Yardımcı olur musunuz kizlar size bir sorum olucak ❤️

Hakmell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2021
794
323
23
Kizlar merhaba reglime bir gün kala test yaptım ve silik çizgi gördüm bugün de regli günüm henüz daha regl olmadım bel ağrım ve göğüs hassasiyetim var bu ikisi gebelik belirtileri olarak kendini gösteriyor olabilir mi testi de aşağı bırakıyorum
IMG_20210323_113656.jpg

Kizlar merhaba reglime bir gün kala test yaptım ve silik çizgi gördüm bugün de regli günüm henüz daha regl olmadım bel ağrım ve göğüs hassasiyetim var bu ikisi gebelik belirtileri olarak kendini gösteriyor olabilir mi testi de aşağı bırakıyorum Eki Görüntüle 2807381
Sanki var gibi kan testi yaptırsana

Sanki var gibi kan testi yaptırsana
Ya bı kere daha böyle silik görüp adet oldum ama zamanında olmuştum şimdi bugün regli olmam gerekiyordu olmadım 28 29 günde bir olurum normalde geçen ay 27. günde oldum dün test yapayım dedim 1. Dk da hayal meyal 5. Ve 7. Dk da aynı bu şekilde görülüyordu kan verip umutlanmak istemiyorum çünkü öyle çok bı belirtim yok bel ve göğüs ağrısı

Ya bı kere daha böyle silik görüp adet oldum ama zamanında olmuştum şimdi bugün regli olmam gerekiyordu olmadım 28 29 günde bir olurum normalde geçen ay 27. günde oldum dün test yapayım dedim 1. Dk da hayal meyal 5. Ve 7. Dk da aynı bu şekilde görülüyordu kan verip umutlanmak istemiyorum çünkü öyle çok bı belirtim yok bel ve göğüs ağrısı
Umutlanmak için verme zaten eğer varsa korumak için ver ben hamile olduğumdan haberim yokken aşı yaptırdım 2 gün sonra hamile olduğumu öğrendim hala düşünüyorum acaba bişey yaparmı diye

Sadece gögüslerim şişmişti o da adet olacam diye düşünüyodum arada bi ağrı giriyodu ama çok az başka bişeyim yoktu
Benimde akıntı sık idrara çıkma gibi belirtilerim yok göğüs şişliği ve hassasiyetim var belimde ağrı var bir de bu göğüs hassasiyetim kimi zaman çok az oluyo geceleri daha çok oluyor ama bilemedim var mıdır yok mudur kaç gün gecikmeyle öğrendin canım

Benimde akıntı sık idrara çıkma gibi belirtilerim yok göğüs şişliği ve hassasiyetim var belimde ağrı var bir de bu göğüs hassasiyetim kimi zaman çok az oluyo geceleri daha çok oluyor ama bilemedim var mıdır yok mudur kaç gün gecikmeyle öğrendin canım
6 gün adetim normalde de düzensiz olduğu için hiç aklımda geçmedi hamile olduğum sen yine de her ihtimale karşı bi kan ver bence

Erken gebelik testi yapsam ya da bir kaç gün daha beklesem mi bilemedim
Daha önce bi düşük yaptım o zaman kullanmıştım erken gebelik testini çıkmamıştı 6 7 gün geçtikten sonra yap bi daha bakalım ya da söyle de yapabilirsin 2 günde artıyo hcg 2 gün sonra yap bakalım koyulaşacak mı

Daha önce bi düşük yaptım o zaman kullanmıştım erken gebelik testini çıkmamıştı 6 7 gün geçtikten sonra yap bi daha bakalım ya da söyle de yapabilirsin 2 günde artıyo hcg 2 gün sonra yap bakalım koyulaşacak mı
Yaptığım erken gebelik değil normal kaset testti

Canım bel ağrın var mıydı

Ya dediğim gibi hiç öyle abartılacak şekilde belirtim yoktu benim şu an var ama oluyodu ben adet günüm geliyo ondan diyodum
Canım benim de bugün regl günümdü saat 3 civarı kahverengi lekelenme oldu kesildi oluyorum sandım olmadım şimdi kahverengiye karışık pembe geliyor acaba regl mi oluyorum yoksa yerleşme kanaması mı bilemedim pede gelmiyor ama silince geliyor sadece

6 gün geçti öyle öğrendim benimde akıntım o kadar yoktu

Canım benim de bugün regl günümdü saat 3 civarı kahverengi lekelenme oldu kesildi oluyorum sandım olmadım şimdi kahverengiye karışık pembe geliyor acaba regl mi oluyorum yoksa yerleşme kanaması mı bilemedim pede gelmiyor ama silince geliyor sadece
Yerleşme kanaması canm o. Bikaç gün sonra test yap yada kan ver bnce

X