Yaşadigim psikolijik sorun :'(

Lutfen bana bi akil verin yoksa cildiricam

• Baska psikiyatriste mi gitmeliyim

OY: 0 0,0%
  • ?

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

Lavienxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2018
3
0
23
Arkadaslar benim 5 aydir cektigim bi sikinti var. Benim icin gercekten cok buyuk bi sorun o yuzden dalga gecicek olanlar lutfen yorum yapmasin. Benim 5 aydan beri kafamda surekli muzik calip duruyor ve bunu durduramiyorum. Ne derse odaklanabiliyorum ne kitap okuyabiliyorum ne de yasadigim anin farkinda degilim artik. Psikiyatriste gittim bana bunun OKB oldugunu soyledi ilac verdi. 4 aydan beri ilac iciyorum ve surekli ilac degistirdim cunku hicbiri etki etmedi. Gitmedigim psikiyatrist psikolog kalmadi. Dayanamicam artik mezuna kalmayi bile dusunuyorum cunku hicbi sey anlamiyorum yapamiyorum iyicene psikolojim bozuldu. Sabah kalkar kalkmaz kafamda karisik mod calmaya basliyo ve sanki kulaklik kulagimdaymis gibi calmaya devam ediyo. En ilgincide surekli degisiyo olmasi. Arkadaslar lutfen bana bi akil verin cunku ne yapicagimi artik bilmiyorum cildirmak uzereyim.

Kulak rahatsızlığıniz olabilirmi? 3-4 ay kulağim radyo çalıyormuş gibi çınladı..tedavi gördüm.sizdeki belirli şarkı sözleri de mi var? Çok geçmiş olsun.

Kulak burun bogaza gidin işitme ve konusma testi isteyin hem manuel hem makine ile olandan.Gecmis olsun

Aşırı müzik dinliyorsanız belli bir zaman sonra beyniniz bunu içselleştirmiş olabilir.Müzik dinlemeye ara verin bir süre.Bana sebep bu gibi geldi.

Psikiyatriste gittim bana bunun OKB oldugunu soyledi ilac verdi. 4 aydan beri ilac iciyorum ve surekli ilac degistirdim cunku hicbiri etki etmedi.

Psikiyatri ilaçlarının etki göstermesi uzun sürede gerçekleşiyor. Sizin hatanız çok sık doktor ve ilaç değiştirmek olmuş.
Güvendiğiniz bir psikiyatriste gidin ve verdiği ilaçları tam dozunda ve belirtilen sürede kullanın.

bende okb yim canım en zor hastalıklardan biridir bu hastalık yarın yine doktor randevum var.

sennden ricam tek bir doktor olsun iyi ve aynı ilac kombinlerine ve bilissel terapiye devam et 6 ay da etkileri başlar bunların cunku.

X