Doğuma Hazırlık Yarın Doğuma Gidiyoruummm...:)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

sule80

Meleğini Çok Sever
Kayıtlı Üye
12 Mart 2007
134
3
44
Arkadaşlar yarın doğuma gidiyorum:CüvCüv:,epidural sezeryan olucam,umarım herşey yolunda gider,bebeğimi,yaşayacaklarımı öyle çok merak ediyorumki anlatamam.Bi taraftan endişe bi taraftanda sevinç heyecan bütün duyguları aynı anda yaşıyorum şu andaakannehir Hayırlısıyla yarınıda atlatıp minik kızıma sağlıklı bi şekilde kavuşmak istiyorum,dua edin arkadaşlar nolur:gitme:,Allah isteyen herkeze bu güzel duyguyu nasip etsin,hepinize sevgileropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canım sağlıkla kuağına alırsın inşallah.Şimdiden tebrikler.:ecrin_bebek:alkisalkisalkis

hiç korkma sakın.ben de epidural sezeryan oldum başlaması bıtmesi yarım saat bıle surmuyor.sonrası bı kaçgun dikişlerin sızlayacak o kadar ama bebişine baktıkça geçecek hepsi.şimdiden hayırlı uğurlu olsun Allah kurtarsın...

canım allah yardımcın olsun bebişini sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın dualarımız seninle inşallah darısıda bizilerin başına:)

canım epidural sezeryan ben de oldum,rahat bi doğum şekli,bebeğini sağlıkla alırsın kucağına inşallah

hiç orkma hayatım o lkadar rahat geçecek ki bende yeni oldum sayılır epidural sezeryan ve acayip rahat bişeymiş ilk başta çok stres yapmıştım neyle karşılaşacağımı bilmediğimden kaynaklanmıştı ama nasıl oldu ne zman bitti hiç bişey anlamdım hatta çıktıktan bi süre daha ağrım olmadı 1-2 saat sonra hafif bi yanma hissettim ama ağrı kesici falan verdiler oda geçti sadece yataktan ilk kalkış çok önemli o zmn biraz ağrıyor ama mutlaka kalk ve yürü hiç üşenme ne kadar çok yürürsen o kadar iyi oluyormuş bende öle oldu sana şimdiden iyi doğumlar diliyorum hayırlısıyla bebeğine kavuşursun zaten onu gördükten sonra herşey siliniyor:)

allah yardımcın olsun canım hayırlısıyla bebişini kucagına alırsın insallah benimde persembe günü olacak bende de aynı heycan var :emir_bebek:

allah yardımcın olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin darısı biz bekleyenlerin başına allah yar ve yardımcın olsun:Saruboceq:

hadi bakalım bugün büyük gün o zaman.Allah yardımcın olsun, sağ salim kucağına almayı nasip etsin.hepimize hayırlı doğumlar inşallah..

belkide bebeğini kucağına aldın bile :)) allah yardımcın olsun, darısı bizim başımıza inşallah :Saruboceq:

Allah yardımcın olsun.hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah.darısı bizim başımıza.....

Canim benim, Rabbim hayirli bir sekilde bebegini kucagina almayi bize de o dogum hikayeni okumayi nasip etsin insallah.
Bende 29 haftalik hamileyim, sanki yarin ben doguma gidiyormuscasina heyecanlandim iyimi akannehir

canım dua et.11 aydan daha hayırlı ramazan ayındayız.doğuma giderken doğumda iken hep dua et.melekler hep senin yanında olacak.kolay doğum yapman için allah'a dua edecekler.eger sende dua edersen hiç anlamadan kucagına alırsın.allahım bebegını hayırlı etsin saglıklı hayırlı ömrü olsun.annesi babası hep yanında olsun.benim daha doguma 4 ayım var.allah herkeze yardım etsın.kaydirigubbakcemile5

allah kolaylık versin canım inş ii geçer ii haberlerini bekliyoruz.şimdiden allah analı babalı büyütsün..hihoyyyt

canım inşallah sağ salim kucağına almışsındır zemuszemusmeleğini:Saruboceq: güzel haberlerini merakla bekliyorum darısı biz bekleyenlerin başına:Saruboceq:

Arkadaşlar hepinize teker teker çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan Artık minik kızım kollarımda Allahıma binlerce kez şükürler olsun:Saruboceq: ameliyatım 1 saat kadar sürdü,gülerek girdim gülerek çıktım,hiç korkmayın sizde doğumunuzdan sakın:asigim: Minik kızımın ilk saniyelerini, ilk ağlamalarını duydum.O kadar müthiş bir duyguymuş ki arkadaşlar anlatamam... Her anını her saniyenini onunla birlikte geçirmek istiyosun,inanılmaz bi duyguymuşopuyorumnanaktan
Öncelikle Allah isteyen herkeze nasip etsin.ayrıca bebişlerini bekleyen arkadaşlar inanın harika duygular sizleri bekliyoo ve Allah hayırlısıyla kucağınıza alacağınız günü nasip etsin
hepinize sevgiler...a.s.a.s.

güle güle büyüt bebeğini canım...allah analı babalı büyütsün...sen doğumu atlatmışsın darısı benim gibi bekleyenlerin başına olsun:Saruboceq:

X