Yaşam kalitemi düşüren garip dert 😔

mervebilici

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2021
113
96
Merhaba öncelikle, benim garip bir derdim var, örneğini bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olmak isteyen, fikir beyan etmek isteyen olursa çok sevinirim. Çünkü altından kalkamıyorum. Sinirlerim bozuluyor.
Eşim her şeyi problem edip, insanlara saçma sapan mesajlar atıyor. Üst kattan makine sesi geliyor, komşuya atıyor. Çocukla ilgili öğretmenine, müdürüne mesaj atıyor. Hoşuna gitmeyen bir şey oluyor akrabalarıma mesaj atıyor. Çocuklar okulda oyun oynarken çocuğun bir yerine bir şey oluyor çocuğun babasına mesaj atıyor. Mesajların hepsi karşı tarafı ezen, lodoslama daldığı seviyesiz mesajlar. Karantinada iken polis 3 kere kontrole geldi diye 3. De polise de bir daha kapıma gelmeyin bağırdı.
Bu huyu benim yaşam kalitemi aşırı şekilde düşürüyor. Utancımdan kimsenin yüzüne bakamıyorum. Onlar da benim yüzüme bakmıyor zaten bu olanlardan sonra. Konuşmak, sinirlenmek, sakince yanlış olduğunu anlatmak, beni kötü duruma düşürdüğünü söylemek... Hiç biri işe yaramadı. Ama artık sinirlerimi aşırı derecede bozacak hale geldi bu durum.

EDİT : konumla ilgili en içime sinen mesajlar herkesin kendi yaptığından mesul olduğu. Eşimin ayıbının benim ayıbım olmadığı yönündeki mesajlardı. Ben de içimi biraz ferahlatmıştım bu mesajlarla.
ama malesef olaylar gelişmiyor. Eşimi okul müdürü yanına çağırdı. Beyfendi gitmedi. Ben de bugün çocukları almaya gittiğimde müdür benimle görüşmek istedi. Çocuğun babasına ulaşılmış, dava açma muhabbetleri olmuş dedi. Onlar da karşı dava açmaya hazırlanıyorlar dedi. Kurumumuzun da itibarı zedeleniyor falan filan diye bana anlattı.
ters birisine denk gelmediği mesajlar da yazılmış. Olayı çözdüm. Adam benim ve çocuklarla ilgili konularda mesaj atıp arkamıza saklanıyor. Bir kadının eşi için bunları yazması çok acı. Ama olay bu.
NOT: lütfen inandırıcı bulmayanlar mesaj atmasın. Bir de ikna etmek ile uğraşmak istemiyorum

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle, benim garip bir derdim var, örneğini bulamadım. Bana bu konuda yardımcı olmak isteyen, fikir beyan etmek isteyen olursa çok sevinirim. Çünkü altından kalkamıyorum. Sinirlerim bozuluyor.
Eşim her şeyi problem edip, insanlara saçma sapan mesajlar atıyor. Üst kattan makine sesi geliyor, komşuya atıyor. Çocukla ilgili öğretmenine, müdürüne mesaj atıyor. Hoşuna gitmeyen bir şey oluyor akrabalarıma mesaj atıyor. Çocuklar okulda oyun oynarken çocuğun bir yerine bir şey oluyor çocuğun babasına mesaj atıyor. Mesajların hepsi karşı tarafı ezen, lodoslama daldığı seviyesiz mesajlar. Karantinada iken polis 3 kere kontrole geldi diye 3. De polise de bir daha kapıma gelmeyin bağırdı.
Bu huyu benim yaşam kalitemi aşırı şekilde düşürüyor. Utancımdan kimsenin yüzüne bakamıyorum. Onlar da benim yüzüme bakmıyor zaten bu olanlardan sonra. Konuşmak, sinirlenmek, sakince yanlış olduğunu anlatmak, beni kötü duruma düşürdüğünü söylemek... Hiç biri işe yaramadı. Ama artık sinirlerimi aşırı derecede bozacak hale geldi bu durum.
Kocana birisi çıkıp agiz göz dalmali.

Birisi şikayet etse rahatlayacak
Karantinada polisin görevi kontrol etmek bağırmak görevini yapmasına engel olmaz mı eşinizin yaptığı suç değil mi?
Polis neden müdahalede bulunmamış

bir de az önce troll bir konu vardı umarım bu da troll değil
öğretmenin telini anlarım da özel okulda falan okumuyorsa çocuk müdürün teli nasıl oluyor anlamadım...

kazenle muneyi de aramasın

Birisi şikayet etse rahatlayacak
Karantinada polisin görevi kontrol etmek bağırmak görevini yapmasına engel olmaz mı eşinizin yaptığı suç değil mi?
Polis neden müdahalede bulunmamış

bir de az önce troll bir konu vardı umarım bu da troll değil
öğretmenin telini anlarım da özel okulda falan okumuyorsa çocuk müdürün teli nasıl oluyor anlamadım...

kazenle muneyi de aramasın
Özel okulda okuyor çocuk zaten. Kendisi dr ve polislerin adli için işleri düşüyor hastaneye. Yani kimse haddini bildiremiyor

Özel okulda okuyor çocuk zaten. Kendisi dr ve polislerin adli için işleri düşüyor hastaneye. Yani kimse haddini bildiremiyor
Bir dr kendisi mi her polis sizin eşe mi geliyor ne saçma bir durum bu
Memlekette doktor mu kalmadı?
bakın aşır saçma
Bir hasta yakını konu gerçekse umarım şikayet eder

Konuyu okurken anlamsızca aklıma bu amca düştü
yaza-yaza-düşürdüm-hükümeti.jpg

Bir dr kendisi mi her polis sizin eşe mi geliyor ne saçma bir durum bu
Memlekette doktor mu kalmadı?
bakın aşır saçma
Bir hasta yakını konu gerçekse umarım şikayet eder
Benim işim gücüm yok burada yalan mı konuşuyorum. Sinirlerim bozuldu. Belki aklı başında biri yardımcı olur diye yazdım.

Yalan demedim saçma dedim
Ne diye alınganlık ediyorsunuz
Ha işsiz güçsüz çok insan var bu arada
Ama saçma değil işte. Burası ilçe ve işler böyle yürüyor. Polis isteğine göre gitmiyor ki, acilde hangi dr varsa onun yanına gidiyor.
yazdıklarımın hepsi doğru. Çevremde de böyle yürüyor malesef. Keşke biri haddini bildirse ve bir daha mesaj atamasa kimseye

X