Yangına körükle giden şeytan kv

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.992
4.182
Kızlar dün eşimle büyuk bi kavga yaşadık ben zaten maalesef çok sinirlenince gözüm dönüyor ağzıma ne gelırse resmen sinir krizi geçiriyorum.

Tartışma konusuna girmeyeceğim eve geç gelme konusu klasik ama dun 3de geldi ilk defa. Düğün vs vardı sözde arkadaşlarla oturmuşlar düğünden sonra. Ama birkere bi haber vermedi 9dan itibaren ulaşamadım. O saate kadar gözüm döndü bu gelınce ben kapıda başladım bağırış çağırış küfürler evde baya büyük devam etti komşular çıktı falan. bildiğiniz sinir krizi geçirdim saçlarımı yoldum

Neyse kv evde yoktu dün. Kızları evde tabi şeytan üçgeni. Ben görüşmüyorum bunlarla.

Sabah 11de kv geldi hiç bakmadım açmadım kapıyı. eşimde wcdeydi geliyorum birazdan dedi. Neyse çıktı bunlar bahçede oturuyorlar artık ne dedi ne demedi hiiç bilmiyorum ama tahmin ediyorum fırsat geçmiş eline durur mu

Neymiş demiş ki(sözde) niye geç geldin kavga etmişsiniz (taa sokağın başındaki bi komşu) onlar bile sesinizi duymuş vs vs demiş sözde. Bide iyi niyetliymiş gibi söylüyor eşim bunu. Sonra bana geldi bak gördün mü filiz teyzeler bile duymuş ta bilmem ne diye laf yaptı.

kesin o eşimi bana iyice doldurmak için yaptı çünkü bağıran bendim gidip kv ile kavga etmemek icin kendimi cok zor tutuyorum yangına körükle gidilir mi zaten olan olmuş birbirimize girmişiz sen niye eşimi bana kinlendirmeye çalışıyosun iyice . Bu yaptığı ne Allah aşkına. Daha bu eşimin bana söylediği kimbilir kv neler dedi yarım saat oturdular. Çok fena bi kadın iyi bişey söyler gibi dolduruyor. Hepsinden nefret ediyorum kızlar moralim çok bozuk

Eşim onun yanından gelince daha yumuşaktı konuştu benimle filan onuda bilerek yapıyor ben kvden bilmeyim diye. Dun ki kavgayı unuttuk şuan kv yuzunden birbirimize girdik gene eşimle. Tutamıyorum kendimi nefret ediyorum o kadından ya

Son düzenleme:
Pardonda kadın ne demiş olanı söylemiş. Rezillik saç baş yolup milleti rahatsız etmişsiniz. Adam haber vermemiş bir burada haklısınız ama onu bile sıvayıp tüyü dikmişsiniz. Bağırış çağırış komşuları dökecek kadar kavga leşlik. Madem bu kadar şeytan şu bu diyorsun ki zaten ota boka laf ediyorsunda neyse taşının bir zahmet kadının evinden öyle oturup kadına şeytan vs hakaret ediyorsun ama çıkmayada gözün yemiyor bu ne yaman çelişki

Son düzenleme:
Ben kv konusuna bir şey demeden önce madem barisacaksiniz bu kadar rezilliğe ne gerek var? Çocuklariniza yazık değil mi? Madem affedeceksiniz bütün mahalleye rezil olmaya değer mi?
Siz insanlara malzeme verirseniz ağzı olan konuşur.

Amanın. :KK57: Haklı olabilirsiniz, epey geç gelmiş, başka şeyler de vardır belki de. Ama gece üçte de kapıda karşılayıp komşuların duyacağı şekilde kavga çıkarmak olmamış. Bu biraz aşırı geldi bana, ne yalan söyleyeyim.
Ve evet, kayınvalideniz laf aramak için gelmiş. Olayın olduğu ertesi sabah gelip de konuyu açmanın pek iyi niyetli bir yanı yok. Destekler gibi görünüp fişteklemeye çalışmış. Klasik kayınvalide halleri işte.
Yani ben olsam hiç açmazdım. Zaten olay yeni olmuş tekrar alevlendirmenin manası yok.
Ama malzemeyi de siz veriyorsunuz ona, bunu da bilin. Sokağa taşan kavgalarınız olursa, o da diline sakız eder böyle. Fırsat vermeyeceksiniz işte.
Bir de komşular açısından da kötü. Ben hep böyle komşu gürültüsü dinliyorum, lütfen yapmayın. Gecenin o saatinde hiç hoş değil.

