Yardım gerekiyor :(

Disikartalll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
82
82
Arkadaşlar ygs'den sonra havanın güzelleşmesiyle beraber kendimi iyice bıraktım. Lys'ye çalışmam gerek ama ders çalışma isteği sıfır. 19 yaşındayım ve bu sene artık bir yerleri kazanmam gerek. Bunun bilincinde olmama rağmen bir şeyler beni alıkoyuyor. Motiveye gerçekten çok ihtiyacım var. Yardım edin :KK43:
Birbirimize destek olup beraber çalışabileceğim bi arkadaş istiyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar ygs'den sonra havanın güzelleşmesiyle beraber kendimi iyice bıraktım. Lys'ye çalışmam gerek ama ders çalışma isteği sıfır. 19 yaşındayım ve bu sene artık bir yerleri kazanmam gerek. Bunun bilincinde olmama rağmen bir şeyler beni alıkoyuyor. Motiveye gerçekten çok ihtiyacım var. Yardım edin :KK43:
Birbirimize destek olup beraber çalışabileceğim bi arkadaş istiyorum :KK43:

Tam olarak benim de böyle bir şeye ihtiyacım vaaar! İzmir'de havalar çok güzel ve ben de hiç çalışmak istemiyorum :KK43: Kaç aldın YGS'den???

Aslında utanç verici ama 242 aldım. Açıköğretim okuduğum için afalladım. İlk kez deneyimim oldu. Dersler zoruma gitti. Çalışma temposu ağır geldi. Lys'de çalışmazsam olacak gibi değiil :KK43:((
Sen kaç aldın canım ?

Tam olarak benim de böyle bir şeye ihtiyacım vaaar! İzmir'de havalar çok güzel ve ben de hiç çalışmak istemiyorum :KK43: Kaç aldın YGS'den???

Canım cevap yazdım ama alıntıla yapmadan cevaplamışım. Buralarda yeniyim pek bilmiyorum neyin nasil yapilacagini :S

Canım cevap yazdım ama alıntıla yapmadan cevaplamışım. Buralarda yeniyim pek bilmiyorum neyin nasil yapilacagini :S

evet görmedim seni uzun zmandır da girmedim k bakma:) açıköğretime göre çok çok iyiisin benim çoğu arkadaşım çok daha düşük aldı ben ygs5ten 301 aldım 2. hazırlanışım bu

X