Yarın Son Günüm..

hic bir erkege size soyle davranma firsatyi vermeyin, abini babaniz bile olsa. tabi ki kardes aile kuzen birbirine destek olur ama boyle cahil dusuncelere lutfen gecit vermeyin. siz bir bireysiniz, birinden hoslanabilirsiniz, biri de sizden hoslanabilir. eger cocuk kotu birisi ise sizi uyarsin tabi ama siz ben erkegum sen gadinsin diye kiskanclik yapacaksa buna izin vermeyin. cok cok yanlis bi sey bu.
ah sanırım yanlış anlaşıldım. bana karışmalarına zaten izin vermem. ama karşımdaki kişiyi yakından tanımıyorum. yarın bir gün bir şey olursa arada kalmasını istemiyorum. çünkü gerçekten çok yakın arkadaşlar. ben hiç kimseyi kırmak üzmek istemiyorum. özellikle bu konuda. şu an sadece biraz heyecanım var. düşününce eminim en mantıklı seçimi yapacağım. teşekkürler yorumunuz için.

size küplere bindiğini falan belirten cümleler kurmadım ki. sadece yarın bir gün bir şey yaşansa arada kalıp arkadaşını kaybetmesini istemem.
Söylenenlere karşı gereksiz “kalbi pıt pıt” halindesiniz. Yanlış bakıyorsunuz. Bu kadar şablolara, kalıplara hiç ihtiyacınız yok, bunu anlamıyorsunuz.

kuzen muzen hikaye ya, ileride araları neden bozulsun, ilişki iki kişiliktir, siz ayrılsanız bile bundan kime ne, neden kuzenle kötü olsun, anlaşamaz ayrılırsınız onların dostluğu devam eder. ben senin kuzeninden ayrıldım o zaman arkadaşlığımı da bitireyim kafasına girmez bence ne alaka yani.

ablam sen de şu adımı atıyorsan at, madem buldun instagramını ekle gitsin, ya kendisi bi mesaj atar ya da sen selam yazarsın. ama sadece ekleme ve selam yazma kısmını yap, biraz konuşursanız ve daha sonrasında o yazmazsa sen başka bir adım atma. türk erkeğine bu kadar adım yeter :KK70: hoşlantı varsa zaten balıklama atlar. atlamıyorsa geçmiş olsun.

X