YARdım eder misiniz bana lütfen :(

kızlar devlet hastanesinden psikiyatriye mi gitsem böle böle atlatamıyorum falan vaz geçemiyorum gibisinden :KK43:

şerefsizin konuştuğu kızlar varmış üstüne üstlük hayatımızdan çıkardımız kızı facesine eklemişşşş:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hiçte acı çekme , yolun başında kendini belli etmiş şanslısın ..:KK51:
böyleleri için üzülmeye değmez,unut gitsin tatlımmmmmmm .. :KK14:

ne basında belli etmesi ya, adam resmen yolun sonuna kadar gelmiş. daha ne olsun. ama malesef kendi yolu tabi.

şerefsiz elalemin kızlarıyla konuşup arkadaş çevresi yapıyomuşmuş tabi aklına gelmem off umarım bi gün köpek gibi peşimden koşarda ben istemem onu :KK43:

başından sonuna okumadım konuyu ama birkaç sayfa okudum yazdıklarını. henüz 18 bile olmadan seninle yaşadığı şey için bir kere herşeyden önce o suçlu. buna rağmen de hem suçlu hem güçlü bir tip. daha senin de yaşın küçük. yazmış arkadaşlar da, olanla ölene çare yok kardeşim. şu an onun bu yaptığını kendine yediremiyorsun ama onun karakteri belli. bu andan itibaren ona yalvarmaların, şans istemelerin falan sadece seni yaralar biraz zaman geçtikten sonra çok daha hissedilir hale gelir bu pişmanlığın. o yüzden kendine engel olamıyorsan telefonunu kullanma ona yazmamak için. bir şekilde tut kendini. ondan nefret etmeni istemediği için güzel güzel ayrılık konuşmaları yapıyor sana, lütfen bunları ümit olarak algılama. ondan nefret edip fevri hareketlerde bulunmandan korktuğu için birden seni başından atamıyor ve işin içine duygusallık katıp "denedim olmuyo sevemiyorum" tarzı şeyler mırıldanıyor. bunlar herhangi bir ilişki için bile yüz karası cümleler. koşarak uzaklaş ondan.

yaşadığın şey için de ben nasıl hayatıma devam edeceğim diye düşünme. çoğu arkadaş yazmış nasıl devam etmen gerektiğini. aklına kendini teselli edebilecek hiçbir şey gelmese dahi şöyle düşün, vereceğim örnek uçuk bir örnek tabi, seni hiçkimsenin kabul etmeyeceğini bir an düşünelim. evlenmezsin o zaman ve bunun ucunda ölüm yok. bir de ben böyle acı çekerken o hayatına nasıl hiçbir şey olmamış gibi devam eder diye düşünmeye devam edersen şu anki duygularının yerini ondan intikam alma duygusu kaplar ve işte o zaman hata yapmaya başlarsın. bir arkadaşımın akrabası senin olayına benzer bir durumda çocuktan intikam alayım diye olayı babasına anlattı ve çocuk öldü babası ise şu an hapiste... o yüzden sakin ol ve bu durumu atlatmaya çalış.

eski sevgilimin bir akrabası askere gitmeden önce sevgilisiyle birlikte oluyor, askere giderken bir akrabasına sevgilisiyle kazayla birlikte olduğunu söylüyor ve bana bişey olursa onunla sen evlen diyor. tabi daha sonra askerden sapasağlam dönünce evleniyorlar. bu da garip bir örnekti ama en azından bu çocuk sözüne sadık çıkıp evleniyor kızla.

günümüzde cinsellik uğruna küçük çocukları kaçırıp tecavüz edip öldürenler bile var, etraf manyakla da dolu. o yüzden konu cinselliğe geldi mi karşındakinin vaatlerine bakmayacaksın güvenmeyeceksin de, güvenilmez zaten. ama sen zaten küçükmüşsün. çok uzattım ama kısaca hayatına kaldığın yerden devam edersin kuzum tamam mı. aklına o mahluku ve kötü şeyleri getirme yeter ki :KK16:

kızlar son bir görüş verir misiniz geldiğinde karşısında dimdik durup arttık kabulendimi beni sevmedini deyip arkadaş kalalım mı desem mi ?
biliyorum çok şerefsizlik karaktersizlik yaptı ama bu yüzeysel bi arkadaşlık olucak zamanı geldiğindede hepten çıkarıcam hayatımdan ne diyorsunuzüarkadaş kalalım mı desem mi ?

