Yanlış Aşka Düştüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üniden yeni mezun olmuştum 22 yaşında idim, manyağın biri sosyal medya dan kafayı takmıştı hemde bu adam m.vekil basdanismani idi gençti vs beni demek diğer salaklar gibi tongaya düşüreceğini sandı neyse bir kaç kere mesajlastik sonra bu salağı aynı memleketliyiz ama başka ilde ikamet ediyo vs sonra kendim araştırdım ki nişanlı ve evlenmesi an meselesi ,sonrasında rezil ettim kendisini ,kendisinin dediği ilk şey " görücü usulü nisanlandim zorla ve ayrılamıyorum " 🤣 nişanlısına mesajlarını attım ,sonra ayrıldılar mi vs hiç bilmiyorum .

Üniden yeni mezun olmuştum 22 yaşında idim, manyağın biri sosyal medya dan kafayı takmıştı hemde bu adam m.vekil basdanismani idi gençti vs beni demek diğer salaklar gibi tongaya düşüreceğini sandı neyse bir kaç kere mesajlastik sonra bu salağı aynı memleketliyiz ama başka ilde ikamet ediyo vs sonra kendim araştırdım ki nişanlı ve evlenmesi an meselesi ,sonrasında rezil ettim kendisini ,kendisinin dediği ilk şey " görücü usulü nisanlandim zorla ve ayrılamıyorum " 🤣 nişanlısına mesajlarını attım ,sonra ayrıldılar mi vs hiç bilmiyorum .
Sen olunca adam kıymete binmiştir, şimdi 3 bebeleri vardır merak etme. :KK70:

Kusura bakmayın ama sizin kumaşınızdaki kadınlar başına gelen her şeyi, yakıştırılan tüm sıfatları hakediyor. Evli adamın resmen akbaba gibi başını beklemişsiniz boşansın diye, destek oluyorum ayağına aklını çelmeye çalışmışsınız. Kandırma yok birşey yok. Adamda karaktersizmiş ikiniz birbirinizi bulmuşsunız. Eminim o evliliğin huzursuzluk nedenide sizle ilgili olmuş ki kadın açmış davayı. Sevgiliniz açsa kadın vazgeçse bile d
ava devam ederdi. Demek ki adamın boşanma niyeti yokmuş ki dava bile onu bırakın karşı dava bile açmamış. Ayrıca çocuk olmayan evlilikte , kadın boşanma davası açmışken üstelik elinde ihanet gibi önemli bir koz varken salak mı adamla zorla barışıp elindeki haklarından vazgeçsin. Eminim sizin size çok aşık sevgiliniz kadının kapısında yatmıştır. Siz kendinizi mi bizi mi kandırmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum ama adam size aşık falan değil, pul kadar değer galanda vermemiş. Azıcık değer veren adam ortada çocuk bile yokken güya aşık olduğu sevdiği kadına onun yüzünden toplum tarafından bir sürü bel altı sıfat yakıştırılacağını bile bile karısının dizinin dibine koşmaz, gerekirse fedakarlık yapar o kadından boşanırdı. Zira size yakıştırlacak ve ilerse üstünüze yapışacak hiçbir sıfat o adamın uğrayacağı zarardan daha ağır değil. Bunun bile farkında değilsiniz. Zira bu durum iyice ortaya döküldüğünde ne iş ne özel hayatınızda düzgün bir sıfatla anılmayacaksınız.
Siz hala saf gibi adamın zorla boşanmadığını düşünüyorsunuz. Utanmasanız kadının kapısına dayanacaksınız, kocanı boşa ben alacağım diye.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X