Yardımınıza çok ihtiyacım var şu mübarek ayda? 🥺

Kızlar hanımlar derdim büyük çok çaresizim sağlığıma kavuşmak sizlere dua etmek istiyorum sizden tek ricam şu mübarek ayda bana dua eder misiniz 1 tane ayet'el kürsi olur musunuz benim için nolursunuz sizlere dua ederim 🥺🤲🏻 Rabbim kimseyi dermansız derde düşürmesin şimdiden Allah razı olsun hepinizden
3 Ayetel kürsi 3 ıhlas 100 ya şafi okudum cnm Allah kabul etsin insallah 🙏

Ben de 10 tane okudum. Acil sifalar diliyorum.
Okunuşu: “Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.”

Anlamı
: “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifa ver, çünkü şifa verici sensin. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Öyle şifa ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.”

Bu duadan da okudum. Siz de okuyun istersenz. Ben cok inaniyorum bu duanin gucune. Allah yardmcnz olsun insallah⚘
10 tane de bu duadan okudum canım ❤️ ecenazx ecenazx

Kızlar hanımlar derdim büyük çok çaresizim sağlığıma kavuşmak sizlere dua etmek istiyorum sizden tek ricam şu mübarek ayda bana dua eder misiniz 1 tane ayet'el kürsi olur musunuz benim için nolursunuz sizlere dua ederim 🥺🤲🏻 Rabbim kimseyi dermansız derde düşürmesin şimdiden Allah razı olsun hepinizden
Allah şifanızı versin. Okudum bende

Ben de okurum canım. Allah tez vakitte şifanı versin. Taşıyamayacağımız yükü yüklemeyen Rabbim bu dertten de tez vakitte kurtarsın. Amin.🤲🏻

Canım okudum. Rabbim tez zamanda acil şifalar versin inşaaAllah. Şu mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine

X