Yanik izlerine yardım rica ediyorum

athena

Goddess of Wisdom
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2013
6.524
24.175
Merhabalar kizlar.
Çalıştığım iş sebebiyle kollarımda bir sürü yanık oldu. Çizik çizik, yuvarlak bı iki tanesi baya baya derimi kaldirmisti:KK43: ne kadar profesyonel de olsam illa ki yine yanıyor mesela bu gün yine kolumu yaktım delirdim! Bepantene anti scar jel kullanıyorum ama daha net iz geciren bir yöntem, Krem, merhem, yağ vs bilen varsa yazabilir mi? En azından rengi açılsın, buğday tenliyim yanık yerleri koyu kahve duruyor..

Teşekkür ederim kizlar. Orjinalini bulmaya calisicam inşallah🙄

Tam tersi sarı kantaron güneşte leke yapar ve sürekli kullanıldığında da sıkıntı
Ben bu şekilde duyup yüzümde acaip lekeler oluşturdum- birde hijyen önemli sarı kantaronda bunu sağlamak çok zor
Güneşten koruyun en onemlisi o
ben medicasol merhemden hep memnun kaldım birde fito krem duydum ama kullanmadim

Yaa☹️☹️geçmiş olsun. Doğal merhem yapan yerler var sizin yaşadığınız şehirde var mı bilinmez ama araştırın inşallah vardır. Biz annemin yanığı için bulduk aldık çok şükür ne iz kaldı ne bir şey. Geçmiş olsun. İnşallah geçer izler.

Sarı Kantaron Yağı diyorum. Her şeye bire bir. Ben Mother Touch marka kullanıyorum.

Tam tersi sarı kantaron güneşte leke yapar ve sürekli kullanıldığında da sıkıntı
Ben bu şekilde duyup yüzümde acaip lekeler oluşturdum- birde hijyen önemli sarı kantaronda bunu sağlamak çok zor
Güneşten koruyun en onemlisi o
ben medicasol merhemden hep memnun kaldım birde fito krem duydum ama kullanmadim
Madecassol yüzüme kullanıyorum arada. Yanik izi için işe yarar mı bı arastirayim.

Yaa☹️☹️geçmiş olsun. Doğal merhem yapan yerler var sizin yaşadığınız şehirde var mı bilinmez ama araştırın inşallah vardır. Biz annemin yanığı için bulduk aldık çok şükür ne iz kaldı ne bir şey. Geçmiş olsun. İnşallah geçer izler.
Çok teşekkür ederim:KK43:
Nereye sormak lazım İstanbul da oturuyorum o tarz merhemleri nereler yapar ki?

Çok teşekkür ederim:KK43:
Nereye sormak lazım İstanbul da oturuyorum o tarz merhemleri nereler yapar ki?
Bizim aldığımız yer vitamin çiftliği olarak geçiyor internette. Osmaniye de yaşıyorum ben. İstersen sen de netten bak belki kargolama durumları vardır.

La roche serisinden cıcaplast onarıcı kremdir.
Doku yenilenmesi sağlıyor.
Egzamam için kullanıyorum, daha önce lekelere de kullandım, tavsiye ederim.
Yanıklar içinse anında silverdin sürün, deriyi hasarsız atsın derim.

Teşekkür ederim canım:KK43:
Maalesef her işin bir zorulugu var..
İyot solüsyonu ilk kez duydum. Nedir?
İnstagramda hasan hüsnü eren var onu takip et istersen geri dönüşler var. İyotun sıvı formu. Her şeye ama her şeye çok iyi geliyor. Geçenlerde yanık izine de iyi geldiğini yazmış fotosunu atmıştı hatta öncesi sonrası

La roche serisinden cıcaplast onarıcı kremdir.
Doku yenilenmesi sağlıyor.
Egzamam için kullanıyorum, daha önce lekelere de kullandım, tavsiye ederim.
Yanıklar içinse anında silverdin sürün, deriyi hasarsız atsın derim.
Silverdin hep anında surdum her seferinde ama kahverengi izler malesef ki kalıyor. Şu sekilde IMG20220818231932.jpg IMG20220818231842.jpg

Silverdin hep anında surdum her seferinde ama kahverengi izler malesef ki kalıyor. Şu sekildeEki Görüntüle 3115687 Eki Görüntüle 3115688
Allah Allah, silverdinin hemen atması lazım halbuki.
3 4 gün boyunca sürüyor musunuz?
La roche yi bi deneyin derim, faydası olmazsa yüzünüze kullanırsınız en azından, heba olmaz.
Ben yıllar önce olan kuru yara izine kullandığımda oldukça güzel geçirmişti.
Çalışma şartlarınıza üzüldüm, her şeyden önce can sağlığı. Belki kollarınızı korumaya yönelik ısı koruyucu kolluk falan da bir baksanız mı?

Allah Allah, silverdinin hemen atması lazım halbuki.
3 4 gün boyunca sürüyor musunuz?
La roche yi bi deneyin derim, faydası olmazsa yüzünüze kullanırsınız en azından, heba olmaz.
Ben yıllar önce olan kuru yara izine kullandığımda oldukça güzel geçirmişti.
Çalışma şartlarınıza üzüldüm, her şeyden önce can sağlığı. Belki kollarınızı korumaya yönelik ısı koruyucu kolluk falan da bir baksanız mı?
Silverdin sadece ilk yandığında surmustum:KK43: sonrası için etkili olacağını bilmiyordum belki de bu izler benim yüzümden kaldı şuan çok kötü hissettim:KK43:
Kolluk konusunda haklısınız ama böyle bir prosedür yok maalesef iş yerinde. Eldiven var ürünleri çıkarırken okadar. Onun dışında ürünleri dizerken normal latex eldivenle diziyoruz ister istemez elimiz kolumuz tepsiye değiyor. Bir degmese ikincisinde değiyor:KK43:

X