Kadınlar eşleri eve azıcık geç gelse neden çıldırır?
Bir kaç konuda daha gördüm bunu.
Adam ayda yılda bir geç geldi diye niye sinir krizi geçirdiniz?
Hayır adamın gittiği yerde belli. Düğün.

Benim eşim bir kez dışarı çıksa ben diyorum erken gelme, eğlen, aklın bizde kalmasın vs diye.

Hiç şu saatte evde olacaksın!!! Yoksa küfrederim bağırır çağırır saçlarımı yolarım demek aklıma gelmedi.

Not: Bu durumu alışkanlık haline getirmeyen, nadir dışarı çıkan adamlar için konuşuyorum. Her gece sokakta fink atanlar için değil.

Kadınlar eşleri eve azıcık geç gelse neden çıldırır?
Bir kaç konuda daha gördüm bunu.
Adam ayda yılda bir geç geldi diye niye sinir krizi geçirdiniz?
Hayır adamın gittiği yerde belli. Düğün.

Benim eşim bir kez dışarı çıksa ben diyorum erken gelme, eğlen, aklın bizde kalmasın vs diye.

Hiç şu saatte evde olacaksın!!! Yoksa küfrederim bağırır çağırır saçlarımı yolarım demek aklıma gelmedi.

Not: Bu durumu alışkanlık haline getirmeyen, nadir dışarı çıkan adamlar için konuşuyorum. Her gece sokakta fink atanlar için değil.
Benim ki buaralar sık sık yapıyor düğün vs olmasa da 11-12 buluyor gelmesi aslında bi birikmişlik vardı

Anladigim kadariyla esiniz ilk defa gec gelmiyor.
Telefonuna ulasamamak vs benim icin de sikinti olurdu.
Oncelikle bu sorunun uzerine yogunlasin cunku esas sorununuz esinizin eve gec gelmesi, kv degil.

Ote yandan hakliyken haksiz konuma dusmek buna denir.
Kimin ne yaptigi unutulur da sizin sinir krizi gecirmeniz unutulmaz.
Genel olarak bu moddaysaniz biraz sakinlesmeye olmuyorsa psikolojik yardim almaya calisin, diger turlusunde kimse neden sinir krizi gecirdi demez de deli sinir krizi geciriyor derler.

Bu cok yipratici, millete rezilligi gectim, kendiniz icin varsa cocuklariniz icin toparlanmalisiniz.

Öfke kontrolü probleminiz var sanirim.
Ortada kriz geçirecek saç baş yolacak bir şey yok, sakince konuşup merak ettim diyebilirdiniz ya da belli dozda sitem ederdiniz siz mahalleye reklam olmayı seçmişsiniz.
Kvde de sorun yok olanı söylemiş
Sizin tedavi olmanız lazim

Benim ki buaralar sık sık yapıyor düğün vs olmasa da 11-12 buluyor gelmesi aslında bi birikmişlik vardı
İyi de bunun hesabını görmenin yolu, gecenin bir yarısında çığlık çığlığa kavga etmek mi? Bir de sinir krizi geçirip saçınızı başınızı yolmuşsunuz. Evde çocuklarınız da varmış. Mükemmel bir travma sebebi yani.
Hoşlanmadığınız bir şey için çözüm bulmanın tek yolu kavga etmek değil ki.
Saçınızı yolduğunuza yazık, değer mi hiç? Evladınızı korkutmanız da cabası. Hadi el aleme reklam olmayı geç, en önemsizi o.
Ben olsam yatar uyurdum, ne bekleyeceğim üçe kadar? Ertesi gün alır karşıma konuşurdum. Devam ederse, bağırmadan tartışırdım, yaptırımlarım tabi ki olurdu, melek değilim. Bir daha gecenin üçüne kadar eve gelmezlik edersen, hiç gelme, nerede kalırsan kal vs. derdim, ters bir tarafım vardır. Ama yerine göre. Sizinki çok ama çok yersiz, aşırı bir tepki olmuş.

