YANLİS YAPMADAN BANA YARDİMCİ OLUR MUSUNUZ??

Bikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
32
8
32
Arkdaslar 3ay once biriyle konusmaya baslamistim ayni sosyal grup icerisindeyiz ama farkli sehirlerde.
Neyse bu benden bikinili fotograf isteyince bende tavrimi koydum. Sonra konusmadik.
Bu cocuk baskan adayi olmus,kariyer ve egitim olarak baskanlik yapacagini dusundugum icim destek mesaji paylastim sayfamdan,benim engelimi acmis yazdi filan bana. Bende sadece bu konida destekliyorum dedim kestirip attim derken, surekli yazmaya basladi bana. Arada resmimi kaldiriyorum whatsptan beni sildin mi filan diye soruyor. Bayramda nerde olucaksin diyor. Bende kisa cevaplar veriyorum uzatmiyorum. Amaci ne ben onun egitim karoyerinden etkilenmistim ama icinden baska biri cikti. Suan pisman mi anlayamadim yaptigindan. Bana bir akil verin ki ona gore devam edeyim konusmaya.

Yani tekrar öyle bi isteği olmuyorsa arada bi konuş bakalım
Temkinli şekilde
Sapıtırsa engellersin

Neden gereksiz yere destek mesajı yazıyorsun ki?
Yüz bulmuş astarını istiyor işte.
Rica ettiler cunku il baskanimiz o yuzden paylastim sosyal medyada cok aktif birisiyim. İyide gidip ona o sekilde fotograf atmadim atmamda bunu biliyor.

Başkan adayı derken ? Bikinili fotoğraf istemek nedir ya güzellik yarışmasına mı katıcaktı sizi acaba? Destek için paylaşmanız çok saçma geldi bana.Bi' de sizi engellemiş , destek için paylaşım yapınca engeli kaldırmış.Ay saçmalık.Ben olsam görüşmeyi sürdürmezdim.

Başkan adayı derken ? Bikinili fotoğraf istemek nedir ya güzellik yarışmasına mı katıcaktı sizi acaba? Destek için paylaşmanız çok saçma geldi bana.Bi' de sizi engellemiş , destek için paylaşım yapınca engeli kaldırmış.Ay saçmalık.Ben olsam görüşmeyi sürdürmezdim.
Ben ozel hayatimla siyasi hayatimi karistirmiyrm. Sonucta yuz yuze bakicaz. Ben cok aktif bir kisiyim sosyal medyada o yuzden rica ettiler paylastim.

Adamın kafasını öğrenmişsin.
Tekrar riske girmeye değer mi?

Efendiyi oynayarak güvenimi kazanmaya çalışıyor diye düşünür durur insan.

Internetten tanistigi bir kizdan bikini foto isteyen uckur duskunu sapik bir adamin toplum icerisinde onemli bir konumu temsil etmesini desteklemem söz konusu bile olamaz.
Icerisinde bulundugunuz toplulugun deger yargilarindan süphe etmek gerek
Bu konuda cok haklisiniz bunu dusunemedim.hemen kaldiriyorum cok saolun

Bikinili foto isteyen başkan olmuş ama beyefendi olamamış kişi makam odasında ne tür müzikler dinliyo acaba :) Şansını denemiş foto için cevabını almış bundan sonra zaruret olmadıkça tek cümle yazma

Bikinili foto isteyen başkan olmuş ama beyefendi olamamış kişi makam odasında ne tür müzikler dinliyo acaba :) Şansını denemiş foto için cevabını almış bundan sonra zaruret olmadıkça tek cümle yazma
Yazmiyorum hep o yaziyor. Ya insan gecenin bi vakti beni sildin mi yazar mi? Her foto kaldirdigimda bunu yapiyor. Anlam veremiyorum

Yazmiyorum hep o yaziyor. Ya insan gecenin bi vakti beni sildin mi yazar mi? Her foto kaldirdigimda bunu yapiyor. Anlam veremiyorum
Yasin kucuk sanirim. Bunlardan seni sevdigini aşik oldugunu falan dusunme. Bi insandan adam gibi bir iliski istiyorsan bu insandan cikmaz soyliyim. Bikini degil ama baska fotolar ister yuz verirsen

X