Yardım edebilir misiniz? Desteğe ihtiyacım var😔

Aman diyim böyle insan için üzülmeyin dediğim dedik çaldığım düdük bu tarz erkekler sonra sözünü dinleye dinleye 1 kez dinlemediniz mi o zaman siz görün asıl o zaman tavrı inanın bildiğim bişey olmasa böyle yazmam
Muhakkak ki bildiğiniz bir şey vardır. Ben de zaten tecrübeli insanların fikirlerini çok önemsiyorum. Şu anda ne yapacağımı bilemez haldeyim. İnsanların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim size de fikrinizi belirttiğiniz için🙏🏻

Kesinlikle çok iyi oluyor. Bir de şöyle bişey var benim derdim şu anda bu mesele ama etrafımda birilerine anlatsam onlar çok iyi aileydi maddiyatlaeı da çok iyiydi kaçırdın falan gibi saçma yorumlar yapıyorlar. Halden anlamıyorlar hiç😔sanki ben maddiyat istiyorum. Ben hayat arkadaşı istiyorum kendime gelir kapısı değil
onu diyenler halt yemiş sende onlara çok istşyosan git sen karılık yap de isteyen istedigini desin sen içinde kopan kıyameti biliyosun fakir olsun çalıskan olsun adam olsun seni ele güne muhtaç etmesin yeter anladıgım kadarıyla sen zaten hazırcı birisi degilsin o kaybetti sana hiç bişe olmaz allah bu kapıyı kapattıysa daha iyisini, açıcaktır

onu diyenler halt yemiş sende onlara çok istşyosan git sen karılık yap de isteyen istedigini desin sen içinde kopan kıyameti biliyosun fakir olsun çalıskan olsun adam olsun seni ele güne muhtaç etmesin yeter anladıgım kadarıyla sen zaten hazırcı birisi degilsin o kaybetti sana hiç bişe olmaz allah bu kapıyı kapattıysa daha iyisini, açıcaktır
Allah a şükür ben kendim hemşireyim zaten istediğim hayatı yaşıyorum kimsenin parasına ihtiyacım yok ki. Bunu bana söyleyenler de hep işi gücü yerinde insanlar 🤦🏻‍♀️Bu kadar mı her şeyi maddiyata bağlar olmuş insanlar anlamıyorum ki. Para dediğin kazanılır ama insanlık herkese nasip olmuyor işte

Arkadaşlar merhaba. Kaç zamandır araştırıp neticelendiremediğim bir konu var. En son burda konu açayım dedim belki benimle benzer şeyler yaşayan vardır😔şimdi konu şu. Ben nişanlıydım 6 ay önce ayrıldık ama tam bir ayrılık gibi değildi. Geçen haftaya kadar yine görüşüp konuşuyorduk ama bir yola giremiyorduk, 1 haftadır da hiç konuşmuyoruz. Ayrılma sebebimiz ise benim açımdan baya sıkıntılar vardı. Şöyle ki çok tartışmalarımız oluyordu, annesi benimle hiç alakadar olmuyordu, mesela salon nişanı yaptık ama ben istememiştim kendi annesi istemişti onun için ben de kabul etmiştim. Ama nişanlım ve diğer aile bireyleri her şeyi benim istediğimi zannediyormuş🤷🏻‍♀️Ben her şeyi sineye çektim iki farklı aile zamanla alışırız diye sabrettim ama rahatsız da oluyordum bunu da nişanlıma hep açıkça belirttim. Hepsine sabrettim ama anneme karşı umursamaz davranıyordu 1 yıla yakın nişanlı kaldım anneme anne demedi, demek istemedi hiç benimsemedi. Sebebi de neymiş annem istemede zorlamış da ondan kin gütmüş beyefendi. Ben de her şeye tamam dedim ama iş anneme gelince ya anneme saygı duyar benimsersin ya da bu iş olmayacak dedim. O da hemen tamam o zaman bitsin dedi ve ayrıldık😔kız kardeşi vardı evliydi ama her gün istisnasız kendi annesine gidiyordu, ben de anneme giderim deyip kardeşini örnek gösterdiğimde hayır sen gitme dersem gidemezsin diyordu. O kız kardeşi de bana neler etti ah bir anlatsam ama çok uzayacak girmeyeyim o konuya. Şimdi benim sorum şu. Benim onu sevdiğimi ve yaptığım fedakarlıkları biliyor eski nişanlım. Şu anda hiçbir iletişimimiz yok fakat zamanla pişman olup geri döner mi sizce? Biliyorum hatır gelmez kurtulmuşsun diyenler olacak ama ben seviyorum ve hatasını anlayıp bana geri dönsün mutlu bir şekilde yuvamızı kuralım istiyorum. Olur mu sizce? Şimdiden teşekkürler cevaplayanlara🙏🏻
Ya yardim istemissiniz caresizim demissiniz ama caresizlige ve yardima ne zaman ihtiyac duyacaksiniz biliyor musunuz bu insanla evlendiginizde. Evlendiginizi varsayin burada acilacak konulariniz görümcemi bogasim geliyor, kaynanamla glrusmek istemiyorum, kaynanam evime karisiyor, annenler evime gelemiyor, esim beni annemlere gondermiyor diye uzar gider bu meseleler. Is isten gectikten sonra aklinizin basiniza gelmesine izin vermeyin. Evliyim esim harikulade biri cok cok şükür ama buna ragmen o ask dediginiz olay evlenmeden onceki gibi heyecanli olmayabiliyor. Bir de sizin yasayacaklarinizi yasatsa boğulurum yahu. Kendi onunuze bakin neler yasatmis size. Ha bir de bitsin demis aramamis bu ilgisizligine ragmen donse kabul edeceksiniz.... Allah yardimciniz olsun

Allah a şükür ben kendim hemşireyim zaten istediğim hayatı yaşıyorum kimsenin parasına ihtiyacım yok ki. Bunu bana söyleyenler de hep işi gücü yerinde insanlar 🤦🏻‍♀️Bu kadar mı her şeyi maddiyata bağlar olmuş insanlar anlamıyorum ki. Para dediğin kazanılır ama insanlık herkese nasip olmuyor işte
bu zamanda çoğu kişi paraya tapar olmuş aman aman sen uzak, dur bak, mesleginde çok güzelmiş senin önün açık

Zamanla geçecektir herhalde şimdi daha çok yeni tabi çok üzülüyorum ama yaşanması gerekirmiş😔ben kabul etmesem bile hatalarının farkına varıp pişman olmasını istiyorum. Ama ailecek egoist ve kibirliler galiba hiç anlamayacaklar
Elbet onlarında karşısına kendileri gibi birisi çıkar ve işte o zaman anlarlar ama sen sakın gafil avlanma yani bu saatten sonra gelseler bile seni kandırırlar anca

X