Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yardımınıza ihtiyacım var

Strawberry95

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2014
726
192
29
Merhaba kızlar cildimde burun yanaklarımda gözenekler ve göz altlarımda kusurlar var onun dışında cildimde herhangi bi kusur yok bu sorunları pudrayla kapatmayı düşünüyorum fondoten cildime çok ağır geliyor pudra daha önce hiç denemedim şimdilik mac almayı düşünüyorum pudrayı sadece burun kenarlarımda bulunan gözeneklerimi kapatmak içim kullanıcam mac çok pahalı ama işe yarayıp yaramayacağını hiç bilmiyorum sizce mac pudra gözenekleri kapatmakta etkili olur mu kullanan oldumu daha önce? Birde sadece burun kenarında bulunan yanaklarım için kullanmış olucam saddece bölgesel olarak kullanım iyi durur mu sırıtmaz ve cildimin pudra sürülmeyen bölgelerinden farklı görünür mü ?göz altlarımı ise concealrını almayı düşünüyorum çok fazla kaz ayağı var :KK43: mac markasını tercih etmeyi düşünüyorum bunlar için bize mağazası bize biraz uzak o yüzden gitmmeme değer mi birde pahalı orda denemeye izin veriyorlar mı bilmiyorum o yüzden burda size sormak istedim iyi sonuç alır mıyım? Tavsiyelerinize ihtiyacım var

Gözenekler için anlık kurtarıcı çözümler yerine hem gittikçe iyi gelen+hem de anlık şeylerle kurtulabilirsiniz. İkincisi pudra gözenek kapatmaz, aksine var olanları ciltte bir katman oluştuğu için daha büyük ve çukur gösterir. Tavsiyem her gün buzdolapta beklettiğiniz doğal gül suyu ile (ben Farmasi'nin gül suyunu kullanıyorum ve çok memnunum) gözenek olan yerleri toniklemeniz ve anlık kurtarıcı olarak makyaj bazlarının gözenek küçültücü özellikte olanları var;Maybelline, NYX gibi,onları kullanmanız. Tek başına bazın üstüne bir şey sürmeden de, veya ince bir BB krem geçerek de kullanabilirsiniz. 🌼🌸

X