Yatak Odası Dekorasyonu Yatak odasına acil yorum kızlar :)

uvercinka7

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2013
64
3
34
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397065430.219659.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397065446.556179.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397065461.081530.jpg

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnm çok begeniyorum bu tarzları hatta ayın 22 sine bu modelin benzerini marangoza verecegim yapması için eger begeniyrosan keisnlikle al kimsenin sözüne bakma sabah uyandında mutlu olacagın mobilyaları karşında görmek onları keyifle kullanacak olan sensin :) inanki yaptıracagım modelin mobilyasını cevremdeki insanlara göstermiyorum modren seven kişilerdne uzak tutuyorum tercihimi begenmeyecekler eminim ama ben begeniyorum umrumdada degil fransız tarzı eski çeyler hoşuma gidiyor cnm :) ben bu modelin gardolabının resmini almıştım flaşıma başta bunu yaptıracaktım ama o cam kısımlı detay biraz tuaf geldi gözüme ugraşamam onla şimdi dedim perde felan onun yerine o kısmı camsız düz olanını yaptıracagım bak istersen modelide bu cnm :)

$country_yatak_gardrop_yan.jpg

cnm çok begeniyorum bu tarzları hatta ayın 22 sine bu modelin benzerini marangoza verecegim yapması için eger begeniyrosan keisnlikle al kimsenin sözüne bakma sabah uyandında mutlu olacagın mobilyaları karşında görmek onları keyifle kullanacak olan sensin :) inanki yaptıracagım modelin mobilyasını cevremdeki insanlara göstermiyorum modren seven kişilerdne uzak tutuyorum tercihimi begenmeyecekler eminim ama ben begeniyorum umrumdada degil fransız tarzı eski çeyler hoşuma gidiyor cnm :) ben bu modelin gardolabının resmini almıştım flaşıma başta bunu yaptıracaktım ama o cam kısımlı detay biraz tuaf geldi gözüme ugraşamam onla şimdi dedim perde felan onun yerine o kısmı camsız düz olanını yaptıracagım bak istersen modelide bu cnm :)

Eki Görüntüle 1061346

Doğru söylüyorsun canm :)
Bnde bu tarzı çok seviyorum dediğin gibi çok klasik bulanlar da var ama benim içime huzur veren bu tarz :)
Senn gönderdiğin modelin aynısına bnde baktm o da güzel kullanşlı inş. Güzel günlerde kullanalım :KK66: $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397118964.986311.jpg

Eki Görüntüle 1061346

Ne kadara yaptiriyorsun peki ?

Doğru söylüyorsun canm :)
Bnde bu tarzı çok seviyorum dediğin gibi çok klasik bulanlar da var ama benim içime huzur veren bu tarz :)
Senn gönderdiğin modelin aynısına bnde baktm o da güzel kullanşlı inş. Güzel günlerde kullanalım :KK66: Eki Görüntüle 1061427

saol cnm tşkrler ama ben almayacagım modeli netden aldım ayrı ayrı birleştirip takım yaptım kendimce :KK70: marangoza verecegim inş olursa resimelri paylaşırım cnm yaptırmak istedim tuvalet aynasıda bu cnm :KK66:

$florayatak4.jpg

X