Gebeliğe Hazırlık Yardım 😢

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Alperenin annesi melek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
90
41
31
Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım ilk defa yazıyorum acemiyim k. Bakmayın😇 sizlere bir sorum olucaktı bn oğlumu 3 sene bekledim şükürler olsun suan 5 yaşında ve ona Bi kardeş düşünmeye başladık 2 sene oldu tık yok😖 3 ay klomen kullandım bu ay hiç birşey kullanmadım ama doktorum seneler sonra bana ilk defa rahmin aşagıta dönük dedi neden bana Bunu daha önceden soylemediniz dedim çünkü ilk oğlumdada ona gitmiştim hiç birşey söylemedi onemli değil gebeliğe engel değil diye dememişimdir dedi doğrumu gebeliğe engel değilmi yada sonradan mı döndü kafam karıştı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim 😔

Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım ilk defa yazıyorum acemiyim k. Bakmayın😇 sizlere bir sorum olucaktı bn oğlumu 3 sene bekledim şükürler olsun suan 5 yaşında ve ona Bi kardeş düşünmeye başladık 2 sene oldu tık yok😖 3 ay klomen kullandım bu ay hiç birşey kullanmadım ama doktorum seneler sonra bana ilk defa rahmin aşagıta dönük dedi neden bana Bunu daha önceden soylemediniz dedim çünkü ilk oğlumdada ona gitmiştim hiç birşey söylemedi onemli değil gebeliğe engel değil diye dememişimdir dedi doğrumu gebeliğe engel değilmi yada sonradan mı döndü kafam karıştı bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim 😔
Rahim filmi çektir melisin

Cektirmiştim ilk hamileliği den önce o doktorum farklıydı oda birşey soylemedi kimi doktor hiç önemsemiyormuş üstünde durulacak kadar önemli bişey değilmiş diyolar ama korkuyorm yinede Bi bilğim olmayınca
Tekrar çektir canım aradan baya vakit geçmiş eşin test yaptırdı mı

Eşin testini ilk sormalıyız. Çocuğum oluyo zaten diye adamlar kendilerinden şüphe duymuyor bir daha değerler bozulamazmış gibi. Sonrası bence de rahim filmi. 👍🏻
2 yılda eşi test vermiştir heralde dedim önce sonra yazılarda böyle bişey görmeyince sorayım dedim 😁

Tekrar çektir canım aradan baya vakit geçmiş eşin test yaptırdı mı
Evt baya gecti eşimde test yaptırdı ondada normal cıkmıştı herşey ama ilk hamileliğim de doktoruma güvenim kalmadı ya bnden tekrardan ne hormon testi ne flim hiç bir istemedi direk klomen e gecti 1 2 ay daha beklicem ondan sonra doktorunu değiştirip bütün testlerimi yaptırcm

X