Yatırım konuları eşin pasifliği

Acaba kimse şikayet etmedi mi, herkes birbirinden mi bekledi bunu? O yüzden mi haberi yok yönetimin? Mesela ben çoğu zaman banlanacak bir şey yazan birini şikayet etmiyorum nasılsa birileri mutlaka etmiştir diye. 😂

Raporladım ben. Bu benzerliğin konuşulmaya başladığı sıra ama yanıt gelmedi.

"Tepki alacağım" diye şikayetçi olacağım filan yazdı muhtemelen, zaten annesi evine git-gel yapıp duruyordu diye hatırlıyorum. Mutemadiyenuzgun'ün eski konularına bakıp şok yaşamıştım. O üyeliğin konusu bana denk gelmemiş burada hiç, sonradan bakınca zaten o kadın o evden çıkmaz diyorsun.

Derdi işi para. Yeter ki kocasına bi şey aldırabilsin ama dayak da yesin, kocası annesinin yanında sapıklıklar da yapsın filan. Yanlış hatırlamıyorsam evlilik içi tecavüz ve hamileyken sandalyeyle dövülme de var (Bunu yorumlarda geçirmişler diye kalmış aklımda). İnsanın inanası gelmiyor.
Evet eşi ev, araba alsa diğer yaşadığı şeyleri asla sorun etmeyecek.
Evlilik içi tecavüz yaşadığının farkında bile değildir. Hamileyken eşinin ilişkiye zorladığini yazmışti ama sonrasında aynı eşi gecelikle karşılıyordu falan. 🤢
Eşi kadar kendisi de anormal davranışlar içinde.
O yüzden boşanma ihtimali hiç yok. Yalandan şikayetçi oldum yazıyor. Uzun süre konu açmaz artık.

Belki sorunları var, belki böyle kendini iyi hissediyor, belki bizden böyle bir ricada bulundu? Benim anlamadığım bundan size ne ? Yani sizden para istemiyor, sizi dolandırmıyor, derdini yazmış tanınmamak için bilgileri çarpıtmış. Bizim bu konuda bilgimiz var. Yok yönetim bulurmuş, neden göz yumuyormuşuz. Biz aylardır hatta üyeliği açtığı ilk gün biliyorduk. Üye kim olduğu bilindiği halde böyle kendini iyi hissettiği için böyle bıraktık budan size ne ? Kadın size ne yaptı? Belli kıvranıyor derdi var bu mu sizin dayanışmanız? Yahu çok sıkıldıysan bu kadının derdinden okuma, kendine burada her konuya maydanoz olma yetkisi vermez. Sonra eşşek saatime gelir bel altı vururum, yaparım beni tanıyorsunuz... Bu arada bu kadar her konuya maydanoz olmak inanın iyi değil bir derdiniz varsa yazın rahatlayın millete salça olmayın.

Ne zamandan beri ikinci üyelikler ile ilgili açıklama yapıyoruz? Ne zamandan beri burada üyeleri böyle deşifre etme yetkisine sahipsiniz? Hesap sorar gibi bu üyeye neden işlem yapılmıyor diye sorarsanız böyle cevabını alırsınız.

İkinci üyelik kurallarına uyduktan sonra işlem yapılmıyormuş, bize noluyormuş, hayırdırmış. 🤷🏻‍♀️

İki üyelik olduğu belli oldu en azından.

ikinci üyelik kurallarında anlatamayacağın şeyi anlatmak için alınması yok mu?
bu her iki üyeliği ile aynı şeyleri anlatıp duruyor.
hadi diyelim dayak yediği için aldı ikinci üyeliği e bu üyeliğinde de eşinin attığı tokatları anlattı zaten.
iki üyelik arasındaki tek fark çocuğunun cinsiyeti.
en gizli saklısı oysa demek🤷‍♀️

ikinci üyelik kurallarında anlatamayacağın şeyi anlatmak için alınması yok mu?
bu her iki üyeliği ile aynı şeyleri anlatıp duruyor.
hadi diyelim dayak yediği için aldı ikinci üyeliği e bu üyeliğinde de eşinin attığı tokatları anlattı zaten.
iki üyelik arasındaki tek fark çocuğunun cinsiyeti.
en gizli saklısı oysa demek🤷‍♀️
Sen neden banlandın şimdi 🤔

Ben gerçekten üzülüyorum kıza. Her defasında kadinin aynı şeyleri yazdığının farkındayız hepimiz ama hiç çözüme ulasamadi ki napsin yeni dertler mi üretsin. Ayrıca öğretmen olmak çok da önemli bir şey değil artık inanın.zaten bu mesleği seçen insanların çoğu yoklukla büyüyen insanlar.

Üye de tahminim öyle bir ailede büyüdü Ayrıca engeli de var. Biraz birikim yapıp gün görmek istiyor bu dünyada.Ama maalesef hayallerine ulaştıracak bir adamla evli değil hatta esi saygı bile duymuyor. Kadın mutsuz. Boşanmak da dile kolay gelse de çok kolay değil bu ülkede maalesef. Çevremde de çok var boyle kadınlar esi tarafından değer görmeyip evliliği devam ettiren. Bilmiyorum biz gerçekten doğru insanlarla evli oldugumuz için mi yoksa baskın karakterler olduğumuz için mi böyle şeyler tahammül bile edilemez geliyor ama bunu yaşamak zorunda olan milyonlarca kadın var.

Ben gerçekten üzülüyorum kıza. Her defasında kadinin aynı şeyleri yazdığının farkındayız hepimiz ama hiç çözüme ulasamadi ki napsin yeni dertler mi üretsin. Ayrıca öğretmen olmak çok da önemli bir şey değil artık inanın.zaten bu mesleği seçen insanların çoğu yoklukla büyüyen insanlar.

Üye de tahminim öyle bir ailede büyüdü Ayrıca engeli de var. Biraz birikim yapıp gün görmek istiyor bu dünyada.Ama maalesef hayallerine ulaştıracak bir adamla evli değil hatta esi saygı bile duymuyor. Kadın mutsuz. Boşanmak da dile kolay gelse de çok kolay değil bu ülkede maalesef. Çevremde de çok var boyle kadınlar esi tarafından değer görmeyip evliliği devam ettiren. Bilmiyorum biz gerçekten doğru insanlarla evli oldugumuz için mi yoksa baskın karakterler olduğumuz için mi böyle şeyler tahammül bile edilemez geliyor ama bunu yaşamak zorunda olan milyonlarca kadın var.
Bence öğretmen olması ve kendine ait parası olmasına dayanamıyor insanlar

Mütemadiyenüzgünü çok eski konularından biliyorum. İfşa ediyor olmamak adına alıntılamıyorum. Ama paraya varana kadar adamda neler var neler. Çözüm üretilecek bir adam değil.
Şu heriften kurtulsa kendi maaşı ile er geç istediği evi alır istediği gibi yaşar, önüne takoz olmak dışında neye yarıyor bu herif? Kadınlarımız neden erkeksiz hayatı hayal bile edemiyor? Çok üzücü.

Esimde bende birikim yapıyoruz. Ben bu konuda elimi biraz daha sıkı tutarım, eşim almaktan vermekten hic çekinmez. Rahat rahat harcar. Ama kenara da para koyar. En son hayvancılık yapan bir arkadaşıyla anlasti 4 tane koyun aldı. Kurban bayramında satacak 🤣 eger iyi para kalırsa seneye 10 -20 tane alır 🤣

X