yapayalnız kaldım, hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum, bitmiş haldeyim....

bayanpukina

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2016
970
740
O kadar kötü bir haldeyim ki günlerdir.... O pislik eski sevgilim onunla barışmak istemediğim için aileme gidip kııznızla sevıstım sunu bunu yaptık gıbı bınlerce sey anlattı amcamlara kadar ulaşmıs hemde... bunları yapmadan once bana gecen sene aldıgı gullerı ıstedı bende yok dedım bu sefer parasını ıstedı bu gıbı ığrenclıkler soyledı falan ben artık dayanamayacak noktaya geldım ve ne olacaksa olsun dedım oldu da... Ben kendime zarar verme noktasına geldım evde sınır krızı gecırırken yıgılmışım yere... tansıyonum 6ya 4 e duşmustu sonra 15 lere cıktı ıkı gunumuz hastanelerde gectı ve annemler bu yuzden ustume gelmedi çok fazla. Sonra bu terbıyesız yasadığım bınaya gelipde laflar cıkarmış, annem falan mahvoldu üzüntüden(babam hayatta degıl bu pıslıgı dovecek bırı yok aılemde amcamlar falanda bana yapmasaydın oyle şeyler dedı hepsı kenara gectı) bu pislik insana bende hakaretler ettim falan evini dagıtmıstım eskıdende baya komsular zor kapıyı acıp onu elımden almıslardı falan gıbı seyler var dıye ondan sıkayetcı olmadan once bır avukatla konustum ve bende adlı paracezasına carptırılırım dıye artık sıkayet etmektende vazgectım. Zaten olan oldu herkes ogrendi, buradan sonrası asıl mesele:benim tüm arkadaslarıma neler dedıyse herkes onu haklı bulmuş, kendini madur aşık bırı olarak göstermiş kendini acındırmıs, bır aydır selectra ıcıyorum arkadaslarım bılıyorlar ve arkadaslarıma bu kız ılaclardan böyle şızofrenı gını dusunuyor deyıp durmus arkadaslarım bana bu yalanların yuzunden senınle artık görüşmek istemiyoruz dedıler, bunlar nasıl ınsanlar ya hakkımı hıcbırıne helal etmıyorum, bana bunları dıyen ınsanlarada kalkıp olanları kanıtlamaya calışmadım bır senedır halımı nasıl goremedıler tehtıdle zorla sevgılı oldum hayatımı mahvettı ve benım abarttıgımı kendımı acındırdıgımı dusunuyorlarmıs benle görüşmeyeceklermiş ben yalancıymısım ya nolur soyleyın ben bunları mı hakettım dayanamıyorum resmen ölü gibiyim evin içinde annemle kardesımle goz goze bıle gelmeye utanıyorum destek olacak kımsem yok hayatta bırbasıma kaldım....

Bir başına değilsin o Nasıl söz. Bence hattını değiştir, sıfırdan başla. Kolay değil ama kendini zorla. Anneni en çok Mutlu edecek şey senin toparlanman. Anneni kardeşini al bir çay içmeye falan çıkın en azından. Onlarla Gül, eğlen, evde film izleyin. Zamanla yeni arkadaşlar edinirsin. Bir süre kendini ailene ver yalnız oturma bir köşeye geçip. Faydasını görürsün.

Bir başına değilsin o Nasıl söz. Bence hattını değiştir, sıfırdan başla. Kolay değil ama kendini zorla. Anneni en çok Mutlu edecek şey senin toparlanman. Anneni kardeşini al bir çay içmeye falan çıkın en azından. Onlarla Gül, eğlen, evde film izleyin. Zamanla yeni arkadaşlar edinirsin. Bir süre kendini ailene ver yalnız oturma bir köşeye geçip. Faydasını görürsün.
değiştirdim numaramı zaten o hasta bana artık ulaşmaya calışmıyor yapacagını yaptı benı mahvettı

değiştirdim numaramı zaten o hasta bana artık ulaşmaya calışmıyor yapacagını yaptı benı mahvettı
Arkadaşlarını da eski sevgilini de geride bırak. Ailenden destek alarak neşelenmeye çalış. Yakın Zamanda yeni arkadaşlar edinirsin okuyor veya çalışıyorsan.

artık herkes duymuş zaten niye gidip şikayet etmiyosunuz?
gıttım olmaya avukatla konustuk ilk herseyı anlattım benım haksız oldugum yerler var dava kamu davası olarak acılacak dedı para devlete gıdecek o hapıs almayacak sabıkadı yok dıye para cezası alacak aılesı oder durumları ıyı ama bende hakaret ettım falan ve oda benden sıkayetcı olur dedı avukat bende adlı cezaya carptırılırım aılem odeyemez zatenaılemde yanasmadı sıkayetcı olmaya kımse destek degıl bu konuda

