Yarın misafirim geliyor ne pişirsem acaba

sızın sorununuzmu sızın gibileri yuzunden bız evlerden dısarıya cıkamıyoruz. buda sorun olsun sızlere ve bu vebal unutmayın
Türkiye'de yaşamıyorum merak etmeyin size dokunmaz zararımız. Yok yani duyanlar sanacak ki sizler hiç evden çıkmıyorsunuz, son 10 aydır hiç bir kalabalık toplumda bulunmadınız mı sanki?

kurallara uysak doktorlarımız bukadar yorulmayacaklardı. okadar insan kaybettıkkı ama acı dustugu yerı yakar herkes anlayamaz o duyguyu
Ben bu koranada bu deyimin de boş olduğunu anladım. eşimin dedesi öldü koranadan.misafir gelmek istedi dedemiz öldü görüsmuyorum dedim benim de babam öldü dedi hala gezme derdinde 🤦

Börek poğça, kek gibi şeyler yapabilirsiniz..
Bu saatte hepsinden de canım çekti🤦🏻‍♀️

Türkiye'de yaşamıyorum merak etmeyin size dokunmaz zararımız. Yok yani duyanlar sanacak ki sizler hiç evden çıkmıyorsunuz, son 10 aydır hiç bir kalabalık toplumda bulunmadınız mı sanki?
Ben bulunmadım keyfi. kızımın sağlık sorunu için hastaneye gidiyorum olup ölüp diriliyorum onda da. annemi bir yıldır uzaktan görüyorum maskeyle.

hıc cıkmadım ve hıc bulunmadım. cumku kurallara uyuyorum turkıyede olup olmamanız bıseyı degıstırmıyor bıze dısardan geldı vu hastalık farkındamısınız. kuresel bır tehtıt bu artık Kovıt19

Kaç ay oldu annemi görmedim. Neden çünkü sizin gibi sizin sorunu olan konu yüzünden. Benim sorunum dedikçe bir can ölüyor. ama siz umursamayın gidin misafirinize ne hazırlayacaksınız onu düşünün. Kısırınız yiyin. ama unutmayın koronadan vefat eden her kişiden sizin gibiler de sorumlu

Fırında bir şey olsun istiyorum tercihen çok uğraştırmayacak. Tatlı yaptım, kısırım var yaprak sarmam var, soğuk makarna yapacağım ve yanına ekstra bir şey daha istiyorum sıcak bir şey
çaya geliyorlasa bunların yanına arpa şehriye salatası veya börek olur.

X