Yanlış anlaşıldım

eşiniz sizi görümcenizin bir lafıyla dövebilecek birisiyse sonrasında da başkasıyla beraberse, sizi zaten yeterince sevmiyor ve saygı göstermiyordur. siz ise kim olursa olsun beddua etmeyi bırakır hayatınıza dönerseniz daha çok mutlu olursunuz
bu saatten sonra kimin hayatı kötüye gider, kimin yüzü gülmez sizi ilgilendirmesin. orasını da düşünmeyin

Daha cok gencsiniz bence bunlari birakip kendi hayatiniza devam edin .Bunlari dusunup durursaniz anca oglunuzu ve kendjnizi mutsuz edersiniz..Allaha havale edin bitmis gitmis konulari dusunupte uzulmeyin bos yere

İnsanoğlu bu hayatta yaşadıkça herşeyi de görüyor.. Yaşadıklarınız size tecrübe olmuştur .. Dilerim bundan sonraki adımlarını emin bir şekilde atarsın...

Kızlar merhaba öncelikle bir önceki açtığım konuda ben fazla detayları anlatmadan kısadan kestim yanlış anlaşıldım benim derdim kimin haklı olup olmadığını bilme veya suç atma değil tek derdim insanlar ettiklerini çekiyorlarmı daha 22 yaşındayım en güzel yaşımı zehir ettiler onlarada zehir olsun eşimin yüzü gülmesin Rabbm oğlumla banada hayırlı ömürler versin Gerçktn zor dönemlerden geçtim eşimin attığı kazıklar unuttm sadece yedirip içirdiğim insanlar yüzüme gülüp arkamdan iş çevirmesi koyuyor bana en korkunç yanıda ben onunla ağladm dertleştim tek canımı sıkan bu ben yaptıklarını ettiklerini bulurlar mı diye sordum eşim haksız sonuna kdr ama köstek olmaları daha çok koydu adamı belkide bu yaralıyor
22 yas çocuk böyle yaşanmisliklar.Herkesin kararlarına saygi duymak lazim ama 22 yaşında daha cocuktum ben yaaa.Bastan kendinizi karsinizdaki adami tanimadan evlenmeniz kötü sonuçlar doğurmuş.Simdi yapmaniz gereken Allah a havale edip yolunuza devam etmek.Imtihaniniz zor ama yaralanizi daha cok derinlestirmemek bir yerde sizin elinizde.Olan oldu bitti içiniz rahat edecekse şahsen ben edenin bulduğunu gözlerimle gördüm defalarca.Siz hakliysaniz rabbim yanlarina koymuyor.Guvenmek bence aynakinden başkasına pek akil isi değil bu dönemde

Eski konunun şuan bana ilham olmasını bekliyorum.
Belki rüyama link gelir ya da.
Yatıyım bari.
Bye.
Kızlar merhaba ağustos evleneli 2 yıl olcak tanışalı 3 yıl çok güzel giden evliliğim takı 8 ay öncesine kadar çok güzel di bir oğlumuz oldu ama Sonra bnden yavaş soğudu eşim istemiyor bize büyü vs.yapıldığı çıktı canım ona yanmıyor da eşime düşkün olan ablası var hep hamileken doldurup dövdürd0 kırkım çıktığı gün tekrar doldurup üzerime saldı yine dayak yedim hamileliğin doğumum burnumdan geldi şuan boşanmadık iki aydır ailemde kalıyorum eşimde o anlarına bağlandı sanki orda kalıyor yiyo içiyor en acısı eşim dul 1 çocuk annesiyle tanışıyo 1 aydır ilişkileri var daha acısı tüm aile tepki gösterirken o ablası 5 gün önce kızla eşime kebab yapıp doğum günleri kutluyor lar benim içim kan ağlıyo resimleri paylaştılar doğun günlerini yanına kalırmı yaşayan varmı böyle olay Evim toplanırken benim göz yaşı döktüm eşyaları kendisi toplamış çok ah eddim Görümcem de ettini çekermi
amme hizmeti gururla sunar 😂

Yanlış anlaşıldığınız için değil yanlış düşündüğünüz için tepki çektiniz.

Kocamla çok iyiyiyiz, mikemmel bir kocadır. Sadece beni defalarca dövdü, lohusa kadın demeden yine dövdü, sonra da aldattı şimdi de başka bir kadınla ben de bebeğimle kalakaldım, ama tüm bunlarda kocamın değil görumcemin suçu var. Çıbanın başı o, çıbanı da mikemmel kocama yaptığı büyüler, yoksa Kemalim asla böyle şeyler yapmaz
Diye kendinizi inandırıp, bizi de inandırmaya çalıştınız.
Gözünüzü zorla açmaya çalışanlara da küfür, hakaret, beddua ettiniz.

Kusura bakmayın ama sizin olayınız kadınlar klübünü aşmış , sizin direkt ruhsal tedavi görmeniz lazım, iyileşmeniz lazım.
Lütfen bunu yapın.

Sorununuz surda ki; sizi üzenlerin hasta olduğunu veya buyuk kazık yediğini veya evinin yandığını veya arabasının perte çıktığını yani kısacası bir zarara uğradıklarını duysanız sevinceksiniz. Ohh diyeceksiniz. Bu normal değil. Neden çünkü bu senaryolardan biri gerçekleşse dahi yüreğiniz soğumayacak. Yaşadıklarınız silinmeyecek, yuvanız tekrar kurulmayacak.. birakin Allah nasil biliyorsa oyle yapsin. Bu dunyada olmasa diger dunyada ettiklerinin karsiligini bulacaklar. Soyle bir 30 yasiniza geldiginizde ne cocukmusum. Onlarin da ettigini bulmasini istedim diyeceksiniz. Hamdim pistim yandim var ya.. daha cok cigsiniz. Bunun yureginizi sogutacagini saniyorsunuz. Belki daha onlari mutlu bile goreceksiniz. Hayat bu..

