Yaptığım çok kötü ama iyi oldu :p

yaptıgın dogru degıl, bırgün gelıcek ve yaptıgından belkıde üzüntü duyacaksın.
ayrıca bu olayı sana yapsalardı senın tepkın nasıl olurdu?

yanı kızlar,
tamam yaptıgı dogru degıl ama daha 14 yasındaymıs.
bıraz daha anlayıs bu kadar yüklenmeyın.

aynisi sana yapilsa hosuna gidermiydi?
cok ayip etmissin arkadasiina,
bence özür dile ve bir dahada yapma böyle yaramazliklar

gülsemmi üzülsemmi bilemedim daha şimdiden bunları yapabiliyorsan büyüdüğünde nasıl biri olacağın belli oldu..:mymeka:

ya arkdaşlar hiç diyen yok yani bu 13 14 yaşlarındaki çocukların burada ne işi var? ya gidin dışarılarda hayatın tadını çıkarın.ne gibi bi mantıkla buraya üye olmuşlar anlayamadım.. hadi böyle bi siteye üye olucam diyosan genç kızlara özel siteler de var. küçük kızın yaptığı da çok ayıp.

bende 13 yasındayım burda olmaktann çok büyük bi mutluluk duyuyorum kadınlar kulübü olabilir ama kızlar giremez die bi kural yok :: :eek:klava:

ayrıca 14 yaşındaki çocukluk ve ergenlik arasında sıkışıp kalmış birilerinin kk da olması bana göre kötü değil,face de chat te, sohbette vs olacağına burada çeşitli paylaşımları okuyup ,biz ablalarının çeşitli konularda tecrübe ve deneyimlerini edinmeye çalışması çok daha yerinde...

onun ve yaşınının getirilerini anlamaya gayret ederek,iyi tecrübeler kazandırabilme çabasında olalım...

arkadasta gerekli cvbı tam istediiiğim gibi vermis.... tbrikler.. :1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

bir çok işi demiş zaten yaptığın doğru değil. ayrıca bir şeyi anlatıcakken şu türkçe mizdeki sesli harfleri de yazarsan daha iyi olur. yani şimdiki gençler nereye gidiyo böyle. gerçi bende büyük sayılmam 18 yaşına yeni girdim ama hiç bir zaman böyle eksik eksik yazmadım. bana bu şekilde yazanlara cevap bile vermiyorum. :eek:lmaz:

seni yaramaz:)
ama olur böyle şeyler çocuklukta.arkadaşlar kızın üzerine gitmeyin.burası itiraf köşesi çünkü,dürüstçe itiraf etmiş:))ilerde, ya çok ayıp oldu kıza diye muzipçe gülümseyeceğin bir anın olmuş oldu tatlım.
bir daha yapma böyle yaramazlıklar ama:)

X