♀️

Elbasantava

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
269
138
31
Anneme anlattım
Kızım yanlış anlamış olamaz mısın
Öyle iyi bi ailenin çocuğu nasıl öyle olur ki
Erkekler evlenmeden önce bazen ufak tefek hatalar yaparlar elinden sıkı sıkı tutup başkasına bırakmamak baktırmamak lazım
Senin de hataların olmuştur
Daha neşeli daha pozitif ol erkekler öyle kızları sever dedi

metropol bedevisi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2017
333
518
34
Evet ciddi sıkıntıların var. Seni defalarca aldatan adamın evinde sığıntı gibi sevilmediğini istenmediğini bile bile yaşamaya devam ediyorsun, bir de adama yemek yapıyorsun. Gerçekten ciddi sıkıntıların var. Adam boşta kalmamak için seni sömürüyor sen de göz yumuyorsun. Linç etmeyin demişsin ama belki kendine gelirsin bunları duyunca. Kendine saygın yok bence, psikoloğa git

gsxr600

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
3.043
5.807
Anneme anlattım
Erkekler evlenmeden önce bazen ufak tefek hatalar yaparlar elinden sıkı sıkı tutup başkasına bırakmamak baktırmamak lazım
Aile belli bir noktaya kadar eğitim verebilir,kültür katabilir ama kişinin karakterini kendisi belirler.Siz şu an dünyanın en neşeli en pozitif insanı olsanızda adamı kolundan kendinize zincirlesenizde,gözlerine koyu kadife perdeler çeksenizde karşınızdaki kişi tam bir karaktersiz ve ne yaparsanız yapın adamın gözü HEP dışarda olacak.İkinci,üçüncü,dördüncü hatta bilmem kaçıncı kadın olmayı göze alıyorsanız gidecek yerim yok,iyi işi var küpesi var,ailesi iyi,yakışıklı,kültürlü diyip aldatılmaya göz yummaya devam edin.Sizce bu kişinin yaptığı şeyler ufak tefek hata sayılabilecek cinsten şeyler mi??Evlenseniz tüm bunların sona ereceğini mi düşünüyorsunuz?Yarın bir gün çocukta yaparsınız,ayrılmayalım diye sustuğunuz şeylere bu seferde “çocuğum var” diye susarsınız.Annenizde aynı şekilde “aman kocanı elinde tut aman mazur gör erkektir hata yapar çocuğun hatrına sus” der...Bu hayatı istiyor musunuz gerçekten ?

ozgmlk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2016
438
1.318
29
Anneme anlattım
[/QUOTE
Çok güzel bir ata sözü yazacaktım buraya ama, sizin konunuz icin ilk banimi yenek istemiyorum 😂😂😂

Elbasantava

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2018
269
138
31
Aile belli bir noktaya kadar eğitim verebilir,kültür katabilir ama kişinin karakterini kendisi belirler.Siz şu an dünyanın en neşeli en pozitif insanı olsanızda adamı kolundan kendinize zincirlesenizde,gözlerine koyu kadife perdeler çeksenizde karşınızdaki kişi tam bir karaktersiz ve ne yaparsanız yapın adamın gözü HEP dışarda olacak.İkinci,üçüncü,dördüncü hatta bilmem kaçıncı kadın olmayı göze alıyorsanız gidecek yerim yok,iyi işi var küpesi var,ailesi iyi,yakışıklı,kültürlü diyip aldatılmaya göz yummaya devam edin.Sizce bu kişinin yaptığı şeyler ufak tefek hata sayılabilecek cinsten şeyler mi??Evlenseniz tüm bunların sona ereceğini mi düşünüyorsunuz?Yarın bir gün çocukta yaparsınız,ayrılmayalım diye sustuğunuz şeylere bu seferde “çocuğum var” diye susarsınız.Annenizde aynı şekilde “aman kocanı elinde tut aman mazur gör erkektir hata yapar çocuğun hatrına sus” der...Bu hayatı istiyor musunuz gerçekten ?
Annesiyle de konuştum anlattım
Dedi kızım hadi ben annesiyim bişey derim yarın üzülürüm Oğlum olmasa cehennemin dibine gitsin dicem Terbiyesiz çocuk Ben annesiyim de sen nasıl bu kadar katlandın niye katlandın kızım Seni haketmeyeni sen hiç sevme Dünyada çok iyi çocuklard da var sen çok iyi kızsın çıkar karşına iyi insanlar dedi

gsxr600

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
3.043
5.807
Annesiyle de konuştum anlattım
Dedi kızım hadi ben annesiyim bişey derim yarın üzülürüm Oğlum olmasa cehennemin dibine gitsin dicem Terbiyesiz çocuk Ben annesiyim de sen nasıl bu kadar katlandın niye katlandın kızım Seni haketmeyeni sen hiç sevme Dünyada çok iyi çocuklard da var sen çok iyi kızsın çıkar karşına iyi insanlar dedi
Yani annesiyle konuşmanız neyi değiştirecek ki?Kaç yaşında adam sonuçta kulağını mı çekecek?Öyle yapma böyle yap mı diyecek?Size onu ne kadar kötülesede o onun annesi illa ki bağrına basar bir şekilde..Sizin muhattabınız annesi değil ki.Adamın size gram saygısı yok değer verdiği yok hatta buradan bakınca sevgisi bile yok.Çünkü seven insan sevdiğini aldatmaz,onun üzülmesini göze bile alamaz.Bu yazdıklarınızı bir başkası buraya konu açmış gibi okuyun ne demek istediğimi anlarsınız.Kendinize bunu yapmayın.Yarın bir gün yanınızda yazıştığı o kadınları eve de getirir.