YAPTIRDIGI ESTETİKTEN PSİKOLOJİSİ BOZULANLAR

stairwaytoheavennn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
287
64
26
İstanbulda yasıyorum burun estetiği magduruyum yasamak bile istemiyorum ama ayakta durmaya çalışıyorum. Kulüpte benim gibi olanları çok gördüm. Beraber bir araya gelip konusalım mı hatta goruselım mı yasayabılmek ıcın dayanak arıyorum bır seylerle ugrasıyorum.

İstanbulda yasıyorum burun estetiği magduruyum yasamak bile istemiyorum ama ayakta durmaya çalışıyorum. Kulüpte benim gibi olanları çok gördüm. Beraber bir araya gelip konusalım mı hatta goruselım mı yasayabılmek ıcın dayanak arıyorum bır seylerle ugrasıyorum.
Burun estetiği için mi yaşayabilmek için sebep arıyorsunuz?

sebep arıyorum naptıgımı ben de bılmıyorum ama belkı aynı durumdakı bırıyleyle olmak ıyı gelır

Kendinizi sevin. Hayatın sonu değşl, eminim bahsettiğiniz kadar kötğ değildşr. Hiçkimse sizin kadar dikkat etmiyor. Bunu da yüzünde bi yerinde tedavi/güzelleşme geçirip yanlış uygulanan tedaviyle görüntüm daha da bozulup depresyona giren birisi olarak söylüyorum. Sonrasında iyi kötü düzelttirdim ama hayatın sonu değil. Kendimle barıştım.

Kendinizi sevin. Hayatın sonu değşl, eminim bahsettiğiniz kadar kötğ değildşr. Hiçkimse sizin kadar dikkat etmiyor. Bunu da yüzünde bi yerinde tedavi/güzelleşme geçirip yanlış uygulanan tedaviyle görüntüm daha da bozulup depresyona giren birisi olarak söylüyorum. Sonrasında iyi kötü düzelttirdim ama hayatın sonu değil. Kendimle barıştım.
Burun ne geri gelir ne de düzelir. Caresi olsa üzülmem ama çaresi yok

Camii den bir hocayla konuştum derdimi anlattim sagolsun çok dinledi dua vs okudu. Kim sana günah dediyse unut insan kendini iyi hissetmek için yaptırabilir Allah sana bunun için ceza vermiyor gözleri şaşı insanlar da gidip tedavi oluyor kiminin burnu büyük vs oluyor bu gunah değil onu unut Allah sana estetik oldun diye azap falan vermiyor dedi. Peygamberler çok büyük sorunlar yaşadı Allah onları da mı sevmiyordu o zaman dedi. İntihar ile ilgili de beni iyice korkuttu sagolsun. Umarım icim rahat etsin diye günah degil demiyordur. Bir nebze içim rahatladı.

X