Yamiba Falcıları

withoutyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
1.911
3.124
24
Aramızda Yamiba.com'dan fal baktıran var mı? Fikirlerinizi paylaşır mısınız? :)

irotun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
3
1
30
Aramızda Yamiba.com'dan fal baktıran var mı? Fikirlerinizi paylaşır mısınız? :)
Merhaba,
Ben dün akşam Ramon Cat'e baktırdım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tarot baktırdım. Dün akşam 20:58'de yazdığım ve ödeme yaptığım fala bugün saat 15:47'de cevap geldi. Üstelik iş değişikliği ile ilgili sormuştum. Sorumu da belirtmiştim. Ancak kopyala yapıştır formatında bir cevap geldi. Sevgilin sana evlenme teklif edicek dedi. Zaten 1 sene önce etmişti. Başkada hiçbir şey söylemedi. Yani hem para hem de zaman kaybı.

withoutyou

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2016
1.911
3.124
24
Merhaba,
Ben dün akşam Ramon Cat'e baktırdım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tarot baktırdım. Dün akşam 20:58'de yazdığım ve ödeme yaptığım fala bugün saat 15:47'de cevap geldi. Üstelik iş değişikliği ile ilgili sormuştum. Sorumu da belirtmiştim. Ancak kopyala yapıştır formatında bir cevap geldi. Sevgilin sana evlenme teklif edicek dedi. Zaten 1 sene önce etmişti. Başkada hiçbir şey söylemedi. Yani hem para hem de zaman kaybı.

Hepsi öyle midir bilmem ama son zamanlarda çok reklamını görür oldum. Bu kadar reklam yapılınca da pek iyi olmuyor genelde. Size de teşekkür ederim söylediğiniz için.

kaplantugce

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
3
3
28
Yamiiba'da "Kızıl Sonya" ve "Kahve Piri Behfi"yi öneriyorum. Bende diğerlerinden her zaman memnun kalmayabiliyorum ama aşk konularında Behfi, iş, kariyer konularında da Sonya beni hep şaşırtıyor.

melikeee90

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2017
5
4
26
Ben genelde yamiba da tarot baktırıyorum, kahve falları pek ilgimi çekmiyor. Danla'nın reklamından gördüm bende ilk kullandım, baya memnunum yani genelde motive edici içerikli yorumlar yapıyorlar. Madam sarafina diye bi uzmanları var yalnız o kadın çok fena tarot bakıyor. Ciddi bi mesele konusunda birşey merak ettiğim zaman hep ona baktırıyorum.

damlaaozcn83

ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2017
2
0
37
Ben genelde kahve falı baktırıyorum. Kahve Piri Behfi cidden işinde çok başarılı. Bunun yanı sıra paranız asla boşa gitmiyor. Gayet güvenilir. Deneyebilirsin.