Yanlış mı düşünüyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Doğru onunla tanıştığımız zamanlarda zor bir dönemden geçiyordum bana iyi geliyordu ondan bu hislerim oluştu ona karşı. Ne yapsa değilde ne söylese ona inanırdım başka türlü onu kaybetmek istemiyordum. Ama bu uzadıkça ben ilerde daha çok üzülecektim bitmesi iyi oldu .
umarım bitmiştir. çünkü yine yazıyorlar yine yazıyorlar.
sen bence sana yazacağı zaman ne tepki vereceksin onu düşün. eğer iradeli olup cevap vermezsen tekrar aynı yıkımı yaşamazsın.
ama emin ol tekrar yazacak.

umarım bitmiştir. çünkü yine yazıyorlar yine yazıyorlar.
sen bence sana yazacağı zaman ne tepki vereceksin onu düşün. eğer iradeli olup cevap vermezsen tekrar aynı yıkımı yaşamazsın.
ama emin ol tekrar yazacak.
Diğer sefer çok emindim asla yazmicaktim o yazınca barıştık ama bu sefer çok eminim kesin bitti konuyu açma nedenim de hakli olup olmadığımı görmekti kimseye anlatmadım hiç ve dışarıdan da yorum almak istedim. Yorumların hepsi uzak durmam yönünde hersey benim için net artık.

merhaba arkadaşlar önceki konumu bilen hatırlayan var mı bilmiyorum biriyle sosyal medyada tanışmıştık evli olmasından şüpheleniyordum değildi konuşmayı kestik tekrar başladık o zaman. Bir süre sonra buluştuk hersey güzeldi. 2 aydan fazladır konuşuyoruz 2. buluşma tarihine az kalmıştı ta ki dün attığı storyi görene kadar şarkı atmış şarkının sözlerinde özledim falan geçiyor orayı atmış yani eski sevgilisini düşünerek atmış olabilir.
Birde foto paylaşmış beğenilerine baktım yeni eklediği kızları görünce kıskandım ya. Bayadır profiline girmiyordum girdim baktım bir sürü kız eklemiş. Tamam sevgili değiliz ama gene de çok kıskandım arayıştaymış gibi geldi belki onlarla da konuşuyordur diye içime şüphe düştü buluşmak ve konuşmak istemediğimi söyledim. Sadece içim rahat olsun diye açtım konuyu siz ne düşünüyorsunuz normal mi onun yaptığı ben mi abarttım. Çok üzülüyorum ya. Bir erkek tanımadığı kişileri niye sürekli ekler konuştuğu varken? Bana hep canım der , sana değer veriyorum derdi eğer öyle olsaydı yapmazdı bunu demi?
Güvenme. Araniyor. Şimdiden şüphe düşmüş içine acaba bana mı yoksa eklediği kızlara mi o şarkı diye. Güzelim zamanlarını harcadığına değmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X