Yardımcı olanlara duacıyım lütfen bir bakın

Merhaba arkadaşlar ben 20 li yaşlrda bakire bir kızm ilişkim olmadı. Adet döngüm düzgündür. Çok da ağrılı geçmez. İdrarımda yanma vs kaşıntı yok. Mast. Yapmadan önce vajina uyarıldığında deliğin içinde ağrı ve batma tarzı acı duyuyorum ve bu acı batma gibi gerçekten çok kötü bir ağrı. Mast bitince ya da bekleyince geçiyor. Normal zamanda hiç olmuyor sadece mast. Yaparken uyarıldığımda oluyor. Doktora gidemiyorum aileme izah edemem bunun gitme sebebini. gizli de gidemem. Pandemiden zaten çıkamıyorm. Nolur bilgisi olan yardım etsin. Çok korkuyorum ben de bi sorun mu var??
Böyle bir şey duymadım çevremden vs. Mastürbasyon böylesine bir acıya sebebiyet vermez. Bence bir yolunu bulup doktora gidin. Biz bir çözüm bulamayız

Doktorun muayene etmesi gerek belki başka bir sorun var bilemeyiz biz. Bekar olsanız da zaten rutin jinekolojik muayeneyi aksatmamanız gerekir.

Doktorun muayene etmesi gerek belki başka bir sorun var bilemeyiz biz. Bekar olsanız da zaten rutin jinekolojik muayeneyi aksatmamanız gerekir.
Muayneye gitmek istiyorum fakat anneme ne diyeceğim mast. Yapıyorum ağrı oldu diyemem ki? Muayne sırasında şikayet anlatırken yanımda mı olacak? Çık ben özel konuşacağım da diyemem. Ne yapacağım hiç bilmiyorum

Muayneye gitmek istiyorum fakat anneme ne diyeceğim mast. Yapıyorum ağrı oldu diyemem ki? Muayne sırasında şikayet anlatırken yanımda mı olacak? Çık ben özel konuşacağım da diyemem. Ne yapacağım hiç bilmiyorum
Yani bilemiyorumki ben bekarken yalnız gidiyordum bunda ters bir durum yokki yanma ağrı var dersiniz gidersiniz illa söylemek sorunda değilsiniz bence

Yani bilemiyorumki ben bekarken yalnız gidiyordum bunda ters bir durum yokki yanma ağrı var dersiniz gidersiniz illa söylemek sorunda değilsiniz bence
Peki acaba ben kadın hast ve doğumdan mı randevu alıyım? Ürojinekoloji var sadece jinekolog yazan var gebe için yazan var ben ilk defa gidicem hangisinden almalıyım

X