Yardım eder misnz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güvensizlik değil artık güvensizlikte boyut atlamak bu ama
Suan ki durumum normal degıl mi ondan beklemiyorum cunku, eşim kapattım dedigi hat üzerine wptsap acılmıs baskasına satılma ihtimalini o an düşünemedigim için esim mi acaba diye dogal olarak süpheye düştüm benim eski numaram da kapattıgım halde hala kullanım dısı .bununda oyle olacagnı dusundum.esim geri mi actırdı acaba dedim.🤷🏼‍♀️ Tesekkur ederim yine de baskasından aratmayı falan dusunemedim hiç anlasılır diye onları deniycem

Kapanan hatları başkası alabiliyor. Eşimin lisedeyken kullandığı telefon numarasını mesela şuan afeti devran bir hatun kullanıyor. 😀😀

Direkt numarayı arasana, kim çıkacak karşına!
Arayayım da benim numaramı biliyor esim benim numaramı gorunce acar mı sanki. Baskasına aratıcamda yaptırcagım kimse yok kardesime aratsam acmaz bence. Gizli bir hat kullansa ve brilerş arasa temkinli davranılır heralde ilk önce wptsn falan bakar resme tanıdık degilse oyle acar diye dusunuyorum.118 de bilgi vermedi gizliymis diye. Birazdan ona sorucam senin bu no ne zamandır kullanıyorsun diycem direkt

Arayayım da benim numaramı biliyor esim benim numaramı gorunce acar mı sanki. Baskasına aratıcamda yaptırcagım kimse yok kardesime aratsam acmaz bence. Gizli bir hat kullansa ve brilerş arasa temkinli davranılır heralde ilk önce wptsn falan bakar resme tanıdık degilse oyle acar diye dusunuyorum.118 de bilgi vermedi gizliymis diye. Birazdan ona sorucam senin bu no ne zamandır kullanıyorsun diycem direkt
ayyy ver ben arayim ya 😊😊

Numaranı gizleyip ara

Gsm sektöründe çalıştım hatlar iptal edildikten 2 sene sonra numara havuzuna yeniden satış olarak düşer. Paket ya da fatura ödemesi yapmaya çalışın mobilden baş harfler cikacaktir

Tamam tamam teşekkürler rahatladım valla kardesim aramış bir dayı cııkmıs kappat yannış numara demiş kıza 😅 ama sasırdım benim eski noda 5 yıl oldu kapatlaı hala satılmamıs demek ki. Olabilir. Kusura bakmayın szleri öesgul ettigim için☺️

Bu güvensizlikle ömür geçmez yalnız. Numarayı görme hadisesinden önce de eşinizin telefonunu arada alıp karıştırdığınıza göre hep böyleydiniz. Hayatı kendi kendinize zorlaştırmayın

Bu güvensizlikle ömür geçmez yalnız. Numarayı görme hadisesinden önce de eşinizin telefonunu arada alıp karıştırdığınıza göre hep böyleydiniz. Hayatı kendi kendinize zorlaştırmayın
Yukarıda eden oyle yaptıgımı açıklamıştım😅 ya işte detaylı yazmayınca Boyle varsayımlarda bulunuyorsunuz, detaylı anlatınca ne gerek var detaya diyorsunuz işte böyle kendinizce hep boyleydiniz falan diye bişeyler uyduruyorsunuz.ne biliyorsunuz aynı evdemi yaşıyoz 3umuz. Arada bakarım demek ne demek? 🤷🏼‍♀️ Sagolun yinede tavsiyeniz için

Esim daha önce 3 aylık bi hattını kapattırmıstı aradan 2 yıl kadar gecti bugun WhatsApp rehberimde o numaraya ait whatsp hesabı acılmıs. Esime mi ait yoksa baskasınamı satılmıştır.ben de cok oncedem eski numaramı kapatmıstım ama aradıgımda hala kullanım dısı.

Numaralar baskasina satiliyor maalesef cok sacma bir durum ama yapiliyor

Hiç aklıma gelmedi cogunuz baskasına satıldıysa demiş.aslnda esim hattı kırdım mı demişti hiç hatırlamıyorum ama birden gorunce bu esimin nosu dedim aklımda dönenler malum. Peki hattı kırmıssa baskası numarayı kullanabilirmi. Mesela benim eski mumaramda hala aklımda arada arıyorum numaramı boyle bir numara kullanılmamaktadır diyor. Ben yine birine aratayım bunu . Önce bi esime sorayım ozaman bu wp ne diye. vallahi hiç aklıma gelmedi 118 aramak sormak ya da baskasının kullanıyor ihtimali. Bir sorusturayım hemen donucem
Hattı kırsa veya tl yüklemese 6 ay sonra icerden arama yapamaz
Bu 6 ay gectikten sonra hala tl yüklenmezse bir 6 ay da dısardan arama yapılmaz yani toplam 1 yıl

Bu 1 yılın ardından hâlâ tl yüklenmezse 3 ay sonra hat tamamen kapatılır
Ve başkasına satılabilir

Eski hatlar tekrar bir başkasına satılabiliyor. Geçende kuzenim çocukluk fotomuzu benim eski hattıma atmış. Alakasız biri bu kim ne alaka yazmış. Muhtemelen öyle bir şey olmuştur.
Ay Allah korusun 😅 ben de satılcagı hiç aklıma gelmedi buraya girip yazmayı akıl edebiliyorum da satılcagını edemedim o an hatta sefsiz deyyus sen beni mi aldatıyon diye o hatta yazsam mı beni görünce bir sok gecirsin diyordum 🤪 neyse ya rahatladım hiç beklemedıgım için korktum valla

Yukarıda eden oyle yaptıgımı açıklamıştım😅 ya işte detaylı yazmayınca Boyle varsayımlarda bulunuyorsunuz, detaylı anlatınca ne gerek var detaya diyorsunuz işte böyle kendinizce hep boyleydiniz falan diye bişeyler uyduruyorsunuz.ne biliyorsunuz aynı evdemi yaşıyoz 3umuz. Arada bakarım demek ne demek? 🤷🏼‍♀️ Sagolun yinede tavsiyeniz için

Okudum açıklamanızı ama yeterli bulmadım eşinize güveniyor olsaydınız bir başkasının mesajınızı önemsemezdiniz, zira iş eşinizde bitiyor. Arada bakardım demek arada bakardım demek. Yoruma açık bir cümle değil. Arada bakmaya, açık arayıp kurcalamaya ihtiyaç duyuyorsanız güvenmiyorsunuzdur net bu. Uydurmuyorum ayrıca siz ne yazdığınızı unutuyorsunuz galiba, manas destanından hallice olunca arada kaynadı galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X