kızlar son bir görüş verir misiniz geldiğinde karşısında dimdik durup arttık kabulendimi beni sevmedini deyip arkadaş kalalım mı desem mi ?
biliyorum çok şerefsizlik karaktersizlik yaptı ama bu yüzeysel bi arkadaşlık olucak zamanı geldiğindede hepten çıkarıcam hayatımdan ne diyorsunuzüarkadaş kalalım mı desem mi ?
Arkadaşımdan biliyorum,aynı şeyleri yaşadınız maalesef.
Sen hala birşeyler hissettiğin için vazgeçmek istemiyorsun. Sakın arkadaş falan kalma. Bugün bitmezse yarın bitecek. Yolver gitsin daha önünde allahın izniyle kocaman bir ömür var. Sen başını dik tut. Birdaha aynı yanlışı tekrarlama. emin ol karşına hayatını birleştireceğin. senin için yaratılmış biri çıkacak. Ama sakın arkadaş kalalım falan deme. Ben de seni istemiyorum de geç. Çünkü eninde sonunda bitecek bu ilişki. Seni daha çok yaralayacak. Biraz güçlü dur. :KK34:

Son düzenleme:
daha 18 değilim demişsin ya, iyice kızdım sana. birlikte olduğun için değil, o hata ve sen zaten üzülmüşsün buna ama "ben nasıl devam etçem, hayatım bitti" gibi cümleler hiiiiç yakışmamış sana. bu nedir ya? daha önünde Allah nasip ederse uzuuun yılların var. elin oğlu yüzünden mi çekileceksin hayattan? 18 yaş nedir ki ya, ne gördün, ne sevdin? tabi ki sana aşkın da, acın da, sevgin de, yaşadıkların da çok büyük geliyordur ama bu depresif konuşmalar sana olmaz ki büyük gelir sana.

yaşadın bitti, keşke bu kadar erken yaşamasaydın bu güzel şeyleri ama yarın öbür gün yine yaşarsan bunları karşımdaki benimle evlenecek diye yaşama, sevginden, aşkından, arzundan yaşa. kendin için yaşa, kendi aşkın, mutluluğun için seviş birisiyle evlenmek filan falan diye değil.

ve kendine gel, arkadaş filan kalınmaz. kendini küçültüp durma. sevmeyebilir. aşkı tüketmiş olabilirsiniz, normal bu. sen de vazgeçebilirdin ondan, gönlün başkasına kayabilirdi. bırak yoluna gitsin. böyle arkadaş kalalım, sevgilicilik oynayalım filan olmaz. yeni hayatına başla.

kabullendim beni sevmediğini diyeceksin ama arkadaş kalalım deme, güle güle de, gönder gitsin. hatta konuşacak hiçbir şey yok senin durumunda, fazla uzatmadan bitir. arkadaş falan kalınmayacağını sen de biliyorsun. diyelim ki kabul etti arkadaşsınız, muhakkak eski konuları açacaksın ve ondan hiç beklemediğin bir tarzda seni ezecek, hatta hakaretler edecek başından savmak için. lütfen kendine bu eziyetleri çektirme ve gönder gitsin.

canın yanıcak belki başlarda ama emin ol biçok kişinin başından geçmiştir bu tarz olaylar. bence sevmediğinden eminsen görüşmeye devam etme ilerde seni gerçekten seven biriyle karşılaşırsan ona açık açık anlatarsın durumu.ailene bahsetme derim.

kızlar tutamadım aradım gene :KK43: başta hakaret boyutlarına geldi ama sonra normale beğladı :KK43:
umudun var mı bize dair dedi cevap vermicem dedim :KK43:
ona sordum bilmiyorum dedi :KK43:
yarın ne zaman gelebilceni söylicek :KK43:
biliyorum gururumu aaklar altına aldım bişeyler eskisi gibi olmıcak ama son kez görmek istiyorum keşke dememek için :KK43:

X