Yanliz yaşaya bilirmiyim?

Aysel1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
28
2
26
Merhaba arkadaslar benle esim evliydik sonra ayri yasamaya basladik bu sirada esim baskasyla evlendi ve hapse girdi hapse girince kiz bundan ayrldi aylem baskiyla beni onla tekrar barisdirdi ve gecen gun o kizin adiyla ona haber yoladim onu ozledm beni arsn diye ve o aradi telefonu ablama verdm ablami o kiz sandi seni ozledim cikmama az kaldi falan dedi ben ayrlmak isdiyorm ama aylem izin vermiyor cikinca belki senin yanina gelir diyor esimde sadece onu kandrp parasni almaya calisdim diyor .. ben yoruldm bu baskilardan 2 cocugmu alip biri 5 biri 1 yasinda baska sehre gitmek isdiyorm ama yapa bilirmiyim kim bakacak cocugada ben calisicam off ne yapmam lazm yanliz yapa bilirmiyim

Mesleğiniz var mı?

Ne mezunusunuz?

Yaşınız kaç?

Hangi şehre gitmeyi planlıyorsunuz?

Kendinizi 10 yıl sonra nerede görüyorsunuz?

2. Cocuk 1 yasinda hangi ara bosandiniz adam baskasiyla evlendi hapse girdi tekrar baristiniz
2 ci cocuk o hapisdeyken oldu ama tamamile baskiyla ama siz diceksiniz senin kararn baskiyla alakasi yok ama acayip baski vardi yememe bile karisiyodlar dir dir tum gun tepemdeydiler

Seninle evliyken nasıl başkasıyla evleniyor?
Resmi nikahiniz vardır InşAllah.
Aileniz her haltı yiyen birisiyle nasıl evli kalmanıza müsade ediyor?
Çalışıyor musunuz?
Biraz bilgi verseydiniz ona göre yorum yapardık.

Seninle evliyken nasıl başkasıyla evleniyor?
Resmi nikahiniz vardır InşAllah.
Aileniz her haltı yiyen birisiyle nasıl evli kalmanıza müsade ediyor?
Çalışıyor musunuz?
Biraz bilgi verseydiniz ona göre yorum yapardık.
Resmi nikah var isde o yuzden kurtulamiyorm hen annem gildeydm o babasi evine goturdu kizi ... aylemin umrunda degil o ne yapsada umursamiyorlar bagisla dip duruyorlar neymis bosanrsam kotu yola dusermisim

Merhaba arkadaslar benle esim evliydik sonra ayri yasamaya basladik bu sirada esim baskasyla evlendi ve hapse girdi hapse girince kiz bundan ayrldi aylem baskiyla beni onla tekrar barisdirdi ve gecen gun o kizin adiyla ona haber yoladim onu ozledm beni arsn diye ve o aradi telefonu ablama verdm ablami o kiz sandi seni ozledim cikmama az kaldi falan dedi ben ayrlmak isdiyorm ama aylem izin vermiyor cikinca belki senin yanina gelir diyor esimde sadece onu kandrp parasni almaya calisdim diyor .. ben yoruldm bu baskilardan 2 cocugmu alip biri 5 biri 1 yasinda baska sehre gitmek isdiyorm ama yapa bilirmiyim kim bakacak cocugada ben calisicam off ne yapmam lazm yanliz yapa bilirmiyim

Alıntı yapmak istiyorum.

Resmi nikah var isde o yuzden kurtulamiyorm hen annem gildeydm o babasi evine goturdu kizi ... aylemin umrunda degil o ne yapsada umursamiyorlar bagisla dip duruyorlar neymis bosanrsam kotu yola dusermisim
Ne kötü yola düşmesi aileniz saçmalamış.
Yaşınız kaç?
Egitim durumunuz ne?

Ablanız konuşmasına rağmen anlamadı mi eşinizin nasil bir adam olduğunu

Gürcistan’da iş bulmanız kolay mı?
Maaşlar ne kadar?
Ev kiraları ne kadar?

Siz Gürcü müsünüz?

Çocuklar varsa lütfen onları bir yerlere sürüklemeyin. Eşinizden çıkınca boşanin , nafakanizi da alın. .Ailenizin evinden de ayrılmayın. Çalışın çocuklarınıza bakın. .

Sizin durumunuz için en mantıklısı bu.

X