Yaptığım çok kötü ama iyi oldu :p

AssLi

dReameR~
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2009
21
0
25
Evet arkadaşlar anlatıyorumm :p. 8.snfta yptm Şimdi bizim okulda çok gıcık kptığım bi kız vr. Bu kz bnm knkamdan hoşlanıyo çok kötü. işte. bunu öğrendm ben işte snki kıza dostluk ilan ediyomuş gibi ynına gittim xD. işte istersn sna kankamı ayarlarm filan dedm. snra ylandan gttm kıza yaa ben konuştm mertle dedm oda senden hoşlanıyomş sna bu mtkupu gnderdi dedm ( mktupu ben yazdm ) . çkma tklifi ettm .p bu gitti çocuğun boynuna atladı aşkım bende seni çok seviyorm die milletn önnde xD. kankam ne diyosn seeeen be malmsın kızım .... git dedi herkezn önnde xD. Rezil oldu ama haketck çok şey yptı :umursamaz: iyi oldu bnle uğraşrsa böle olr lülülülülülü

meraklo

Diyetimi özlemle ödüyorum
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
241
57
32
tatlım kac yasındasın sen!!!?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1554 gün geçti.

meraklo

Diyetimi özlemle ödüyorum
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
241
57
32
gercı bu senın ıtırafın bısey dıyemem ama hoş olmamıs dımı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1554 gün geçti.

CitlembiK

Bir kalbe girmek nasip, kalmak marifet...
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
3.721
2.002
hay gidi günler :eek:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1121 gün geçti.

yagmursimla

canım çok sıkılıyooor!!!
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
120
0
14müüü......yazın çok kötü canım anlatımın çok kötü bence bunlarla ugraşacagına gidip biraz ders çalışsan

decemBer

medeniyet bekarların omuzlarında yükselecek
Pro Üye
18 Ağustos 2007
5.712
4.047
sper bk yemssin cnmmm afermmm toton tavana vrdumuuu xD

hey Allahım :ecrin_bebek:

K

KKdeLySi13

Ziyaretçi
Bi insanın duygularıyla hakkın olmadan oynamışsın. Sen kendine göre iyi bişey yaptığını sanıyosun ama o kız sana ne yaparsa yapsın alttan alıp sessiz kalsaydın gerçkten iyi birşey yapardın. Hem nefsin için hem kendin için hemde o arkadaşın için. Bence bir özür borçlandın ona.. Bende 13 yaşıma girdim ama bu çağlarda iyi bir lise kazanmak için çalışmak gerek elbette eğlenmek hakkın ama başkalarının duygularıyla oynamak sana eğlence gibi gelmesin. Empati kurmalısın..

elif_2003

ah İzmir ah...
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
475
2
37
Birgün çok b.tan bi duruma düşersen hiç yakınma üzülme... herkez hakettiğini bulur... etme bulma dünyası sonuçta!
Hiç hoş olmamış başkalarınn duygularıyla oynayıp o insanın kendine olan güvenini öldürdüğünden haberin varmı senin?
Noldu büyüdünmü o kıza öle yapınca yoooo ne geçti eline eğlence kendin göğe çıktın ona yüksekten baktın ve hala dahada bakmaya devam ediyosun demi? Yazık... Fazla kibir iyi değildir unutma fosss diye sönersin bigün kendin daha gülünç duruma düşersin aklında bulunsun!
Hem okadar berbat bi anlatış tarzın ve yazın varkiii... Sen bence kendini biraz daha derse ver canım benim...