YARDIM estetiğin 4. ayından sonra burnum aşağı düştü

kiminnesiii0

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2020
9
4
23
merhabalar estetik amelyatımın 4. ayı dolarken gece şiddetli bir şekilde sümkürdüm. Ama daha önce yapmadığım şey değildi. Sabah uyandığımda kaş aramda fena bir ödem oluştuğunu gördüm. Burnum uyumadan önce en ince halindeydi. Uyandığımda burnumdaki dikliğin indiğini farkettim. Burun ucum da sümkürmeden önce ameliyat olduğumdan beri en yumuşak haline ulaşmıştı ama sabah uyandığımda burun ucumun yeni ameliyat olmuş gibi sert olduğunu gördüm. Burnumun içi sızlamaya başladı. Uç alt kısmına dokunduğum anda ise bir acı hissettim. Şuan burnum tıkalı gibi konuşuyorum ve nefes alıp verirken arada hırıltılar oluyor. Hiç böyle olmazdı. Ağrılarımın olduğu günün gecesi ise zaten çıkıntı olan burun sırtımda kocaman bir tümsek oluştu taş gibiydi. 2. gün uyandığımda tümsek artık yoktu ama bütün burnumda sanki ameliyatımın 2. haftasıymış gibi bir ödem oluştu. Kaş aram hala şiş. Burun ucumda ise aşağı doğru bir sarkma oldu. Aranızda benimkine benzer bir durum yaşayan varsa yardımcı olabilir mi? Burnum daha da düşecek diye çok korkuyorum.

Doktoruna haber vermelisin bence, sümkürmeye düşmemiştir büyük ihtimalle şişmiştir şişlik geçince normal haline döner.

Ben ameliyattan cikar cikmaz sumkurmustum narkoz sersemi haldeydim.

Sonra dr a soyledim birsey yok dedi.Sumkurebilirmiyim dedim tabiiki hafif sumkur demisti.

Ilk gunden beri sumkuruyorum.Baska bir nedeni vardir korkma bekle bakalim.Dr kontrolunu bekle

Uzerine yatmis olabilirsin !! Bu cok onemli muhakkak dr una gorun musait bir zamanda

Ben 2. Haftan sümkürmeye başladım . Gece bakarsın burnun ince sabah bi uyanırsın burun şişmiş 😀 6 aya kadar şekil değiştirir . Yine de doktoruna sor rahatla .

Ben ameliyattan cikar cikmaz sumkurmustum narkoz sersemi haldeydim.

Sonra dr a soyledim birsey yok dedi.Sumkurebilirmiyim dedim tabiiki hafif sumkur demisti.

Ilk gunden beri sumkuruyorum.Baska bir nedeni vardir korkma bekle bakalim.Dr kontrolunu bekle

Uzerine yatmis olabilirsin !! Bu cok onemli muhakkak dr una gorun musait bir zamanda

Özelinize bakar mısınız

Ben 2. Haftan sümkürmeye başladım . Gece bakarsın burnun ince sabah bi uyanırsın burun şişmiş 😀 6 aya kadar şekil değiştirir . Yine de doktoruna sor rahatla .

benim sabah şişme durumu2. aydan sonra geçmişti artık şişliği giderek azalıyordu. birden böyle oldu 2 aydır.

X