yani ne var az adam olsanız.

KedicikMiyavv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
817
228
33
yani anlamıyorum. azıcık edepli olsanız azcık adam gibi konuşsanız nolur
yada beni mi bulmuyo bu türler :KK4:

şimdi size bi arkadaşla muhabbeti anlatayım

tamam peki peki falan dendi
bende dedim peki vardı bi ara küçükken cok severdim falan
o da ben alırım sana dedi
bende ben kendime alırım dedim :KK14:

sonra ben peki yemem bana baska sey al o zaman dedi
olur ne istiyon dedim :KK15:
sadece çikolata falan mı isteyebilirm dedi :KK15:

güven sorunum var benim yaşadığım biçok seyin etkisiyle herseyden nem kapıyorum :KK19:
tamam belki ben olayı terse götürüyorum ama napabilirm içini mi okuyacağım. babamın oğlu mu. bozunca düzeltti hemen aksanı :KK14: demekki yüz versem ne dicek

şimdi yazınca ne var bunda diyebilirsiniz ama ben anı aşadıgm için hissedebiliyorum biraz.

tamam benim içim fesat. ben kötü niyetliyim. Ama onlarında sütten çıkmış ak kaşık oldukları söylenemez değil mi.

Son düzenleme:
bu muhabbette çok dallanıp budaklandıracak bi' durum yok evet...
ama haklısınız yani hep muhabbet bi' edepsizliğe taşıyor. çok var böyle terbiyesizlik örnekleri. nem kapma konusunda sizin gibiyimdir.

Kimi insanlar çok yersiz konuşur ya..

Babasının uşağı var karşısında sanki ! '' AL'' denmez

''Alır mısın '' denir..

bu muhabbette çok dallanıp budaklandıracak bi' durum yok evet...
ama haklısınız yani hep muhabbet bi' edepsizliğe taşıyor. çok var böyle terbiyesizlik örnekleri. nem kapma konusunda sizin gibiyimdir.
evet açık açık ne diyon sen demedim tabi ama gülmeden ciddi bi şekilde cevap verince düzelmişti.

Şimdide yemek muhabbeti vardı yemeğin salçalısııı :KK70: dedi.
devamını getirtmedi. te allam

üzgünüm dostum. çok tatlıydın. belki evlenirdik bileme.
sen kaybettin. yolun acık kılıcın keskin olsun:KK3:

Son düzenleme:
bence ancak samimi olunan bir erkekle yemek muhabbetine girilebilir. siz de çikolata ve yemek muhabbeti yapmışsınız belki yakın görmüştür kendisini size. çikolata konusunda ters bir durum görmedim ben. hatta tekrar tekrar okudum ben mi atladım diye.çok takmayın bence

evet açık açık ne diyon sen demedim tabi ama gülmeden ciddi bi şekilde cevap verince düzelmişti.

Şimdide yemek muhabbeti vardı yemeğin salçalısııı :KK70: dedi.
devamını getirtmedi. te allam

üzgünüm dostum. çok tatlıydın. belki evlenirdik bileme.
sen kaybettin. yolun acık kılıcın keskin olsun:KK3:

E adam acikca seksist muhabbet yapiyor, sen de konusmaya devam ediyosun. Kusura bakma da o yuzden bu cesareti buluyolar. Sessiz kalmak ya da gecistirmek onaydir erkek gozunde. Ben olsam aninda keserim diyalogu. Bosa sizlanma yani sanki durduk yere oluyo gibi.

yani anlamıyorum. azıcık edepli olsanız azcık adam gibi konuşsanız nolur
yada beni mi bulmuyo bu türler :KK4:

şimdi size bi arkadaşla muhabbeti anlatayım

tamam peki peki falan dendi
bende dedim peki vardı bi ara küçükken cok severdim falan
o da ben alırım sana dedi
bende ben kendime alırım dedim :KK14:

sonra ben peki yemem bana baska sey al o zaman dedi
olur ne istiyon dedim :KK15:
sadece çikolata falan mı isteyebilirm dedi :KK15:

güven sorunum var benim yaşadığım biçok seyin etkisiyle herseyden nem kapıyorum :KK19:
tamam belki ben olayı terse götürüyorum ama napabilirm içini mi okuyacağım. babamın oğlu mu. bozunca düzeltti hemen aksanı :KK14: demekki yüz versem ne dicek

şimdi yazınca ne var bunda diyebilirsiniz ama ben anı aşadıgm için hissedebiliyorum biraz.

tamam benim içim fesat. ben kötü niyetliyim. Ama onlarında sütten çıkmış ak kaşık oldukları söylenemez değil mi.

Güvenden dolayı nem kapma konusunda haklısınız; ama bence birazcık cilve yapmak istemiş olabilir, kendince(!) Neticede eşeğe cilve yap demişler yatmış yuvarlnmış. Adamın cilve anlayışı budur belki.

Babasının uşağı var karşısında sanki ! '' AL'' denmez

''Alır mısın '' denir..

Çok çok çok tatlı bir yere değinmişsiniz, harikasınız. :)

cinselliğe mi çekti yani?
İyi yapmışsın terslemekle.. Benle nişanlım da böyle konuşuyoruz bazen ama o benim nişanlım sonuçta.. Hırta bak sen.

Bu sapikla konusmaya devam etmiyosun di mi
yoo ilk biraz ters cevap verince normalleşti belki ben yanlıs anlıyorumdur dedim sonra yemeğin salçalısı falan deyince kestim konusmayı.

Güvenden dolayı nem kapma konusunda haklısınız; ama bence birazcık cilve yapmak istemiş olabilir, kendince(!) Neticede eşeğe cilve yap demişler yatmış yuvarlnmış. Adamın cilve anlayışı budur belki.

Çok çok çok tatlı bir yere değinmişsiniz, harikasınız. :)
hıh evet işte kendince cilve yapıyor falan ama :KK23:karsısında böyle şeylerden hiç haz etmeyen bir bağyan var :KK52:

cinselliğe mi çekti yani?
İyi yapmışsın terslemekle.. Benle nişanlım da böyle konuşuyoruz bazen ama o benim nişanlım sonuçta.. Hırta bak sen.
yani cekecekti. e siz konuşun tabi :KK52:

X