Yardımlarınıza ihtiyacım var ...

Zuleyha_42

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2018
264
196
27
Merhabalar . Oğlum 3,5 yaşında maalesef sanal oyun bağımlısı şimdiden. Ben çok çabaladım denedim ama maalesef baş edemedim bu durumla . Önce kuzenlerinden gördü daha sonra da amcaları fln derken iyice baş edilemez bir hal aldı bu durum . Saatlerce ağlıyor yinede vermiyorum telefonu ama vazgeçmiyor . Ağlaya ağlaya uyuyor . Ve sürekli şiddet içeren oyunlar oynamak istiyor . Çok yoruldum bu durumla baş edememekten. Legolar alıyorum ,kitaplar , kumlar . Masal okuyorum , şarkılar söylüyorum , öğretiyorum . Ama yinede vazgeçiremiyorum . Tam biraz yol aldık diyorum tekrar başa sarıyor başkalarında gorünce .. bana yardım edin lütfen . Benim dusunemedigim , goremedigim birşeyleri siz söylersiniz belki..

Oyuncak cesitlerini mi degistirseniz acaba? Tel den oynayacagina o tür oyuncaklarla sizle oynasin anlatabildim mi bilmiyorum da aklima o geldi.
Mesela 2 ışın kılıcıyla dövüşçülük oynamak gibi

Oyuncak cesitlerini mi degistirseniz acaba? Tel den oynayacagina o tür oyuncaklarla sizle oynasin anlatabildim mi bilmiyorum da aklima o geldi.
Mesela 2 ışın kılıcıyla dövüşçülük oynamak gibi
Canm çok denedim herşeyi hemde . Şimdi bir kreşe yazdrmaya karar verdik. Yarım gün bile olsa . Belki arkadaş ortamı edinir , yeni şeyler öğrenir ilgisi dağlır diye

X