Yaş farkı... İş farkı... Napıcam???

fatmaturk21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2021
246
669
27
Kızlar selam, ilk kez başlık açıyorum. Size akıl danışacagım, benim için çok önemli. Ben 25 yasımdayım, üniversite okuyorum hala. 3 aydır beraber olduğum sevgilim 39 yaşında. Evden çalışıyorum dedi bilgisayarla ilgili ama genelde boş vakti var, durumu da gayet iyi.
Bana sevgisi, ilgisi, aşkı hakkında şüphem yok. Aramız harika, cinsellik de gayet güzel. Her ilişki gibi kavga gürültü oluyor arada. O zamanlar bile sinirlenip deliren ben oluyorum, o olgun sakin karşılıyor durumları. Asla incitmiyor beni.
Ben pek çok arkadaşıma yeni yeni söylüyorum yaş farkından çekindiğim için. O çoktan paylaştı bahsetti benden, ailesinden de çekinmiyor onlara da söylemiş var olduğumu. Bu arada farklı şehirlerdeyiz ama yakın, beni görmeye geleceğini vs söylemiş.
Aslında çok yönden harika bi aşk yaşıyorum, yaşını asla göstermediği ve ben de biraz daha olgun olduğum için çok uyumluyuz. Eğleniyoruz ve mutluyuz, nolur maşallah diyin.
Fakat şöyle bi sıkıntı var, benim annem 46 yaşında. Sevgilim 39. Ben 25. Anneme yaşı bana olandan daha yakın. Mezun olmama az kaldı, iş durumumun düzene girmesi vs derken benimki ciddi düşündüğünü de söylüyor. Ne çabuk ciddiyet derseniz, tanıştığımızdan beri oluşarak böyle oldu bir anda. Zaten o beni daha büyük ben onu daha genç sandığım bir ortamda, asla sevgili düşünmezken tanışıp bi anda aşık oldum. Kendisi de hayatında son aşkı olduğumu söylüyor. İnanıyorum ama bu fark da kafamı karıştırıyor... O evden çalışıyor ben doktor oluyorum... O 40 olacak ben daha 25i yeni bitiriyorum.. Ne yapmalıyım???

edit: kızlar tanıştığımızda aynı şehirdeydik, ben okul için geldim. bir de evli değil diye biliyorum, kendisi de çevresi de kardeşi de öyle yansıtıyor. buna ragmen evli çıkarsa zaten korkunvc bi kumpas demek. en cok bunu demişsiniz diye düzenleyeyim dedim.

EDİT2: Tek takılmadıgım maddi durumu aslında, bu da çok yazılmış diye diyorum. Hayatımda ailem dışında kimseden para almayacak şekilde büyütüldüm, kendi paramı kazanana kadar da bu böyle gider. Ben ipsiz sapsız biri olmadıgını belirtmek için yazmıştım işini.

