yardım...son zamanlarda moda olan boncuklu şal....

angel_86

böcüğüm
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
592
3
arkadaşlar son zamanlar herkeste gördüğüm boncuklu penye bi şal var.ama hiç bi yerde bulamıyorum hangi markaya aittir bilen var mı acaba.şal penye bi kumaştan ve saçaklarında gümüş renkli yuvarlak boncuklar var.nerden bulabileciğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.inşallah anlatabilmişimdir.

yanılmıyorsam sen mavi jeans tekilerden bahsediyorsun fiyatları genelde 19-29 arası değişiyor..ama şimdi her yerde bulunur pazarda da var 5tl ye

arkadasım malesef bı yer de bulamadım delı olucam.anadolu yakasında oturuyorum ben dun baharıye'yı(kadıkoy) talan ettım hıc bı yerde yok.mavı jeansde de yok.dun ben sal ararken kızın bırı daha arıyordu.hıc bıyerde bulamıyorum ya.bulsam3-4 tane alcam vallahı her renk.bılen arkadaslar yardımcı olsun lutfen canlarım mafoldumben

mavi de 2yıl önce kadar ilk çıkmıştı..sonra pazara kadar düşünce mağazalarda sanmıyorum..bu arada bi yanlışlık olmasın benim bahsettiklerim böyle ince,çiçekli,renkli, kenarları boncuklu ya da boncuksuz fularlar..öyle uzun,kalın ve kışlık değiller..pazarda (ben tekirdağdayım) istemediğim kadar çoklar..tabi bahsettiğimiz aynı şey ise:uhm:

mavi de 2yıl önce kadar ilk çıkmıştı..sonra pazara kadar düşünce mağazalarda sanmıyorum..bu arada bi yanlışlık olmasın benim bahsettiklerim böyle ince,çiçekli,renkli, kenarları boncuklu ya da boncuksuz fularlar..öyle uzun,kalın ve kışlık değiller..pazarda (ben tekirdağdayım) istemediğim kadar çoklar..tabi bahsettiğimiz aynı şey ise:uhm:

yok tatlım o degıl galıba.benım dedıgım normal şal boyutlarında tek renk saçaklarında yuvarlak gumus rengı boncuklar var.ınce ve fular seklınde degıl yanı.senın dedıklerını bılıyorum canm kenarları oyalı gıbı.hatta ben onu bandana olarakda kullanıyorum.yıne de cok sagol cnm tsk ederım ılgılendıgın ıcın...

X