Yanlis mi yaptim? Ayip mi oldu?

Evet türk platformunda konu açıp türk kadınını gömmek, sizde nekadar evlilik meraklısınız, belli oldu neden gelişmediğiniz diye atıp tutmak çok mantıklı çünkü. Ha bunu evliliğe tamamen karşı biri gelir yazar anlarızda, daha önce evlenip ayrılmış sonrada özgür kadın imaji çizen birinde sırıtıyor bunlar.
Sizin sevgilinizin babasından hiç farkınız yok. Burda size siz diye hitap edenlere sen diye cevap veriyorsunuz. Görgü kurallarından bi habersiniz.

Bana saygisizca yorumlar yazilirsa ben de saygimi kaybederim. Bunda ne gibi bi sorun var? Siz diye hitap eden illa saygi mi göstermis oluyor? Diger cümlesinde beni yerin dibine sokmaya calisiyor ama.

Burda insanlari yargilamak kolay. Karsilarinda dursam anca bi tanesi bana burda yazdiklarini söyleyebilir. Diger cesaret dahi edemez.

Benim yorumum burda bana evlilik düsünmedigim icin üstüme gelenler icin. Tüm türk kadinlarin ne sucu var? Okumus etmis kendi gelistirmis onca kadin varken onlara neden olaya dahil edeyim? Tüm gününü evde yemek yaparak geciren sonra da burda bana laf sokmaya calisanlara lafim.

Kaç sene önceki konuma girmiş
Ben ondan ayrıldım çoktan
Seni ilgilendirmez
Buraya bir konu açıyorsan gelen yorumları kaldırıcan canım
Özgür kadın ayakları yemezler
Dediğin gibi bir kadın olsan sevgilinin babasına şirin gözükmek için işlerini yapmazdın sonra elini verip kolunu kaptırmışsın 🤣

Sen de kaldiracan o zaman sana verilen cevaplari

Sen zaten yiyeceginizi yemissin, benim „özgür kadin ayaklarimi“ yemene gerek yok 😉

Bence hiçde uzak değil
Baksana sevgilisinin babasının gözüne girmek için ilişki kurmaya çalışmış aileyle bakmış işlerini yaptırıyorlar bu seferde sinirlenip atar yapmış şimdi de pişman olmuş sevgilisinden destek görmeyince
Bu tip bir kadın mı evlilik istemiyorum bence çok saçma diyor
Bi yürüsün gitsin
Dediği gibi bir kadın olsa mesafeli olur hiçbir adamın babası da ona böyle davranamaz.

Pisman olmadim, yaptigimin arkasindayim sadece cok agir mi oldu diye kendi kendime sordum. Senin benim neyi neden yaptigimi biliyor olman cok komik kendini ne saniyorsan artik 🥲 ama gülüyorum sana ve yorumlarina. Neyse, göz ardi edeyim de seni beni daha fazla rahatsiz etme 🙃 bye bye

Sevgiliniz çocuk mu sizin üzerinize "yapmak istemiyor " diye suç atıp kaçmış. "Kızin bu konuda yapabilicrgi bisiy yok bana bana söyle ben yapayim böyle şeyleri" demesi lazımdi bir yetişkin adam gibi. Tek suçlu sevgiliniz

Sevgiliniz çocuk mu sizin üzerinize "yapmak istemiyor " diye suç atıp kaçmış. "Kızin bu konuda yapabilicrgi bisiy yok bana bana söyle ben yapayim böyle şeyleri" demesi lazımdi bir yetişkin adam gibi. Tek suçlu sevgiliniz

Hayir dedi zaten, babasi israrla „hayir o yapsin“ diyor.

Kız yapmak istemiyor demek ayrı kızı böyle şeylerle uğraştırma ben hallederim diyip olayı eline almak ayrı seyler
Anlamiyorsunuz galiba...sevgilim bi cok kez dedi babasina, öyle bi yetkisi yok, bisey yapamiyor, ben halledeyim vs vs ama babasi israrla „hayir sen degil o yapsin, sen ne anlarsin“. Hatta bi kez babasina sorun almanca konusmak ise ben hallederim dedi, babasi da „sorun almanca konusmak degil, isi Otombo‘nun yapmasi“ dedi

Pisman olmadim, yaptigimin arkasindayim sadece cok agir mi oldu diye kendi kendime sordum. Senin benim neyi neden yaptigimi biliyor olman cok komik kendini ne saniyorsan artik 🥲 ama gülüyorum sana ve yorumlarina. Neyse, göz ardi edeyim de seni beni daha fazla rahatsiz etme 🙃 bye bye
Bence otur kendine gül
Hatta ağla
🤣🤣

Sen de kaldiracan o zaman sana verilen cevaplari

Sen zaten yiyeceginizi yemissin, benim „özgür kadin ayaklarimi“ yemene gerek yok 😉
Terbiyesiz üsluba bak
Ben yeni bir konu açsam her türlü yorumu yap ama yorumumu beğenmeyip benim bile unuttuğum konuya yorum yapma acizliğini gösterir canım
Nasıl ağrına gittiyse
Adam evlenmek istemiyor senle dedim diye kudurdun resmen 🤣

Anlamiyorsunuz galiba...sevgilim bi cok kez dedi babasina, öyle bi yetkisi yok, bisey yapamiyor, ben halledeyim vs vs ama babasi israrla „hayir sen degil o yapsin, sen ne anlarsin“. Hatta bi kez babasina sorun almanca konusmak ise ben hallederim dedi, babasi da „sorun almanca konusmak degil, isi Otombo‘nun yapmasi“ dedi

Peki ayda yılda bir gidiyorum babasının yanına dediniz. Sizden istediklerinizi sevgiliniz mi söylüyor size? Çünkü ayda bir gördüğünüz bir adam. Eğer sevgiliniz gelip size babam bunu istiyor diyorsa o hatalı

Bana saygisizca yorumlar yazilirsa ben de saygimi kaybederim. Bunda ne gibi bi sorun var? Siz diye hitap eden illa saygi mi göstermis oluyor? Diger cümlesinde beni yerin dibine sokmaya calisiyor ama.