Son düzenleme:
Kızlar selam, ilk kez başlık açıyorum. Size akıl danışacagım, benim için çok önemli. Ben 25 yasımdayım, üniversite okuyorum hala. 3 aydır beraber olduğum sevgilim 39 yaşında. Evden çalışıyorum dedi bilgisayarla ilgili ama genelde boş vakti var, durumu da gayet iyi.
Bana sevgisi, ilgisi, aşkı hakkında şüphem yok. Aramız harika, cinsellik de gayet güzel. Her ilişki gibi kavga gürültü oluyor arada. O zamanlar bile sinirlenip deliren ben oluyorum, o olgun sakin karşılıyor durumları. Asla incitmiyor beni.
Ben pek çok arkadaşıma yeni yeni söylüyorum yaş farkından çekindiğim için. O çoktan paylaştı bahsetti benden, ailesinden de çekinmiyor onlara da söylemiş var olduğumu. Bu arada farklı şehirlerdeyiz ama yakın, beni görmeye geleceğini vs söylemiş.
Aslında çok yönden harika bi aşk yaşıyorum, yaşını asla göstermediği ve ben de biraz daha olgun olduğum için çok uyumluyuz. Eğleniyoruz ve mutluyuz, nolur maşallah diyin.
Fakat şöyle bi sıkıntı var, benim annem 46 yaşında. Sevgilim 39. Ben 25. Anneme yaşı bana olandan daha yakın. Mezun olmama az kaldı, iş durumumun düzene girmesi vs derken benimki ciddi düşündüğünü de söylüyor. Ne çabuk ciddiyet derseniz, tanıştığımızdan beri oluşarak böyle oldu bir anda. Zaten o beni daha büyük ben onu daha genç sandığım bir ortamda, asla sevgili düşünmezken tanışıp bi anda aşık oldum. Kendisi de hayatında son aşkı olduğumu söylüyor. İnanıyorum ama bu fark da kafamı karıştırıyor... O evden çalışıyor ben doktor oluyorum... O 40 olacak ben daha 25i yeni bitiriyorum.. Ne yapmalıyım???
Yaş farkı çok çok fazla. Ayrıca evlilik sevgililiğe benzemez gerçekten çok zorlanırsın. Ne çabuk güvenip cinsellik yaşıyorsunuz 3 ay çok kısa bir süre ve ayrı şehirlerdesiniz yani nereden tutsan elinde kalıyor

Yaş farkı çok çok fazla. Ayrıca evlilik sevgililiğe benzemez gerçekten çok zorlanırsın. Ne çabuk güvenip cinsellik yaşıyorsunuz 3 ay çok kısa bir süre ve ayrı şehirlerdesiniz yani nereden tutsan elinde kalıyor
yani daha uzun zamandır tanışıyoruz 3 aydır da birlikteyiz. şu an ayrıyız ilk tanıstıgımızda da ilk ilişkinin 1 ayı da aynı şehirdeydik. ben şimdi okul için geldim. bilmiyorum ya. her sey olması gerekenden cok daha iyi gibi. bilemedim ben de.

aradaki yaş farkı çok
ama benım takıldıgım işi , evden çalışan birkaç tanıdık biliyorum onlar siğortasız ve asgariden biraz yüksek alıyorlar ,

lürfen iyi araştır erkekler iyi oyuncudur ve sen DR olacakmışsın onun için çok havalı bir meslek
hayat standartları yüksek, online oldugu icin kazancı döviz. aslında ona şu an cok güveniyorum da cevreden çekiniyorum biraz.

Yani ne diyelim ki. 10 sene sonra sen 35 o 50. Evden çalışmasını iki kere vurgulamışsın, neden? Ne iş yaptığını tam olarak bilmiyosun sanırım. O yüzden emin olamıyor musun?
Bence yaş farkı çok ama sen bilirsin
ben bilgisayar işlerinden çok anlamıyorum maalesef, anlatmıştı da işte biraz yabancı olduğum şeyler bunlar. bir de iki kere yaşı da işi de söyledim en son toparlayayım diye.

Online olduğu için kazancı döviz derken ben arada bir bağlantı kuramadım. Ne iş yaptığını bildiğinden emin misin?
e-ticaret sitelerinin arayüzünü düzenliyorum gibi bişiler demişti. anlattı da işte ben bunu aklımda çok tutamadım. arayüz vs vs bana biraz yabancı kavramlar maalesef :KK43:

ben bilgisayar işlerinden çok anlamıyorum maalesef, anlatmıştı da işte biraz yabancı olduğum şeyler bunlar. bir de iki kere yaşı da işi de söyledim en son toparlayayım diye.
Anlayacak bir şey yok, şu şu işi yapıyorum demedi mi? Iki kelimeyi aklında tutamadın mı? Insan sevgilisinin ne iş yaptığını merak etmez mi?

Benim erkek arkadaşım da evden çalışıyor, ben sormasam bile anlatıyor sürekli.

X