Yaşanmiş Gerçek Hayat Hikayeleri-2

yaren_76

mareşal
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
2.069
55
ESMA ile BİROL ve (BİLİNEN HİKAYE)
BAŞKA BİR KADIN

Esma onsekiz yaşında iken Birol'la görücü usülü evlendi. Ufak bir evleri, az kazançları, ama mutlu bir yuvaları vardı. İlk çocukları kız oldu, üç yıl sonra ikinci çocukları, gene kız oldu herşey güzeldi. Çocukları sağlıklı idi. Birol'un kazancı hızla artıyor dolayısıyla kazançları da coğalıyordu. Bu arada üçüncü çocukları oğlan oldu.
Maddı durumları da iyice düzelmişti yani artık zengin olmuşlardı. Bilirsiniz, erkekler çok para kazanmaya başladı mı eşlerinde değişiklik yapmak isterler. Birol da aynen böyle yaptı. Hemen kendine bir hanım arkadaş buldu ve Esma için hayat değişmeye başladı. Esma ilk başta anlamadı. Kocasındaki değişimleri gördükçe, Birol'la konuşmaya calıştı ama kocası ondan sürekli kaçıyordu.

Birol Bey'in hanım arkadaşı çok güzel, genç ve çok şirretti. İlişkileri ortaya çıktıktan sonra Esma'nın evine gelip Esma'yı dövdü. İstediği sonucu alamayınca, Esma'nın oturduğu yere gidip çevresıne onu kötülemeye ve karalamaya başladı. Bu da sonuç vermeyince tehdit telefonları açmaya başladı. Esma bütün bunların karşısında sadece ağlıyor, sinir krizleri geçiriyordu. Kocası, ailesi ile de görüşmesini yasaklamıştı.

Bu arada Birol, Esma ve çocuklardan iyice kopmustu. Onlara eziyet etmeye basladı. Ayda veya iki ayda bir eve uğruyor Esma'ya ve çocuklara şiddet uygulayıp, bağırıp, çağırıp gidiyordu. Sorunları büyüdükce Birol kendini alkole verdi ve alkolik oldu. Bu arada öbür hanımdan bir kızı oldu. İşler iyice karıştı. Artık Esma'ya para da vermez olmuştu. Esma sonuna kadar dayanmaya kararlıydı. Çocuklarının hatırı için zaten gidebileceği bir yer ve yapabileceği bir işte yoktu.

Ama bir gece Birol Esma'yı iyice dövüp kapının önüne koydu. O gece Esma annesinin yanına gitti ve boşanma davası açtı. Buna çok sinirlenen Birol, büyük kızını da bir gece yarısı kapının önüne koydu. İki çocuk Birol'un yanında kaldı. Esma'ya inat onları iki sene okula göndermedi. Esma başvurabileceği her yere başvuruyor ama bir sonuç elde edemiyordu. Mahkeme bile üç yıl sonra sonuçlandı. Birol Esma boşanmayı başarınca iyice çıldırdı ve ikinci çocuklarını bir gece Esma'nın kapısına koydu. Esma o gece evde yoktu. Kız sabaha kadar sokakta bekledi. Babasına annem evde yok deyince bekle demişti.

Esma şimdi mutlu maddi problemleri var ama "az yerim huzurlu yerim" diyor. Yine de Birol'u seviyor. Gel dese hemen gidecek. Birol üç dört kere alkol tedavisi oldu ama bir türlü düzelemedi her seferinde yeniden başlad. Ona bakacak biri lazım ama bulamıyor. Çünkü öbür bayan bütün parasını yedikten sonra onu terketti.

Acaip olan ne biliyor musunuz ? Esma arada bir de olsa onun yanına gitmeyi düşünüyor.


Siz Esma'nın yerinde olsanız herşeyi unutup Birol'a bakmaya gider miydiniz? :uhm: :uhm:

:sm_confused: PARALARI ÇOĞALAN ERKEKLER ÖNCE EVLERİNİ SONRA EŞLERİNİ EN SONRA DA ARABALARINI DEğİŞTİRİRMİŞ :1yes2:ESKİ KADINLAR DER Kİ :mymeka: ; ERKEKLERİN BİR KAŞIĞINI İKİ ETMEYECEKSİN. Siz ne dersiniz ?
 

sxuxrxuxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2007
22
0
60
herşeyi unutup geri dönmek mümkünmü.kendine bu kadar zulmeden bir erkeği hiçbirşey olmamış gibi tekrar kabul edip ona eş olmak mümkünmü nasıl içinden çıkarki bunca zulüm.yazıklar olsun o birola esmadan hiçbirşey beklemeye hakkı yok.
 

nazlxixkxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2007
85
0
35
bunları yapan biri insan olamaz ne demek çocuklarını kapının önüne koymak hafi ihaneti affetti çocuklarına yaptığını nasıl affetsin
 

HANIMELXIX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
7
0
İnsanın sevdiği aldatnca üzünce nasıl olurda bakabilir.Yüzünü görünce yaşadığı kötü günler aklına gelmez mi?
 

ada1907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
59
0
babaannem hep der erkeğin cebinde ciğer alacak kadar para olmalı et alacak parası olunca azar yoldan çıkar diye.haklı bu erkekler adam olmaz yazık yaaa
 

ayers

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2007
7.610
3
Büyük konuşmamak lazım ama ben aşkından ölsem bile geri dönmezdim...
Allah böle bir şeyi kimseye yaşatmasın....
 
  • Beğen
Reactions: Amy
P

Pamuğum

Ziyaretçi
Geri dönerim
Gene kocayı iyice çalıştırırım zengin ederim
Sonra paraları alıp tekmeyi basarım
Bir de not bırakırım;
Bir zamanlar fakir ama gururlu
...:sm_cool:
 
N

NERMİNCE

Ziyaretçi
Ah Bu Erkekler Hepsi Ayni Güzel Bir Bayan Gördümü Agzinin Sulari Akiyior Nedense Oysa Karisi Nekadr Cevakar
 

PambukSeker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2007
46
1
45
Asla geri dönmezdim. Annem derdi ki ' erkeğin iki yakasını bir araya getirmeyecekmişsin. Az yeyim ama huzurlu mutlu olayım yeter.
 

asiyah

özer&berke
Kayıtlı Üye
1 Mart 2008
1.886
15
ESKİ KADINLAR DER Kİ ; ERKEKLERİN BİR KAŞIĞINI İKİ ETMEYECEKSİN. Siz ne dersiniz
çok doğru çok güvendiğimiz eşlerimiz belki parayı bulunca aynı davranırlar
kim bilirKötü Kazen​
 
X