Yanıklar baharat

Teşekkür ederim canım cevap yazdığın için.. Amh için bir etki yapmadı mı? Benim fsh değerimden çok amh değerim çok düşük.. Şu an ben kararsızım ordan kur alıp almamakta.. Fiyatları da az değil.. Bilemedim
Amh maalesef değişen bir şey değil. Fsh yüksekse hamilelik zor oluyor diye biliyorum. Amh için bişey yapılmıyor sadece zaman kaybetmeden tüp bebek yaptırın diyorlar. Çünkü rezerv azalıyor. Senin amh kaçtı?

Amh maalesef değişen bir şey değil. Fsh yüksekse hamilelik zor oluyor diye biliyorum. Amh için bişey yapılmıyor sadece zaman kaybetmeden tüp bebek yaptırın diyorlar. Çünkü rezerv azalıyor. Senin amh kaçtı?
Geçen sene baktirmistim canım 0.5 idi. Şimdi kaç oldu bilmiyorum. Benim doktorum da önceki tedavileri yapmadan tupe geçmek istemiyor. Bitkisel Bi şeylerle desteklesem diye düşündüm. Ama ne yapacağımı da bilmiyorum kafam karışık baya

Ben ınstagramdan sayfalarına baktım hiç ürün paylasmamislar sadece geri dönüş mesajları fotoları var, pko için ne öneriyorlar acabaa yazdım onlara mesaj dünden beri cevap vermiyorlar fiyatlar nasıl söylermisiniz

Geçen sene baktirmistim canım 0.5 idi. Şimdi kaç oldu bilmiyorum. Benim doktorum da önceki tedavileri yapmadan tupe geçmek istemiyor. Bitkisel Bi şeylerle desteklesem diye düşündüm. Ama ne yapacağımı da bilmiyorum kafam karışık baya
Bence de dene ilk önce ama fazla zaman da kaybetme. Çünkü rezerv azalıyormuş.

Ben eşime de alsam mı diye düşünüyordum. Benim amh onun da Morfolojisi düşük.. Fiyatları da çok yüksek kararsız kaldım öyle olunca.. Ama size fayda da etmemiş. Yine kafam karıştı
Sadece bana değil canım fayda etmeyen bir çok kişi tanıyorum kendimiz hazırlıyoruz kürleri diye diye dünya para alıyorlar ama onların kendimiz hazırlıyoruz dediği şeyleri geçenlerde aktarda gördüm 20-30 tl fiyatları var bunlar 400-500 tl alıyorlar en az resmen insanların duygularıyla oynuyorlar.

Ben ınstagramdan sayfalarına baktım hiç ürün paylasmamislar sadece geri dönüş mesajları fotoları var, pko için ne öneriyorlar acabaa yazdım onlara mesaj dünden beri cevap vermiyorlar fiyatlar nasıl söylermisiniz
biz 2 ay aldık 450 tl gibi bir tutar ödedik 2 ayda 900 tl yani.

Günaydın hayırlı sabahlar ben gittim yanıklar baharata ilk tüp Bebek denemem 5 6 folikül oldu ama boş çıktı oradan aldığım kür 350 TL tuttu. Bir buçuk ay oldu kullanıyorum mart ayında tekrar tedavim başlıyor fayda ettimi o zaman göreceğim

Üzüm çekirdeği ekstraktı, kırmızı pancar ekstraktı ve küçük bir kavanoz arı sütü bal polen karışımı aldıklarım bunlar.

Bence de dene ilk önce ama fazla zaman da kaybetme. Çünkü rezerv azalıyormuş.
Evet canım haklısın.. Şu an aşama aşama ilerliyoruz. Bi kaç aya olmazsa aşılama yaptıracağız. Olmazsa da tüp bebek.. Bu asamadayken bitkisel biseyler kullansam dedim. Gerçekten faydası olacağını bilsem yaniklardan yine alırım ama adamlar doğru mu söylüyor yalan mı bilemiyorum.

Sadece bana değil canım fayda etmeyen bir çok kişi tanıyorum kendimiz hazırlıyoruz kürleri diye diye dünya para alıyorlar ama onların kendimiz hazırlıyoruz dediği şeyleri geçenlerde aktarda gördüm 20-30 tl fiyatları var bunlar 400-500 tl alıyorlar en az resmen insanların duygularıyla oynuyorlar.
Yaa.. Ben de zaten Bi kaç bitkinin parasının böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum. İşte çaresiz kaldığımız için onlar da faydalanıyor durumdan.. Bi taraftan da içim içimi yiyor biseyler yap diye.. Etrafımda herkes hamile kaldı çocukları oldu (Allah herkese versin inşallah 🙏 buna üzülmüyorum) benim neden olmuyor diye düşünmekten yoruldum artık

Günaydın hayırlı sabahlar ben gittim yanıklar baharata ilk tüp Bebek denemem 5 6 folikül oldu ama boş çıktı oradan aldığım kür 350 TL tuttu. Bir buçuk ay oldu kullanıyorum mart ayında tekrar tedavim başlıyor fayda ettimi o zaman göreceğim
İnşallah bu defa güzel haberlerini verirsin.. Ne tedavisi için bu yazdıklarını verdiler canım? Yarın ben de yerlerine gidip görüşsem mi diye düşünüyorum ama kararsızım. Martta tekrar yazarsan sevinirim. Herkese fikir olur

Yaa.. Ben de zaten Bi kaç bitkinin parasının böyle olmaması gerektiğini düşünüyorum. İşte çaresiz kaldığımız için onlar da faydalanıyor durumdan.. Bi taraftan da içim içimi yiyor biseyler yap diye.. Etrafımda herkes hamile kaldı çocukları oldu (Allah herkese versin inşallah 🙏 buna üzülmüyorum) benim neden olmuyor diye düşünmekten yoruldum artık
anlıyorum seni canım denemk istiyorsan dene aklında kalmasın ama bence gereksiz.

Sen böyle deyince kararsız kaldım ben de.. Eşimle bana nerdeyse 800-900 lira isterler. Ona vereceğime fazladan aşılama yaptırırım diye bile düşünüyorum şu an
Yani kuzum tüp bebeğe başlasan ilaçların parasını karşılarsın ben çok pişmanım denediğim için, şuan tüp bebeğe başladık ilaçların ücreti 1000 tl düşün

X