.....yasmini bırakınca.......

yabangulu07

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
272
0
kızlar selam.
aranızda yasminden sonra hamıle kalan varmı?
meraktan oluyorum. yasmini bıraktıktan ac ay sonra hamile kaldınız.ilacın sıze bır etkısı oldumu?
2.5 sene eşim korundu ve bıraktığımız ay gebe kaldım bir oglum var.sonrasında spral kullandım cıkarttık ve yine ilk ay gebe kaldım ama boş gebelik oldu kurtajoldum.kurtaj sonrası 7 ay yasmın içtim bunyem ilk defa ilaç yuzu gordu.şimdi tekrar deniyoruz bu 4. ayım olmadı?
korkuyorum kurtaj sonrası diye ve yasmın diye yardım edin siz ne zaman kaldınız?
değişiklik oluyormu?

canım ben yasmini bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım.ilk gebeliğimdi , bebeğimin kalbi durdu ,sonra ara verdik,6 ay sonra tekrar hamile kaldım.şuan bir sorun yok allaha şükür.5,5 ayım bitmek üzere.rabbim isteyen herkese versin.

canım ilaç yüzünden olmaz ama şöyle olabilir.vücudun hapı bıraktıktan sonra adapte olma dönemi var ,o zaman zarfı kişiden kişiye değişir.

canım ben yasmini bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım.ilk gebeliğimdi , bebeğimin kalbi durdu ,sonra ara verdik,6 ay sonra tekrar hamile kaldım.şuan bir sorun yok allaha şükür.5,5 ayım bitmek üzere.rabbim isteyen herkese versin.

çok sevindim umarım sağlıkla bebeğine kavuşurun

bende yasmını bırakdıgım ay hamıle kaldım
ama bebegıımın kalbı durdu ve kurtaj oldum
sonrasında 3 ay normal korundum ve suan yıne hamıleyım cok sukur sorun yok
allah ısteyen herkese versın ıns

Meraba kızlaar.Bende yasmini bırakalı 6 ay oluyor ve adetim 40 günde 1 olmaya başladı sizinde düzenin bozuldu mu

canım bıraktıgım ilk ay adetim cok az ve garip gelmişti ama şimdi duzenli 33-32 günde bir geliyor
ama 40 gün üzun sanki sen yinede dr sor derim

canım bıraktığım ay hamile kaldım ama 6 haftalık bebeğimi düşürdüm
onun üzerinden tam 7 ay sonra tekrar kaldım
bünye meselesi bence

ben de 5 ay sonra kaldım ama ilk 2-3 ayı ilişki günlerine falan dikkat ettik.çünkü hapı bıraktıktan sonra 3 ay kadar başka bir şekilde korunun diye okumuştum internetten, hapın etkisi devam ettiği için bebeğin düşük olma ihtimali yüksekmiş ki çoğu arkadaşın yazdığı da doğruluyor bunu gördüğüm kadarıyla.yani hapın etkisinden sonra 2. ayda hamile kaldım diye düşünüyorum ben çok şükür :dance:..

Merhaba Arkadaşlar,

Bende 1 yıl yasmin kullandım bu ay bıraktım dr kontrolünde hamile kalmak istiyorum.
Ama kafama takılan birşey oldu, korunmaya devam edecekmiyim? Hemen hamile kalındığında sorun olabiliyormuş.Bu konuyla ilgili tecrübesi olan varmıdır? Ayrıca 45 yaşındayım.Dr herşeyin normal dedi muayene oldum folbiol alıyorum.Ltf.yazın ..Teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar,

Bende 1 yıl yasmin kullandım bu ay bıraktım dr kontrolünde hamile kalmak istiyorum.
Ama kafama takılan birşey oldu, korunmaya devam edecekmiyim? Hemen hamile kalındığında sorun olabiliyormuş.Bu konuyla ilgili tecrübesi olan varmıdır? Ayrıca 45 yaşındayım.Dr herşeyin normal dedi muayene oldum folbiol alıyorum.Ltf.yazın ..Teşekkürler.

merhaba
bende 4 yil yasmin kullandim ama birakinca ilk iki seferde 55.gunde adet oldum. bu ay normale dondu gibi gorunuyo bu ay bide ovulasyon testi kullandim bakalim sonuc ne olacak:))

X