Yatak ta istikbal mi yataş mı

gulcenur

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mart 2010
99
2
ARKADASLAR YATAKTA İSTİKBAL MARKAMI YATAS MI DAHA İYİ SİZCE. BEN İSTİKBALE BAKTIM ORGAFROM İİ DEDİLER BİDE ORGAFLEX WARMIŞ AMA O 600 E YAKIN. SİZCE NE TAVSİYE EDRSİNİZ. KULLANA WARMI ARANIUZDA İSTİKBAL ORGAFROM ..YADA YATAS.TEŞEKKÜRLERhihoyyyt

ben yatas almistim tek kisilik baza ve yatak su anki bekar evimde kullaniyorum memnunum..ıstikbal hakkinda bi bilgim yok malesef...

seneler önce istikbal de çalışan bir yakınımız koltukta ve mobilya da istikbal yatak da yataş demişti..

aklınız da olsun..

Ben de yataş aldım, kaliteli birşey aldım, 800 lira mıydı ne. memnunum.

3-4 ay önce yatagımızı değiştirdik ve araştırmalarım sonucunda bellonanın ofset form yatagını aldık , okadar memnunum ki anlatamam, bu kadarını bende eşimde beklemiyorduk, eşim gece uyanırdı uykusu kaçardı falan şimdi deliksiz uyuyoruz ve çok dinç kalkıyoruz...benden tavsiye etmesi...

biz yataş aldık antistress olanından çok memnunuz. bende istikbal ürünlerini beğenmedim koltukları felan kaliteli gibi görünüyor ama çok çabuk deforme oluyor

Kızlar, durumunuz var ise İşbir Yatak'dan şaşmayın derim.
Özellikle Visco serileri sağlık açısından en iyisi. Ömürümüzün neredeyse yarısı yatakta geçiyor, bu konuda o yüzden en iyisi almak gerekiyor bence.

Bizde de yataşın ekstra konforlu modeli var üstüne de antistres yatak pedi aldım.
çok memnunum yatak da cimrilik yapmamak gerek.
insanın yorgunluğunu aldığı tek yer.

Arkadaşlar yatak konusunda kesinlikle doğtaş ı tavsiye ederim. tüm yatakları çok güzel ama lovely yatak var ben aldım,yattıkça gül kokuları çıkıyo yataktan. içinde koku kapsülleri varmış,aşk yatağı diyolar:) yeni açılan mobesko mağazasında yatakları deniyoruz ben oradan aldım inanılmaz güzel.hihoyyyt

Ben uzun bir incelemeden sonra baza ve yatak alacaktım.Başlık olarak ise yatağımın başlığını kullanmayı düşünüyordum.Dolap ve komodinlerle uyumu açısından.
Bellonada Termo Active-Memory Form-Ofset form- No stress -Body Form. Termo Active baktım.Özellikleri iyiydi.Yatak çok yüksekti ama 30 cm yada daha fazla.Bazanın yüksekliğiyle beraber 70 cm buluyordı.Kızım bile çıkamadı yatağa.Ofset form iyi gibi.Memory form ise yaysız yataktı.Alçaktı üstelik.Garantisi çok azdı.3 yıl kadar.Birde yaysız olması ve bizim toplam kilomuzu düşününce çok zayıf insanlar değiliz.Vazgeçtim.Body Form ve No Stress güzel gibi.

İşbir Lateksit menekşe çok satılan modelmiş.18 cm falandı galiba.Bize sert geldi.İnen Fiyatı 650 civarı falandı.Birde Lateksit allerjisi denilen bir olay varmış.Nette yazıyordu.

Yataşa gittik.Anti stress Orion çok satılan memnun kalınan bir model.Sert geldi bize.Omurga dostu Blue Star iyi gibiydi.En son 800 küsürlerden 650 lere inen Extra Konforlu Quartz yatağı aldık.Dükkanda yatağa bir uzandım uyuyasım geldi.Sabırsızlıkla bekliyorum şimdi.

Son olarak hep alçak yatak baktım 20 cm civarında olanlara.Yatağımın yüksekliği 27 cm.Özellikleri iyi.Bazamda havuzlu baza.Bir kaç cm içeri girecek yatak.

Uploaded with ImageShack.us

KISACASI YATAŞ.alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Son düzenleme:
bende idaştan aldım.Miracoil modelini,denedim rahat geldi,700 tl ye aldık.Alez hediyeliydi.İnş memnun kalırım,bi ay sonra yorumlarımı yazarım inş:)

merhaba. Yataşın quartz yatağından memnun kaldınız mı acaba? Araştırıyoruz ama çok kararsız kaldık.Bilgilendirirseniz çok sevinirim. :)

3-4 ay önce yatagımızı değiştirdik ve araştırmalarım sonucunda bellonanın ofset form yatagını aldık , okadar memnunum ki anlatamam, bu kadarını bende eşimde beklemiyorduk, eşim gece uyanırdı uykusu kaçardı falan şimdi deliksiz uyuyoruz ve çok dinç kalkıyoruz...benden tavsiye etmesi...

Selam cnm bende ofset yatagi dusunuyorum bellonanin memnunmusun ben cok kararsizim ne alcagimi bilmiyorum.. yatagindan memnunmusun cnm

Bende çeyiz evim için bellona almıştım ilk günden ağrılarla uyandık. Altı sene oldu düzelmedi yenisini almayı düşünüyoruz. Tavsiyelerinizi takip edeceğim.

Bizimki istikbal stres free cok memnunuz kendinden fermuarli yatak pedi var ama ben yine de yatak alezi de seriyorum. Yatagimizdan cok memnunuz gercekten stresi yorgunlugu hemen aliyo...

İstikbal therapy plus yatak aldım. Üst pedi potlaştı. Uyurken belimin altında toplanıp sabah uyandığımda belimde ağrı yapıyordu. Pedi kaldırdım bu sefer altta lateks diye başka pedinde sorun oldu. Bir haftalık yatak orta da çökme başladı yanlar sert. Eşim ortaya doğru yattığı için ben kenardayım verev şekilde yatıyorum. Bu yatağı uzun süre kullananlar varsa lütfen deneyimlerinizi yazın. Bir ay içinde değişim hakkım var. Bu arada yatak 50 kg'a yakın bazayı açtığımda da çok zorlanıyorum. Bir haftada bel ve sırt ağrılarım oluştu. Lütfen bilgi istiyorum.

X