Burda insanlari yargilamak kolay. Karsilarinda dursam anca bi tanesi bana burda yazdiklarini söyleyebilir. Diger cesaret dahi edemez.

Benim yorumum burda bana evlilik düsünmedigim icin üstüme gelenler icin. Tüm türk kadinlarin ne sucu var? Okumus etmis kendi gelistirmis onca kadin varken onlara neden olaya dahil edeyim? Tüm gününü evde yemek yaparak geciren sonra da burda bana laf sokmaya calisanlara lafim.
Sen Türk kadınına kurban ol
Almancı

Yüzyüze görüsme ayda 1 kez en fazla. Kendisi ama yüz bulup arayip bu isteklerde buluyor. Sevgilimde öyle her hafta gidelim görüselim modunda degil, o da benim gibi kendi rahatina cok düskün. Sevgilim ile babasi birbirine cok yakin degiller ama buna ragmen yine de arayip biseyler istiyor babasi. Hani bide beni aramiyor, sevgilimi ariyor, ben de cogu zaman yaninda oturdugum icin konusmayi duyuyorum. Sevgilim ne kadar anlatsa da babasi israr edip duruyor.

Hah işte kastettiğim bu
Sizi aramıyor, sevgilinizi arıyor, o da size yetiştiriyor ağzını tutamayıp
Sonra sözde hayır dedi oluyor.
Gerçekten istese sevgiliniz o telefonu kapattığında havadan sudan konuştuk der geçer. Size iletmez bile.

Siz bunu nasıl görmüyorsunuz

Sevgilinizde suc var babasina izin vermemeli böyle davranmasina. Adam asiri kaba gayet olmasi gerektigi gibi davranmissiniz.

Peki ayda yılda bir gidiyorum babasının yanına dediniz. Sizden istediklerinizi sevgiliniz mi söylüyor size? Çünkü ayda bir gördüğünüz bir adam. Eğer sevgiliniz gelip size babam bunu istiyor diyorsa o hatalı

Genelde yaninda oluyorum babasi arayinca, telefon görüsmesine sahit oluyorum.

Hah işte kastettiğim bu
Sizi aramıyor, sevgilinizi arıyor, o da size yetiştiriyor ağzını tutamayıp
Sonra sözde hayır dedi oluyor.
Gerçekten istese sevgiliniz o telefonu kapattığında havadan sudan konuştuk der geçer. Size iletmez bile.

Siz bunu nasıl görmüyorsunuz

Yazdigimi anlamadiniz mi yoksa anlamak mi istemiyorsunuz? Türkce yazmiyor muyum ben?

Babasi aradiginda ben yaninda oluyorum ve konusmaya sahit oluyorum.

Yazdigimi anlamadiniz mi yoksa anlamak mi istemiyorsunuz? Türkce yazmiyor muyum ben?

Siz iyi misiniz?
Ergen gibi atar gider herkese

Şahit oluyorsanız olmayın, girmeyin telefonun dibine

Kaç yıllık evliyim, eşimin istemediğim hiç bir konuşmasını dinlemedim

Her seferinde baban ne diyor mu diyorsunuz? Telefona kulak mı dayıyorsunuz? Hoparlörden mi konuşuyorsunuz?

Her seferinde insan nasıl duyar anlamadık. Bu sebeple inandırıcı gelmiyor sevgilinizin aşırı masum saf olması

Sahit olsanız bile asla yapmayacaksın demeli karisma sen demeli, bunu dememsi isine geldiği anlamına gelir. Arkadaslar ve ben daha önceki mesajlarda bunu anlatmak istedik. Benim babam kredi çekmenizi istedi bizden. Bende olmaz dedim eşine soyleyim dedi. Esim yanımdaydı. Hayir dedim benimde onayim yok çekemez dedim.. eşimde duydu yanimda. Ona dedimki babam bos bos konusuyo bosver dedim geçtim. Cunku onay vermediğim birsey ve ona açıklayıp fikrini sormaya gerek yok, ben durdurdum o duydu ama saçma sapan konuşuyor deyip kapattım. Net davrandım ve eşimi orda muhatap etmedim. Sevgilinizden de beklenen bu. Size aktarmamali duysanız bile yapmanıza izin vermemeli. Orda sevgilinizin duruşu yanlış...

Üslubunun yanlış olduğunu söyledin saygıda kusur görmedim hakaret görmedim gayet normal davranış

Sahit olsanız bile asla yapmayacaksın demeli karisma sen demeli, bunu dememsi isine geldiği anlamına gelir. Arkadaslar ve ben daha önceki mesajlarda bunu anlatmak istedik. Benim babam kredi çekmenizi istedi bizden. Bende olmaz dedim eşine soyleyim dedi. Esim yanımdaydı. Hayir dedim benimde onayim yok çekemez dedim.. eşimde duydu yanimda. Ona dedimki babam bos bos konusuyo bosver dedim geçtim. Cunku onay vermediğim birsey ve ona açıklayıp fikrini sormaya gerek yok, ben durdurdum o duydu ama saçma sapan konuşuyor deyip kapattım. Net davrandım ve eşimi orda muhatap etmedim. Sevgilinizden de beklenen bu. Size aktarmamali duysanız bile yapmanıza izin vermemeli. Orda sevgilinizin duruşu yanlış...
Anladim.

X