Anti-Aging Yaşım otuz dermokozmetik nemlendirici antiaging ve göz çevresi kremi tavsiyesi istiyorum

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

tabularasaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2018
976
721
32
Kullanıp memnun kaldığınız dermokozmetik markaları nelerdir ve yüz bakım rutinlerinizden bahseder misiniz

merhaba :) 33 yaşındayım cilt bakımım için bir çok marka denedim. dermokozmetik ürünlerden en sevdiğim avene markası.
göz çevresi kremi artık hafif kaldığı için lierac almaya başladım o daha etkili oldu ama avene yüz temizleyici jelini, nemlendirici ve güneş koruyucu olarak cildime en iyi gelen. tabiki bunu deneyerek öğrenebilirsiniz ama küçük bi tavsiyede bulunmak istedim:))

36 yaşındayım hiç kırışığım yok avene ürünlerini kullanıyorum ayrıca hyalüronik asit C vitamini ve retinol kullanıyorum
Göz içinde bantlar var onlardan kullanıyorum ayrıca

36 yaşındayım hiç kırışığım yok avene ürünlerini kullanıyorum ayrıca hyalüronik asit C vitamini ve retinol kullanıyorum
Göz içinde bantlar var onlardan kullanıyorum ayrıca
Retinol ve asitte kullandığınız bir marka var mı ? Ayrıca göz bandı ne işe yarıyor

merhaba :) 33 yaşındayım cilt bakımım için bir çok marka denedim. dermokozmetik ürünlerden en sevdiğim avene markası.
göz çevresi kremi artık hafif kaldığı için lierac almaya başladım o daha etkili oldu ama avene yüz temizleyici jelini, nemlendirici ve güneş koruyucu olarak cildime en iyi gelen. tabiki bunu deneyerek öğrenebilirsiniz ama küçük bi tavsiyede bulunmak istedim:))
Aveneden başlayayım o zaman

Retinol ve asitte kullandığınız bir marka var mı ? Ayrıca göz bandı ne işe yarıyor
Benim kullandığım retinol soyucu özelliği olmayandan ve hayvanlar üzerinde deney yapılmıyor ondan tercih ettim..
Asit olarak ilk defa alıcam kore markası hassas ciltlerinde kullanabileceği bir asit
Klairs - Daily Skin Softening Water 500ml Bunu alıcam

X