yaşadığım herşeyi hamilelik belirtisi zannediyorum kafayı yedim :(

inşallah ya..ne zor bir imtihan bu böyle

yinede isyan etmiyoruz rabbim karşılığını verir inşallah

Erken menepoz fsh değerim çok yüksek 6 aydır evliliz Allahtan umut kesilmez inşallah

canım aynen benimde fsh çook yüksek menepoz kelimesini anma canım ya erken yumurta rezervi azlığı diyelim...bende 3 aylık evliyken tanıştım fsh...iki kere tüp bebek denedik olmadı mallesef...sen tedavini nerde oluyosun canım...bizim gibilerde tüp bebekle hamiş kalan çok var canım..erken yumurta rezervi azlığı topiğimiz var canım buyur gel sayfamıza..

Erken menepoz fsh değerim çok yüksek 6 aydır evliliz Allahtan umut kesilmez inşallah
Hayıt hapı var canım agnucaston diye hayıt zaten kadınlar için yaratılmış mucizevi bi bitki araştır istersen bende şu an agnucaston kullanıyorum bakalım şifanın nereden geleceği belli olmaz canım

incir kürüne başladım kızlar akşamlarıda bir tatlı kaşığı bal polen karışımı yiyorum

hayıt çayıda aldım ama çok acı içemedim bide hepsini birbirine karıştırmayayım dedim

incir küründe 7.günüm

acayip iştahımı açtı tatlıyla aram yoktur zaten

incir kürüne başladım kızlar akşamlarıda bir tatlı kaşığı bal polen karışımı yiyorum

hayıt çayıda aldım ama çok acı içemedim bide hepsini birbirine karıştırmayayım dedim

incir küründe 7.günüm

acayip iştahımı açtı tatlıyla aram yoktur zaten
Hadi şifa olsun ,nşallah sana bebişini getirsin :emir_bebek::emir_bebek:

canm yaa daha ne kadarcık evlisin ne bu stres bak ben 6 seneliğim nerdeyse :))

Allahım hemencecik verir inşllh canm ama bu stresini azaltt

Haklısın arkadaşım yaş 34 olunca panikledim eşim çok çocuk istiyor
Allah isteyyen herkese nasip etsin inşallah

Haklısın arkadaşım yaş 34 olunca panikledim eşim çok çocuk istiyor
Allah isteyyen herkese nasip etsin inşallah
canm benm çok garip sinir bozucu süreçler gerçekten bu ay benmiçinde tekrardan başlama zamanı tedaviye stresliyim Allah hepimize sabır versin

Bizde 3 aydır gebelik düşünüyoruz ve 3 aydır her adet öncesi aynı şeyleri yaşıyorum hatta bir çok belirtinin artık psikolojik olduğunu dğşünüyorum.. Bir de şu var ki bu kadar stres altında zateb olma ihtimali çok düşük maalesef...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X