Yasin Hatmimde Yardımcı olur musunuz?

Sareben

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2021
762
925
19
Merhaba. İçimde bir kaç günlük çoğun bir his var iyi mi kötü mü çözemiyorum dış etkenkerden dolayı namaz da kılamıyorum son 2 gündür bu yüzden 41 yasin hatmi yapmak geçti gönlümden, ben lise son sınıf öğrencisiyim üniversite sınavına hazırlanıyorum bu yüzden de gün içinde çok yoğunum dershane okul ders çalışma vs derken bütün günüm bitmiş oluyor bi siteyi teyzem kullanırken görmüştüm sizlerden yardım isteyebiliceğimi düşündüm hatmimi tamamlamamda bana yardımcı olur musunuz ?

Herhangi özel bir şey değil benim niyetime her okumada(kaç tane okumak isterseniz) Allah rızası için okuyup daha sonra her okumanın sonunda da sevabını peygamberimize (s.a.v.) ve ölmüşlerimize bağışlayarak okumanızı rica ediyorum bana gönlünüzden geçtiği gibi dua ederseniz de çok mutlu olurum tabi

Şimdiden okuyan herkesten Allah razı olsun sizler de bu okumanın mükafatını görürsünüz inşAllah 🧡

Gercekten mazeretli olmasam alırdım 1 tane.
Nıyetın cok halis 💜Allah kabul etsin

Burdaki değerli ablalarım lütfen aranızda müsait olanlar varsa yardımınıza çok ihtiyafım var hep bu şekilde niyet edip yarım bırakıyorum yoğunluktan yardımızınızla bitimek idtiyorum bugün tekrardan sofordan başlıyacağım

Merhaba. İçimde bir kaç günlük çoğun bir his var iyi mi kötü mü çözemiyorum dış etkenkerden dolayı namaz da kılamıyorum son 2 gündür bu yüzden 41 yasin hatmi yapmak geçti gönlümden, ben lise son sınıf öğrencisiyim üniversite sınavına hazırlanıyorum bu yüzden de gün içinde çok yoğunum dershane okul ders çalışma vs derken bütün günüm bitmiş oluyor bi siteyi teyzem kullanırken görmüştüm sizlerden yardım isteyebiliceğimi düşündüm hatmimi tamamlamamda bana yardımcı olur musunuz ?

Herhangi özel bir şey değil benim niyetime her okumada(kaç tane okumak isterseniz) Allah rızası için okuyup daha sonra her okumanın sonunda da sevabını peygamberimize (s.a.v.) ve ölmüşlerimize bağışlayarak okumanızı rica ediyorum bana gönlünüzden geçtiği gibi dua ederseniz de çok mutlu olurum tabi

Şimdiden okuyan herkesten Allah razı olsun sizler de bu okumanın mükafatını görürsünüz inşAllah 🧡
Bol bol inşirah suresi okuyun içiniz daralıyorsa iyi gelecektir eminim . Ayrıca namaz en ıyı şifadır ruh sıkıntılarına . İçiniz sıkılıyor dıye burdakı ınsanlar istedikleri kadar yasin okusunlar sizin içinizde biseylerı düzeltmezseniz bu döngü hep devam eder .kendinize bir esma belırleyın gün içinde yolda giderken onu çekin mesela hem zihin açar derslerınızde hemde iyi gelır size ❣️

Merhaba belirli bir süresi varmı birde okurum ama siz kendi niyetiniz üzerine bağışlayın olur mu bana tarih varmı onu söyleyin bende size sayı vereyim

X