Yine de dava açıp sikayetci olabilirsin
Ortada agir tahrik var
Ayrıca su ülkede kadın sevisince namussuz damgasi yerken erkek ulu orta anlatsa da zerre suç aranmiyor ya bu iki yüzlülüge cok kiziyorum
Adam ben namussuzluk yaptım diye ilan ediyor resmen ama suclu yine her zamanki gibi kadın değil mi? O haysiyet yoksunu adamı zorla yataga sen attin sanki!
Amcanlara neymiş, madem cok onemsiyorlar o zaman yapmasaydın deyip kenara cekileceklerine, "sen ne bicim erkeksin" deyip o adama karsi senin yanında olacaklardı
Git hakaret davasi mi acarsin, ozel hayatın ihlali.mi artik neyse, ac davanı
Beni rezil.etti, hakaret etti, sinirlerimi bozdu, psikolojik siddet uyguladi ve insanlara karsi beni doldurdu dersin
Sen adli para cezasından korkup sinme, o ulu orta olay cikariyorsa sen de cikar
Ileride evlenmek istediğinde en azindan bu pisligin sicili temiz olmaz sana yaşattiklarini yanina birakma
Arkadaşlarına gelince de, onlar gercek arkadaş değilmiş, silmek yerine sana da sorsalardi keske

Yine de dava açıp sikayetci olabilirsin
Ortada agir tahrik var
Ayrıca su ülkede kadın sevisince namussuz damgasi yerken erkek ulu orta anlatsa da zerre suç aranmiyor ya bu iki yüzlülüge cok kiziyorum
Adam ben namussuzluk yaptım diye ilan ediyor resmen ama suclu yine her zamanki gibi kadın değil mi? O haysiyet yoksunu adamı zorla yataga sen attin sanki!
Amcanlara neymiş, madem cok onemsiyorlar o zaman yapmasaydın deyip kenara cekileceklerine, "sen ne bicim erkeksin" deyip o adama karsi senin yanında olacaklardı
Git hakaret davasi mi acarsin, ozel hayatın ihlali.mi artik neyse, ac davanı
Beni rezil.etti, hakaret etti, sinirlerimi bozdu, psikolojik siddet uyguladi ve insanlara karsi beni doldurdu dersin
Sen adli para cezasından korkup sinme, o ulu orta olay cikariyorsa sen de cikar
Ileride evlenmek istediğinde en azindan bu pisligin sicili temiz olmaz sana yaşattiklarini yanina birakma
Arkadaşlarına gelince de, onlar gercek arkadaş değilmiş, silmek yerine sana da sorsalardi keske
of of ınanın cok ıstıyorum onun surunmesını ama oda bana acarmıs ve bende hakaret falan ettım adlı cezayı odeme durumum yok daha 3. sınıfım ailemde arkamda durmadı. beni asıl yıkan en zor zamanlarında yanında oldugum ınsanların benı sılmesı oldu, ya dusunun bunu dıyenlerden bırı babasıyla kavga ettıgınde evıme gelen ınsandı annemle ben tesellı ederdık, hepsı ekmegımızı yedı hepsı evımızde yatıya kaldı, borca girdi bu sene bir arkadasim kendimden kistim ona yardim ettim azda olsa sonra bana odedi tabi ama yani demek istedigim hep zor anlarinda yanlarindaydim sonra biri gecen yaz hastaydi ailesi gunduz calisiyor diye gidip gunduz benle annem baktik(kusuyordu falan atesi vardi annesi gelene kadar biz baktik annem elleriyle ona yayla corbasi yapmisti) boyle en yakinim dediklerimin beni silmesine o kadar dayanamiyorum ki size cidden anlatamam yasadigim husrani

Dik dur herkes hata yapar ki senin yptığın sey kimine göre hata bile değildir. Konularına baktım ne zor canım benım uzulme dik dur güçlü ol korkma şikayetçi ol... Milletin neleri vardır kim bilir korkma canım benim.. Bugünler de geçicek amao hayvana cezasını çektirr lütfen tehtitlerle sana hayatı zulm etmiş sende ona et

Yanında olmayan insanları kafana takma demek ki zaten ise yaramazlarmis, bin tane gereksiz arkadaşın olacağın 1 tane olur tam olur kurtulmuşsun hepsinden.
Şu adama da cezasını çektirmeden rahat uyku falan uyuma..:KK12:

