Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
dün etiketledim sanıyordum ama yanlış yapmışım ve etiketim olmamış fark eder etme tekrar yaptım kılar hepinie oy verdiğini için teşekkürler dünki yadığım metnim de buydu;

Kamuoyuna Duyuru En Büyük KK:-)

152 oyla 1. oldunuz kızlar,
hepinize tek tek teşekkür ediyorum, tarifiniz kazandığı sizleri de tebrik ediyorum:KK74:

DİKKAT bol kalpli metin içerir:halay:En Büyük KK

başta Kazen abiye onu uğraştırdığımız için, onun her daim bizlerin yanında oldugu için vee böyle bir yarışma düzenlediği için çok teşekkür ediyorumEn Büyük KK

ardından @Nevreste nevoş ablama teşekkür ediyorum, dünyanın en tatlı insanıdır kendisi, oyu ve yardımları için çok teşekkürler çok yardımcı olup kahrımı çekiyor:KK200: :KK60:

güzeller güzeli @Lisabella yengemize oyu için çok teşekkür ediyorum onun beğenmesi beni çok mutlu etti :KK200::oops:

canım cocom onu iyiki tanımışım çok seviyorum destekleri için teşekkür ediyorum hep yanımda oldu:KK200: :KK60:

kakaoma destekleri ve oyu için çok teşekkür ederim @Kakao ve Ben :KK200::KK60:

ahterime çok teşekkür ederim desteklediği ve güzel oyunu bana verdiği için:KK200::KK60:

deynebime @deynepnaz oyu ve desteği için çok teşekkür ediyorum bir ablam olarak beğenmesine çok ama çok mutlu oldum:KK200: :KK60::KK74:

@Sidelya95 arkadaşıma ilk oyu verip sanş getirdiği ve bana destek olduğu için çok teşekkür ederim, çok seker bir insan tanıdığım kadarıyla:KK200:

ve özür diliyorum herkesten, tek tek herkese yazmak teşekkür etmek isterdim... oy veren herkese çok teşekkür ediyorum:KK200: beğenmeniz benim için bir onurdur keşke pastayı hep birlikte kesip beraberce yiyebilseydik çok isterdim:KK43:

bana bu duyguyu yaşattığını için sağolun kızlar :KK16::sampiyon::KK61::KK31::KK73:En Büyük KK

Kuzum ya yine olmadı :KK70:

X