Yamuna clothes korse

zuzzu

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2011
11
9
Arkadaşlar merhaba, bu formu sizi bilgilendirmek adına açıyorum. İnternette bir korse var yamuna diye. Ünlülerin kullandığı bir korse diye satış yapıyorlar. Ablamla birlikte bu üründen aldık ablamın bir ay olmadan çelik baleninden bitanesi kırıldı. [ki satış yaparken sağlamlığını öve öve bitiremedikleri balen:işsiz: ]. Neyse ablam numaralarını arayıp ne yapılabileceğini söyledi geri gönderin biz size yenisini gönderelim dediler :ukala: ablam faturayı attım ama dediğinde de problem yok diyolar. Ablam ürünü gönderiyor ve 10 gün olduğu için arayıp ürününün ne olacağını soruyor. Buraya kadar herşey normal değilmi işte şimdi olaylara bakın:olamaz:... Fatura olmadığı için ürünü olduğu gibi geri göndereceklerini söylüyorlar ki ablam faturanın olmadığını özellikle sölemesine rağmen bişey olmaz diyen firmaya bakın heleeeee. Ardından instagramda gerçekleri yazınca da hem engelleyip hemde bu terbiyesiz sizmisiniz diye de vatsapp dan görüntüsünü gönderip hakaret üzerine hakaret başlıyor. Fatura yok denmemiş de [yalancı olduk], boynerden bile faturasız işlem yaptığımızı söylediğimizde de [yalancı olduk] bir de üstüne biz değiştirmiyoruz hadi naş diye de [kovulduk]. Biz 250 tl verip bu kalitesiz ürünü aldık siz almayın arkadaşlar. Bu paralar ne zorluklarla kazanılıyor. Şu mübarek günde canımızı sıktılar. Kazandığınız helal paraları böle insanlara yedirmeyin arkadaşlar teşekkürler Allaha emanet olun :KK52:

valla ben aldım ürünü çokta ilgililer ve ürün gayet kaliteli 2 aydır üzerimden çıkarmıyorum bence sizi yanlış bilgilendirrmişler faturasız hiçbir yerde ne değişim nede iade yaparlar
geçmiş olsun

Yamuna Korse adı altındaki bu firma oldukca güvensizdir. Satış öncesi müşteriye davranış ile sonraki arasında büyük farklar var. Arkadaşa katılıyorum asla bu firmadan alışveriş etmeyiniz. Zaten web-sitesinde, hakkımızda yazan kısmında ve hiçbiryerde tek bir yetkili kişi adına rastlayamazsınız çünkü isimlerini deşifre etmek istemeyen kişilerdirler. Ürünleri kalitesizdir ve yaşadığınız hiçbir mağduriyeti gidermezler. Gerçekten paranızı asla haketmeyen insanlar. Bende alışveriş etmemenizi önerir Saygılar Dilerim.

valla ben aldım ürünü çokta ilgililer ve ürün gayet kaliteli 2 aydır üzerimden çıkarmıyorum bence sizi yanlış bilgilendirrmişler faturasız hiçbir yerde ne değişim nede iade yaparlar
geçmiş olsun

Ben başımızdan geçen bi olayı anlatıp insanları bilgilendirmeye çalıştım ve isteyen alır isteyen almaz kimsenin kararına karışamam sonuçta herkez kendi parasını kazanıyor... İnstagramda yapılan kötü yorumları siliyorlar. Yaşadığım kötü olayı yazayım da almak isteyen olursada bunu bilerek alır ayşe kurnaz...

Bende yamuna korseden almayı düşünüyordum fakat çok pahalı o sebeple instagram reklamlarında gördüğüm Elit korseden sipariş ettim, şık bir kutu içerisinde geçen hafta ürün elime ulaştı L beden sipariş etmiştim ancak ilk kopçaya bile takmakta zorlandım değişim için müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olacaklarını söylediler ama ilk kullanımlarda bu zorlanmanın normal olduğunu söylediler tavsiyelerine uyup bir haftadır kullanıyorum ilk kopçada yaşadığım zorluğu şu anda ikinci kopçada yaşıyorum :) 2 cm incelme ölçüyorum şimdiden XL almadığım gerçekten iyi oldu.

Sayın zuzzu yaşadığınız olaya çok üzüldüm ne yazık ki böyle şeyler oluyor, faturanın elinizde olmaması gerçekten talihsizlik olmuş :KK43:

Bende yamuna korseden almayı düşünüyordum fakat çok pahalı o sebeple instagram reklamlarında gördüğüm Elit korseden sipariş ettim, şık bir kutu içerisinde geçen hafta ürün elime ulaştı L beden sipariş etmiştim ancak ilk kopçaya bile takmakta zorlandım değişim için müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olacaklarını söylediler ama ilk kullanımlarda bu zorlanmanın normal olduğunu söylediler tavsiyelerine uyup bir haftadır kullanıyorum ilk kopçada yaşadığım zorluğu şu anda ikinci kopçada yaşıyorum :) 2 cm incelme ölçüyorum şimdiden XL almadığım gerçekten iyi oldu.

