Bölgesel İncelme Yan bel eritme, skinny fat durumu

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

turkoblomov

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
412
583
Merhaba. Belirli bir süredir kilo verip spor yapmaya başladım, sınavlarımdan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Tekrar başlayacağım. Sorunum göbek gölgem ve simit bölgesi dediğimiz yan bel bölgesi. Kilo vermeye başlayınca göbeğim biraz gitti fakat simit bölgemi eritmek zor görünüyor. Sağlık açısından da zararlı olduğunu okudum ve ileride problem olmasını istemiyorum. Ki zaten çok yediğimde ve göbeğimde bayağı yağ biriktiğinde zor nefes aldığım zamanlar oluyor. Kilolu biri de değilim, vücudum başkaları tarafından beğeniliyor. Ama skinny fat dediğimiz durum var, o göbek ve simit gitmiyor. Estetik olarak da beğenmiyorum, belin kıvrımını gösteremiyorsun ve kötü duruyor. Neredeyse ergenliğimden beri var. Genetik mi acaba diye de düşünmeye başladım ya da hormonlarımdan dolayı mı? Sizde daha önce böyle probleminiz olup da o bölgeleri eritebildiniz mi? Önerilere açığım, hem estetik hem de sağlık açısından.

Merhaba. Belirli bir süredir kilo verip spor yapmaya başladım, sınavlarımdan dolayı bırakmak zorunda kaldım. Tekrar başlayacağım. Sorunum göbek gölgem ve simit bölgesi dediğimiz yan bel bölgesi. Kilo vermeye başlayınca göbeğim biraz gitti fakat simit bölgemi eritmek zor görünüyor. Sağlık açısından da zararlı olduğunu okudum ve ileride problem olmasını istemiyorum. Ki zaten çok yediğimde ve göbeğimde bayağı yağ biriktiğinde zor nefes aldığım zamanlar oluyor. Kilolu biri de değilim, vücudum başkaları tarafından beğeniliyor. Ama skinny fat dediğimiz durum var, o göbek ve simit gitmiyor. Estetik olarak da beğenmiyorum, belin kıvrımını gösteremiyorsun ve kötü duruyor. Neredeyse ergenliğimden beri var. Genetik mi acaba diye de düşünmeye başladım ya da hormonlarımdan dolayı mı? Sizde daha önce böyle probleminiz olup da o bölgeleri eritebildiniz mi? Önerilere açığım, hem estetik hem de sağlık açısından.
Düşük bel pantolonun sebep oldugunu duymultum

Tabi Baska sebepler de vardır ama bu olay son 10 15 yılda asırı arttı. Eskiden bu kadar cok yoktu
Evet bu konuda haklısınız aslında onun hakkında bir makale okumuştum hatta zamanla kilo problemi olmayan insanda bile şekil bozukluğu yapıyormuş. Dikkat edeceğim, teşekkürler..

Beslenmenizi düzeltmeniz lazım. Yanlış beslenme direkt göbek ve çevresine toplanıyor.

Bölgesel zayıflama yok ne yazık ki? Yeterli derecede zayıfladığınızda sorunlu bölgeleriniz de gidecektir. Yaptığınız spor ile ilgili bölgeleri sıkılaştırabilir, daha düzgün bir görünüm almasını sağlayabilirsiniz

Chloe Ting bakın, yapan ve etkisini gören birçok kişi var değişim videolarında. Ben de yapmak istedim ama çok zorlandım.

Plank yaparken hayatı sorgulama evresi beni depresyona sokuyor 😢

ben bu hesabi severdim. attigim link te sizin sorduğunuz bolgenin hareketleri sanirim.

Şimdi baktım baya iyi gibi. Siz denediniz mi?
Evet ben booty shaking i yapiyodum.Towel yani havluyla yapilan baya zorluyor.Hemen sekilleniyor bel yanlari ama 2 gun kimildayamiyosunuz.Kolaymis gibi gorunuyor ama verim almak istiyosan 2 defa ard arda yapicaksin diyor videoda.1 hafta deneyin 3 gun birer kez.O bile etki ediyor.

X