Eğer görümcenin de eşinin de yaptıkları gerçekten haksızsa bir gün mutlaka ilahi adalet tecelli eder.Siz Allaha havale edin rahat olun ve siz onları düşünmeyi bırakıp çocuğunuzu ve kendinizi düşünün artık..Çünkü içiniz kin ve nefretle dolmuş.Bu kötü duygular en çok sahibine zarar verir unutmayın..Kendinizi iyileştirme yollarına bakın..Herkes ettiğini bulur deyin ve artık atın bunları kafanızdan..Biliyorum kolay değil ama daha çok gençsiniz..Hayat devam ediyor. Siz kendinizi toparlayıp hayatınıza güçlü ve sağlam olarak devam etmeniz en iyi çözüm..Bizler sizi tanımıyoruz.Anlattığınız kadar konuya dahiliz. En iyi yaşayan bilir.Sadece silkelenip kendinize gelin isteriz..Artık o eşten size hayır gelmez. Siz böyle üzülüp dert ettikçe onları daha da sevindirmeyin , hayatınızdan çalmalarına izin vermeyin..Daha çok genç bir annesiniz yolun başındasınız..Onların başına kötü şeyler gelmesi için değil de oğlunuzla mutlu bir hayat için dua edin..

Kızlar merhaba öncelikle bir önceki açtığım konuda ben fazla detayları anlatmadan kısadan kestim yanlış anlaşıldım benim derdim kimin haklı olup olmadığını bilme veya suç atma değil tek derdim insanlar ettiklerini çekiyorlarmı daha 22 yaşındayım en güzel yaşımı zehir ettiler onlarada zehir olsun eşimin yüzü gülmesin Rabbm oğlumla banada hayırlı ömürler versin Gerçktn zor dönemlerden geçtim eşimin attığı kazıklar unuttm sadece yedirip içirdiğim insanlar yüzüme gülüp arkamdan iş çevirmesi koyuyor bana en korkunç yanıda ben onunla ağladm dertleştim tek canımı sıkan bu ben yaptıklarını ettiklerini bulurlar mı diye sordum eşim haksız sonuna kdr ama köstek olmaları daha çok koydu adamı belkide bu yaralıyor

İlk tavsiyem suçlu aramayı bırakın.
Duygularınıza, acınıza yönelin.
Kim yapmış ne önemi var sizi yaktıktan sonra.
Eşinizi hala sevdiğiniz için etrafındaki densizlere suç atmak şuan acı gerçekten kaçış.
Eşiniz onların kirli oyunlarını TERCİH etti.
Büyü vs.nin, bilemem, nasıl bakarsınız çaresine.
Ama salt ondan, yoksa bana nazik ve sadakatliydi diyorsanız da, kökene inin, yüzeyde görümceyle cedelleşene kadar.
Bana sorarsanız direk kurtulun, fırsat bu fırsat.
Ama sorun görümce değil, kocanız.
Sorunu doğru tespit ederseniz, çözüm de hızlanır.

Sen yinede herkes ettiğini bulur de kapat konuyu beddua etmek seni yorar sadece

Size zarar veren herkesin yanıp yıkılmasının size de çocuğunuza da faydası yok. Enerjinizi kendi hayatınızı iyileştirmeye harcayın.

Benim bir tanidigim ilk esine cok büyük kazik atti. Ve ilk esi bir beddua etti. O bedduasi da seneler sonra harfiyen yerine geldi. Yani öyle bedduadan korkacaksin arkadas. Ama isin ilginc tarafi ne biliyormusun: Ilk esi sonradan yaptigi bedduadan pisman oldu. Keske yinede ben yapmasaydim dedi. Siz siz olun kendi hayatiniza odaklanin ve dünyanin en iyi hayatini kurun kendinize. Yaziniz daha cok genc. Digerleri Allah buluyor sonra zaten

Benim bir tanidigim ilk esine cok büyük kazik atti. Ve ilk esi bir beddua etti. O bedduasi da seneler sonra harfiyen yerine geldi. Yani öyle bedduadan korkacaksin arkadas. Ama isin ilginc tarafi ne biliyormusun: Ilk esi sonradan yaptigi bedduadan pisman oldu. Keske yinede ben yapmasaydim dedi. Siz siz olun kendi hayatiniza odaklanin ve dünyanin en iyi hayatini kurun kendinize. Yaziniz daha cok genc. Digerleri Allah buluyor sonra zaten
Beddua ederken de dikkat etmemiz lazım, ucu bir şekilde bize dokunmasın.

Eden ettigini bulur mu? Kimi bulur diyor, kimi de zugurt tesellisi. Bilmiyorum. Ben henuz yapanin cezasini buldugunu gormedim. Ama o gunu de bekleyerek omrumu gecirmiyorum. Bana ne. Benden uzak olsun da diyorum. Geri kalan omrumu mutlu gecirmek isterim. Onun ettigini bulmasiyla mutlu olmak degil derdim, ben kendi mutlulugumu kendim bulmak istiyorum . Saglikli, mutlu huzurlu olmak istiyorum.
Sana gelecek olursak esin karakterinde bir insan sana saglikli bir evlilik sunamiyor. Huzurlu bir aile ortami yaratamiyor. Sen her ne kadar tum sorunun gorumceden kaynaklandigini dusunsen de gorumce ettigini cekse de, mutlulugunun kaynagi gorumcenin ettigini cekmesi degil aslinda. Senin once o kocadan kurtulman gerekiyor.

X