Sayın zuzzu yaşadığınız olaya çok üzüldüm ne yazık ki böyle şeyler oluyor, faturanın elinizde olmaması gerçekten talihsizlik olmuş :KK43:

Allah devamını getirsin inşallah ama bak ne diosun şık bi kutu haaaa. Yamunanın gönderdiği şey zıbınları koydukları poşetler olur ya öyle bir poşet içinde geldi. Kalite tartışılır insanların kalite anlayılı farklıdır. Faturasız işkem yapılmaz diyenler için söylüyorum bi mal satılıyorsa ve ben bu malın orjinalini satıyorsam benden başka da satan yoksa faturaya ne hacet malın arkasında durmak ayrı konu her yiğit satıcının da başarabileceği şey değil malesef. Mesela sadece migrosta satılan bir malı değişime gittiğinizde fatura istemez dahi değişim yapar sözde yamuna da resmi satış yeriydi neyse sıkıntı yok olan oldu açtuğım post bazılarının işine yaramıştır umarım. Sudecim tekrar tebrik ederim başarılarının devamını dilerim sağlıklı zayıflamalar canım

Merhaba kızlar ben çok şaşırdım olanlara herkese geçmiş olsun.
Ben şunu biliyorum böyle ürünleri bazen sahte satıcılar da satıyor.
Kesin emin olmadan almayınız.
Özellikle telefon açıp öğreniniz sonra alınız.
Ve internette özellikle ürünün kendi sitesinden alınız.
Sakın başka yerlerden almayınız.Faturasıyla olsun ki iade hakkınız olsun...

Ben başımızdan geçen bi olayı anlatıp insanları bilgilendirmeye çalıştım ve isteyen alır isteyen almaz kimsenin kararına karışamam sonuçta herkez kendi parasını kazanıyor... İnstagramda yapılan kötü yorumları siliyorlar. Yaşadığım kötü olayı yazayım da almak isteyen olursada bunu bilerek alır ayşe kurnaz...
Merhaba canım.Uzun zamandır korselere bakınıyorum.
Kimsenin tam şunu al dediğiniz görmedim. size komik gelecek ama o kadar olumsuz yorumdan sonra ben de merak ettim.Ve almaya karar verdim.
Bakalım gelince yazarım.Kutusu nasıl vs.Özellikle de etkilerini çok merak ediyorum.
Kilolu değilim ama sıkılaşmaya ihtiyacım var.
Toparlansın vücudum,dik durmak ve bel eğitmek için özellikle istiyorum.
Sadece beğenirsem ve yazarsam aman beni de pasiflemesinler yani...

Merhaba canım.Uzun zamandır korselere bakınıyorum.
Kimsenin tam şunu al dediğiniz görmedim. size komik gelecek ama o kadar olumsuz yorumdan sonra ben de merak ettim.Ve almaya karar verdim.
Bakalım gelince yazarım.Kutusu nasıl vs.Özellikle de etkilerini çok merak ediyorum.
Kilolu değilim ama sıkılaşmaya ihtiyacım var.
Toparlansın vücudum,dik durmak ve bel eğitmek için özellikle istiyorum.
Sadece beğenirsem ve yazarsam aman beni de pasiflemesinler yani...
Naptınız aldınız mı , ben dün sipariş verdim dün kargoladılar memnun kalacak mıyım bilmiyorum, müşteri hizmetlerindeki kız çok sempatik gelmedi bana da ama bakalım ürün güZEL çıkar umarım

arkadaşlar inetrnetten çok araştırma yapmadan böyle sitelerden alışveriş yapmayın yamuna korse instagramda iki tane var birisinin internet sitesi de var orjinal olan da o zaten, yamuna_clothes den almışsın sen zaten canım onlar dolandırıcı olabilir zuzzu zuzzu

zuzzu zuzzu canım çok özür dilerim senin söylediğin site diğer siteyle aynı firmanın biraz araştırdım bende 3 tane korse siparişi verecektim iyi ki vermemişim sonra bu sıkıntılarla uğraşacaktım. :KK43:

Merhaba kızlar ben de lateks m beden aldım Doğumdan hemen sonra aldığım için şişliklerim indi ve beden büyük geldi. 1 hafta kadar kullandığım için de haklı olarak ürünü değiştiremedim. İsteyen olursa diye yazdım. Ben çok takamadım ama kaliteli geldi bana ürün

Merhaba kızlar ben de lateks m beden aldım Doğumdan hemen sonra aldığım için şişliklerim indi ve beden büyük geldi. 1 hafta kadar kullandığım için de haklı olarak ürünü değiştiremedim. İsteyen olursa diye yazdım. Ben çok takamadım ama kaliteli geldi bana ürün

kaca satıyorsunuz

Merhaba ne kadara satıyorsunuz?

X