Çok abartmamış mısınız? Yoksa başka şeylere mi doldunuz?
Evde çoluk çocuk var. Gecenin 3 ünde mahalleyi ayağa kaldıracak şekilde kavga çıkarılır mı? Biraz söylenir yatarsın. Sabah da neymiş ne değilmiş eşinden öğrenirsin.
Kv bu kavganın üstüne çağırıp konuşmak istemesi bence normal. Siz dua edin gece kapınıza polis gelmemiş. Hiç haklı bulamadım sizi.

Anladigim kadariyla esiniz ilk defa gec gelmiyor.
Telefonuna ulasamamak vs benim icin de sikinti olurdu.
Oncelikle bu sorunun uzerine yogunlasin cunku esas sorununuz esinizin eve gec gelmesi, kv degil.

Ote yandan hakliyken haksiz konuma dusmek buna denir.
Kimin ne yaptigi unutulur da sizin sinir krizi gecirmeniz unutulmaz.
Genel olarak bu moddaysaniz biraz sakinlesmeye olmuyorsa psikolojik yardim almaya calisin, diger turlusunde kimse neden sinir krizi gecirdi demez de deli sinir krizi geciriyor derler.
Bu cok yipratici, millete rezilligi gectim, kendiniz icin varsa cocuklariniz icin toparlanmalisiniz.
Teşekkür ederim, normal de de çok kahveye takılan biri. hatta bu mevkii de herkes öyle hiçbişey yapmasalar semaver yakıp çay içiyolar. Abartıyor 11 -12 buluyor bazen . Sık sık oluyor birikmişlik oldu. Ama bi haber verse kesinlkle böyle olmazdı. Sürekli arayip rezil etmişim. O yuzden haber vermemiş, versem ne olacak zaten anlayışsız bi insansın dedi

Kayınvalideniz yüzünden değil kendi öfke kontrolünüz olmadığı için eşinizle birbirinize girmişsiniz. Eşiniz hatalı haber vermeliydi orası ayrı ama sizin tepkiniz de normal değil. Maalesef sinirlenince kendimi tutamıyorum diyerek çıkamazsınız işim içinden. Tutacaksınız kendinizi. Yapamıyorsanız bu ciddi bir sorun olduğu anlamına gelir, profesyonel destek alabilirsiniz. Komşuları çıkartacak kadar büyük bir olay çıktıysa hangi anne hangi kardeş olursa olsun ne olduğunu sorar, konuşur bu konuyla ilgili

Sizin mahalleye duyuracak kadar bagirmaniz normal, elalemin soylemesi suç oldu, kv kotu oldu oyle mi?

Mahalleye duyurmali, kufurlu kavgadan sonraki gun nasil birsey olmamiş gibi oluyorsunuz eşinizle onu da hiç anlamadim.
Siz alisiksiniz boyle seylere belli ki ama millet sizin bagirtinizi dinlemek zorunda değil rezillik resmen. İyi olmuş soyledigi, yerinizde olsam kizacagima utanirdim biraz.

Pardonda kadın ne demiş olanı söylemiş. Rezillik saç baş yolup milleti rahatsız etmişsiniz. Adam haber vermemiş bir burada hakkısınız ama onu bile sıvayıp tüyü dikmişsiniz. Bağırış çağırış komşuları dökecek kadar kavga leşlik. Madem bu kadar şeytan şu bu diyorsun ota boka laf ediyorsunda zaten neyse taşın kadının evinde oturup kadına şeytan vs hakaret ediyorsun ama çıkmayada gözün yemiyor bu ne yaman çelişki
Aradığım yorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X