Yahu silerse silsinler öyle arkadaş olmaz olsun.
Seviştin seviştin, aman sanki dünyanın sonu.Öğrenirse öğrensinler, kimse yapmıyor mu zannediyorsun, insanların ne gizli hayatları var biliyor musun sen ...
Sen de adamın evini dağıtmışsın ama keşke yapmasaydın öyle bir şey.
keske ama ogun beni evine zorla birlikte olmaya calismisti yoksa evine gelirim falan demisti bende o sinirle gittim dagittim

Ayrıldıktan sonra yaşadıklarınızı ailene ifşa etmesi çok terbiyesizce bi hareket olmuş.
Ne olursa olsun hakkını savunmalısın
Ayrıca senin ailenden başka kimseye hesap verme ya da açıklama gibi bir zorunluluğun yok. Arkadaslarını kafaya takma cnm:KK43:

keske ama ogun beni evine zorla birlikte olmaya calismisti yoksa evine gelirim falan demisti bende o sinirle gittim dagittim

Konularını hep takip ettim, yorum yaptım mı hatırlamıyorum ama :) Şimdi önce seni bir güzel azarlamak istiyorum. Neden sürekli yalnız olduğundan, rezil olduğundan, mahvolduğundan bahsediyorsun. Bak yaşın daha çok genç, ve şunu unutma ki sen hata yapmadın. Hatalı taraf sen değilsin, önce bunu kabul et kafanda. İlk zamanlar sevmiş güvenmiş ve isteyerek özel şeyler yaşamış olabilirsin. Yaşadığın şeylerin doğruluğu yada yanlışlığı kişilere göre değişse de, sevmek ve teslim olmak hata değildir. Asıl yanlış olan, senin güveninin kullanmak ve yaşanan özel şeyleri başkaları ile paylaşmaktır. Adam gibi adam, değil sevgilisiyle ,para karşılığı yattığı kadınla bile yaşadıklarını ulu orta anlatmaz. O yüzden kendini suçlamaktan vazgeç.

Bu zamana kadar neden dava açmadın? Hadi dava açmadın, neden savcılığa şikayet etmedin? Tehdit, hakaret, kişisel haklara saldırı, özel hayatın gizliliğine saldırı.......Kim bilir olayların detaylarında daha neler neler...

Ayağa kalk, dimdik dur bakalım. Ne oluyor hemen öyle pes etmeler, mahvoldumlar, rezil oldumlar...Hayatta kimse yalnız değildir, Allah hiç bir kulunu yalnız bırakmaz.

O sözde arkadaşlarına gelince, bırak konuşmasınlar...Çok mu lazım sanki onlar gibi insanlar sana. Kendileri neler yaşıyor biliyor musun? İki insan arasında yaşanan özel şeyleri marifetmiş gibi ulu orta anlatan adama ! hak verip seninle konuşmayan insanlardan sana hayır gelmez zaten.

Kendine sarıl lütfen, derslerine, okuluna...Mümkünse okulla beraber yürütebileceğin bir iş bul. Ve sakın ama sakın kendinde hata arama, yanlış olan asla sen değilsin. Annene sarıl, bir anne evladını asla yalnız bırakmaz. Ağlamayı bırak artık, dizlerini dövmeyi de, hayata dön. İnan bana hayat akıp gidecek, yaşananlar unutulacak , herkes devam ederken yaşama sen ağlanarak, dövünerek geçirme bugünleri.

Başak bu durumla birlikte arkadaşlarının gerçek yüzünü görmüş oldun. Şimdi kendine daha düzgün arkadaslar edinebilirsin.

Eski sevgilin hakkında yanılmış da olsan artık gecti gitti.

Sen simdi kendine part time bir is bulmaya bak olur mu? Okulda olabilir ya da dışarda kafelerde kahvaltıcılarda... elin kuvvetli olsun yani.

Artık bu depresif halinden çık ve yeniden ayaklarının üzerinde dur, unutma sen annenin babanın kızısın bu ş.refsiz mi yıkacak seni ya da o sahte arkadaslar mi? Bırak bosver, hayat akıp gidiyor ve senin dünyalar kıymetlisi annen ve kardeşin var. Sık dişini okulun bitince istediginiz gibi bir hayat cizersin 3ünüze de :KK66:

ya siz üniversite okumuyo muydunuz? ne kadar gerizekalı arkadaşlarınız varmış. yok senle konuşmiycaz bilmem ne. hepsini boşverin .o okul bi gün bitecek. asıl hayat sonrasında başlıyor. sizin hiç birine ihtiyacınız yok.

imkanın varsa bi işe gir. çevrenden tamamen uzaklaş. kendine odaklan. spor yap, yürüyüş yap. tüm vaktini kendin bişeyler yaparak değerlendir. şu psokolojiden kurtul artık.

X