Yardım edin nasıl kendimi af ettiririm

EMM

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2022
47
42
Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim. Bir derdim var. Sevdigimin kalbini cok kırdım simdi ne yapsam affetmiyor. Konusmak istedim bulusmadı karsısına cıktım kızdı ve yanlıslarımı yüzüme vurdu. Kactane mesaj attım okudu dönmedi. Haklı olduğunu anladım cok kırdım onu lütfen yardım edin ne yapıym?

Belki gerçekten de kötü bir şey yapmışsınızdır bir şey demek zor. Affedeceği varsa eder, her şeyi yapmışsınız zaten geri çekilin ve siz de bi süre bitkisel hayatta gibi o yazana kadar bekleyin 🤗

Ne yaptığınızı bilmeden ne dersek diyelim havada kalır. Ancak hatanızı anlamış özrünüzü dilemişsiniz. Bundan sonra yapacağınız her şey artık yalvarma olur, gerek var mı sizce?
Yalvarmak istemiyorum ama hatamı anladıgımı bilmesini istiyorum belki af eder diye.
telefona cıkmadı, tekrar aradım meşgule attı bende sinirlendim evi bastım😔 oda kızdı

Hatanızı anlamış, adım atmış özür dilemişsiniz.Daha fazlasına gerek yok.Israr etmek durumu çıkılmaz hale sokar.Karsi taraf için itici bir konuma gelirsiniz.Oldugu gibi bırakın zor olsada hayatınıza devam edin .
Bende ondan korkuyorum birakıncada unutcak diye korkuyorum 😔

Arkadaşlar merhaba aranızda yeniyim. Bir derdim var. Sevdigimin kalbini cok kırdım simdi ne yapsam affetmiyor. Konusmak istedim bulusmadı karsısına cıktım kızdı ve yanlıslarımı yüzüme vurdu. Kactane mesaj attım okudu dönmedi. Haklı olduğunu anladım cok kırdım onu lütfen yardım edin ne yapıym?
Bence barışmaynda hiç yoksa sürekli yüzünüze vurulur ve nefret edersiniz

• Beğen
Reactions: EMM
Aradım cıkmadı, sonra tekrar aradım meşgule attı bende gidip evi bastım. Basmama ayrı kızdı tüm ailesi orda olup kücük düstügüne ayrı kızdı😔
Yani her aramaya cevap verilmeyebilir , doğaldır... Ev basmak gerçekten nedir ? Ama özrünüzü dilemişsiniz , geride durun biraz artık.

Yalvarmak istemiyorum ama hatamı anladıgımı bilmesini istiyorum belki af eder diye.
telefona cıkmadı, tekrar aradım meşgule attı bende sinirlendim evi bastım😔 oda kızdı
ay tövbeee

Af eder değil affeder...

Şu yaptığınızı bir erkek kız arkadaşına yapsa savcılığa şikayet et deriz. Yapmayın böyle şeyler.

X