Yaşayanlar bilenler yardımcı olabilir misiniz

-sessiz-huzurlu-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
50
17
Merhabalar.. ilk öncelikle 10 aydır korunmuyoruz ve bebek istiyoruz. Ama ne yazık ki hala nasip olmadı. Son adetimden sonra (11subat) on gün sonra iki gun kahverengi akintim oldu o ara belimde cok agriyordu. doktora gittim neden adet kalmama engel mi diye test yaptı. Sıkıntı yok olur böyle akintilar dedi ilaç falan vermedi. Sonraki günlerde sağ kasık agrim oldu belim ağrımaya devam etti. Ama esimle iliskiye girince günlük pedi dolduracak kadar kırmızısı bi akintim oldu sonra geçti. Kadın normal deyince kafama takmadım ama dünde aynı şey oldu iliskiye girince yine kanama oluyor neden acaba? Bu arada adetim bir hafta var (ben 35 günde bir adet oluyorum) ve doktor test yaptığında gebelik yoktu . Başına gelen veya duyan varsa beni bi bilgilendirin

Canim ultrasonla baktimi doktor? Rahimmagzi yarasi, polip miyon vs olmasi durumunda iliski sonrasi kanama olabiliyor bildigim. Ara kanamalar ovulasyon doneminde olur normal kabul edilir ama iliski sonrasi kanamalari normal kabul etmez doktorlar pek

Evet baktı bi sıkıntı yok dedi. Bu yüzden de canım sıkılıyor. Hani bilsem bi sıkıntı olmayacak sorun etmem. Bide daha on gün olmadı doktora gideli biliyosunuz kadın doğumları kalabalık ve herkes hamile oluncanım moral bozukluğu oluyor

X